Transfer Gündemi- 2007

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Locked
Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Cengiz Abi, su anki kadroda alternatifi varmis gibi Umit'i hemen gozden cikarmissin bakiyorum. Ozgurcan'in ne olacagi belli degil, Necati son uc sezondur istikrarsiz, Hakan Sukur zaten 4-5 gol daha atip emekli olma planlari yapiyor, Hasan Kabze oynatilmaya oynatilmaya korelmis. Eger Serkan Calik mucizevi sekilde iyi golcu cikmazsa ve hazirda anlasilmis bir forvet yoksa cok zor bir sezon bizi bekler, hem de onca yapilan yatirima ragmen.

Tamam, Umit Karan'i verip 3-4 milyon euro kazanmak ticari acidan kazancli olabilir, ama yeri doldurulmazsa, sportif olarak cok sacma bir karar olur. Zaten Kalli de onu soyledi bugunku roportajinda. 'Gitmesine hazirim, ama yerine kimin gelecegi onemli' gibi bir aciklama yapti. Ha, yollarsin Umit'i, alirsin Saviola'yi ya da Gokhan'i, o zaman kimsenin sesi cikmaz.

Bu arada Sinan Kaloglu nedense hic gundeme alinmadi. Besiktas'tan ayrildigindan beri gittigi takimlarda iyi isler yapiyor. Gecen sene yasadigi sakatliklar olmasa Milli Takim'a da secilebilirdi bence. Hava hakimiyeti, uzaktan isabetli sutlari ve calim kaabiliyeti olan bence kaliteli bir oyuncu.

Hakan
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ümit ne yapmak istiyorsa biran önce yapsın! Bu iş uzun süre sürencemede kalır ve hiçbir yere gitmezse taraftarın gözüne pek hoş görünmez, antremanlarda yuhalanmaya başlar, başımıza iş açar! Tabi antremanlara çıkartılırsa..
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hakan Bakircioglu wrote:Cengiz Abi, su anki kadroda alternatifi varmis gibi Umit'i hemen gozden cikarmissin bakiyorum. Ozgurcan'in ne olacagi belli degil, Necati son uc sezondur istikrarsiz, Hakan Sukur zaten 4-5 gol daha atip emekli olma planlari yapiyor, Hasan Kabze oynatilmaya oynatilmaya korelmis. Eger Serkan Calik mucizevi sekilde iyi golcu cikmazsa ve hazirda anlasilmis bir forvet yoksa cok zor bir sezon bizi bekler, hem de onca yapilan yatirima ragmen.
Sevgili Hakan'cim su yazdiklarinda isimleri degistir ayni Tanju icin denilen seyler. Efendim Turkiye'nin en iyi santraforuydu, Fener'e verilir mi, 19 yasindaki kazma Hakan mi atacak gol, 17 yasindaki Mustafa Kocabey mi yoksa Zeytinburnu'ndan gelen Arif mi, vs... vs.. O gunku Tanju rolunde, buyuklugunde, capinda bir adam degil Umit.

Umit giderse yerine bir adam alinir. Herseyde bir hayir vardir. Belki Umit kalsa forvet alip almamakta kararsiz kalacaklardi, simdi daha da kararli olurlar. Agir sakatlik gecirdi, buyuk maclarda bir etkisi olmadi. Zamanlamasi kotulesti. Kaleyi tutturdugu sutlarda buyuk dusus yasadi.

Ikincisi Gerets'in harcadigi genclerle Kalli'nin adamlari ayni olmayacak. Gecmise bakip yorum yapmayin. Kabze/Necati sag acik oynamaz. Hakan her Allah'in gunu ilk 11 cikmaz. Ozgurcan daha cok sans bulur.

Cengiz abi hangi devirde yasadiginin farkinda olmadigi icin ;) 3 milyon Euro'yu cok gormus. Santrafor bonservislerine bir bakiniversin. Turkiye'de Alex'in arkasindan en cok gol atan adamdan bahsediyoruz. O para rahatlikla istenir. Verilmiyorsa, kulubede oturtulup curutulur.

Bundan sonra Umit'in GS'a hayri dokunmaz. Her kacirdigi golde tepki alacaktir. Antrenmanlarda konsantre olamaz, hoca da guvenmedigi adamin ipiyle kuyuya inmez. Bu vakitten sonra Kalli'nin Umit'i bagrina falan basip, bir baba gibi affedip oynatacagini sananlar tamamen yaniliyorlar. Bu is bitti. Adnan abiler Fener'le anlasmaya baksinlar. Eger FB para vermek istemezlerse, medyada cikip rezil etsinler. "Madem 3 milyon verecek paraniz yoktu, niye futbolcumuzun aklini karistirdiniz" denir, biter gider.

Ozan Ersoy
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hakan Bakircioglu wrote:Tamam, Umit Karan'i verip 3-4 milyon euro kazanmak ticari acidan kazancli olabilir, ama yeri doldurulmazsa, sportif olarak cok sacma bir karar olur. Zaten Kalli de onu soyledi bugunku roportajinda. 'Gitmesine hazirim, ama yerine kimin gelecegi onemli' gibi bir aciklama yapti. Ha, yollarsin Umit'i, alirsin Saviola'yi ya da Gokhan'i, o zaman kimsenin sesi cikmaz.
...
Bu para iki Umit (benim gordugum Umit bu ise eger) eder. Arayan mevlasini da belasini da bulur demi$ler. Versinler o paraya bak neler bulunuyor Umit'in yerine.

Bu arada Umit'e oglum burasi aglama duvari degil. Anla$mani yaptin parani aliyorsun. Sag da solda daha iyisi diye dola$irsan kendin bilirsin. Bak FB'nin harcadiklari ortada. Bir Biryol biraderine yolu soruver sana soylesin. Senin az buz kahrini cekmedik. Alti ay sakatim diye yattin evvelsi sene. Nasil sakatlandigini goren ve bilen bile olmadi. Hadi bakayim du$un du$Un boktur i$in. Biz seni gaz yapip burgazanlik cikardiginda kiraya vermesini de biliriz diye goz dagini vereceksin bak Umit nasil birden akillaniyor goreceksiniz.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ali Gursel wrote:Cidden böyle bir teklif olsa dahi birileri (Adnanlardan biri) oturup bak bu teklifin ciddiyetini bilemezsin bir, FBye giden yerli forvetlere ne olduğuna bak son yıllarda, kariyerin biter iki, GS'da bu sene çok ciddi şansın var üç deyip bırakmalı.
Ozan Ersoy wrote:Umit Fener'e gidecek diye tu kaka etmenin de pek bir manasi yok. Hizmet etmistir, yapabilecegini yapmistir. Yetenekleri sinirli ama etkili bir oyuncu. Gecen sene ciddi sekilde sakatlanmasa 20 golun ustune cikacak belki de GS elinde tutamayacak bedavaya Avrupa'ya falan gidecekti. Simdi hesapta olmayan en az 5 milyon dolarlik bir kazanc var.
Benim goruslerim bu yukarda biraktiklarim paralelinde. Cengiz Hocam, "sevdigin insanlari/oyunculari, tutuyorsun, birakmiyorsun" gibisinden ifade kullanmisti benim icin. Hasan sen de kusura bakma ama :) senin palyaco/soytari Karan'i da severim netekim. Biraz "anasinin gozu" tabir edilecek cinsten bir oyuncu belki, ama, yukarda bahsi edilen Serhat'in filan yaninda, yine bile saglam kalir yani bence (aman, uzak dursun o!). Ve de Saracoglu'nda gollerini caktiktan sonraki hirsini gozlerinden gormus biri olarak, ben de pek olasilik vermiyordum boyle bir transfere ama, bugunki antrenman vukuatindan sonra, pek soru isareti kalmis olmadi herhalde.

Ilginc ama, olayli sekilde de olsa, klubuyle anlasmasini feshetmis Ali Bilgin icin bile, once Antalya ile gorusen FB'yi takdir ediyorken, simdi burda tam tersi bir davranis sergilemis oluyorlar. Bu da bence "kafa karistirma politikasi" olasiligini guclendiriyor biraz.

Feldkamp'in ifadesi, resmi siteye gore soyle:
Bir basın mensubunun Ümit Karan'ın neden antrenmana çıkmadığını sorması üzerine Karl Heinz Feldkamp, "Bu haldeki bir oyuncuyu istemiyorum. Sadece Galatasaray'ı düşünürse aramıza dönebilir" diye konuştu.

''Ümit'in gidişine hazır mısınız?'' sorusunu ''Evet'' diye cevaplayan Karl Heinz Feldkamp, daha sonra da, ''Bu gerçek olacak mı, bilmiyorum. Öyle bir oyuncu verilmeden önce yerine kimin alınacağını bilmem gerekir'' diye konuştu. Karl Heinz Feldkamp, Ümit'in kafasının rahatladığı zaman tekrar idmanlara çıkabileceğini söyledi.
Simdi dinledigim LigTV haberlerindeki aktarilan tercume kelimesi kelimesine soyleydi:
Simdi Umit'in bir karar safhasinda oldugunu dusunuyorum, Kafasinda (kafasinin) daha cok GS'da, daha cok FB'de olup olmadigini bilmedigim [icin] bir oyuncuyla calismam benim icin yanlis olur, onun icin iceri yolladim.
- Umit ayrilirsa ne yaparsiniz?
Tabi oyle bir oyuncuyu, Umit'i vermeden evvel onun yerine kimin alinip alinmayacagini da bilmek isterim.

Ayni haberlerde FB icin, Lyon'un forveti Sidney Govou (27) ile ilgilenildiginin Fransiz medyasinda ciktigini soylediler. FB'li yoneticilere gore Umit'in menajeri Harun Arslan onlara gidip "Umit FB'de oynamak istiyor" demis. Onlar da "Umit gercekten bizde oynamak istiyorsa, kapimiz sonuna kadar acik, kendisi klubuyle sorunlarini cozumlerse, belli bir bonservis karsiliginda, en yasal sekilde transferini gerceklestiririz". Ayrica yalanlasalar da, Carew'e de ciddi/cazip teklif yapmislar...
Özgür
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Cengiz abi hangi devirde yasadiginin farkinda olmadigi icin ;) 3 milyon Euro'yu cok gormus. Santrafor bonservislerine bir bakiniversin. Turkiye'de Alex'in arkasindan en cok gol atan adamdan bahsediyoruz. O para rahatlikla istenir. Verilmiyorsa, kulubede oturtulup curutulur.
...
Aslan sen istemesine istersinde verirler mi demege getirdim ben. O para verilmedigi surece hicbir $ey ifade etmez. Bak kullanilmi$ BMW'ni bende ki fabrikanin elde yaptigi idi ve $150 bin dolar isterim de bak bakalim aliyorlar mi o paraya? Vermeden almak Allaha mahsus FB'ye degil.

Umit'e 3M Avro bonservis verenin ben aklindan $uphe ederim. Umit'den boyle bir para aliriz diyenin de. Cunku ya senin dedigin gibi 3M avro ya da 4M dolar kac para eder haberi yoktur ya da haramzadedir parasi coktur veya asil onemlisi Umit'i hayatinda hic futbol oynarken gormemi$tir. Bunlarin hepsi olabilir buna itirazim yok. Goz var izan var. Bir daha soyleyeyim eger bu parayi verirlerse GS $apkayi goge atip hic durmasin. Hatta yine dedigim gibi boyle kelekleri bulunca Necati'yi de bu arada kaziklamanin tam sirasi. Batan geminin mallari bunlar diyerek eskiden Kadikoy-Karakoy vapurunda gorulmemi$ i$itilmemi$ ne Japon i$i harikalari hediyesi diye jiklet parasina satan biri vardi. Gozumun onune geldi. Be$ on sene once gittigimde yine gordum vapurda. Bayagi ya$lanmi$ti. Ama yine "$u gordugunuz dunya teknolojisinin harikasi tra$ aletini sizlere sunmak bana nasip oldu" diye soze giriverdi.
Last edited by Cengiz Akgun on Fri Jun 29, 2007 11:38 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Ozan Ersoy wrote: Sevgili Hakan'cim su yazdiklarinda isimleri degistir ayni Tanju icin denilen seyler. Efendim Turkiye'nin en iyi santraforuydu, Fener'e verilir mi, 19 yasindaki kazma Hakan mi atacak gol, 17 yasindaki Mustafa Kocabey mi yoksa Zeytinburnu'ndan gelen Arif mi, vs... vs.. O gunku Tanju rolunde, buyuklugunde, capinda bir adam degil Umit.
Ozan haklisin Umit bir Tanju kadar onemli bir oyuncu degil, ama o donemdeki kadrolarin kalitesi, liglerdeki (Turkiye/Avrupa) rekabet seviyesi ve beklentiler bugunku gibi degildi. O zaman Roberto Carlos, Kezman, Alex kalitesinde oyuncularin oldugu takimlarla mucadele edilmiyordu. Turk oyuncularin agirlikli oldugu, cogunlukla Yugoslav ve tek tuk Alman futbolcularin 'kaliteli yabanci' statusunde oldugu bir lig vardi o zamanlar. Digiturk oncesi o donemlerde, maddi durumlari cok zayif olan Anadolu takimlari pek bir varlik gosteremiyorlardi.

Su anda kurulan saglam ve dengeli kadro, forvet beceriksizligi yuzunden araya giderse cok yazik olur. Eger Umit gidiyorsa, yerinin doldurulmasi sart. Necati beklenmedik bir patlama yasamazsa, Ozgurcan ve Serkan faydali olmazsa, basimizi cok vururuz duvarlara.

Acikcasi, Hasan Kabze'nin de menejeri olan, FIFA sertifikasi ozurlu Erdinc'in, Tuncay olayindan sonra Aziz Yildirim'la arayi duzeltmek icin Kabze'yi FB'ye kakalamaya calisacagini dusunuyordum, ama olmayacak herhalde...

Hakan
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Cengiz Akgun wrote: Umit'e 3M Avro bonservis verenin ben aklindan $uphe ederim. Umit'den boyle bir para aliriz diyenin de. Cunku ya senin dedigin gibi 3M avro ya da 4M dolar kac para eder haberi yoktur ya da haramzadedir parasi coktur veya asil onemlisi Umit'i hayatinda hic futbol oynarken gormemi$tir. Bunlarin hepsi olabilir buna itirazim yok. Goz var izan var.
Vermezler diyorsun abi ama bir yandan bu kadar para da etmez, en fazla yarisi kadar eder diyorsun. Bir bucuk milyona falan Umit Karan'i satsinlar, %99 taraftarin elestiri odagi olurlar. Zaten her yapilana bir kulp buluyorlar. Bir sen kalirsin iste, "iyi degerine gitti" diyen.

Bugun tecrubesiz genc bir forvet icin kici kirik, ikinci lige dusmus veya kumeye oynayan Anadolu takimi bile 3-4 milyon eurodan kapiyi acarken, hazir, pismis, golunu de oyle ya da boyle atan, sampiyonlar ligi tecrubesi olan, Liverpool, Barcelona demeden golunu atmis, kac defa milli olmus adami bir bucuga falan satmak dangalakliktan baska bir sey olmaz. Lukunku'ya 2 milyon verilir mi diye burada saydiriyoruz ondan sonra. Cunku piyasa bu. Bugun MGC gecti iste kume dusen Charlton'in santraforuna 20 milyon pound vermisler Ingiltere'de. Lincoln'u aldik 5'e. Schalke'den Kuranyi'yi isteyin bakalim, ne kadardan kapiyi acacaklar. 10-15?

Umit 10 milyon Euro eder demiyorum ama. Cikip Fener'in karsisina 8 milyon euro istiyoruz falan derseniz, olmaz tabii o is. Bence 3,5-4 milyon Euro cok makul fiyatlar. Veriyorlarsa, vermezlerse pasa gonulleri bilir. Senelik 800 bin x 3 = 2.4 milyon Euro arti primleri, mac basina paralari da ekledin mi yaklasik 8-9 milyon dolar (+) artida olur GS. O paraya da iyi bir santrafor bulabilir. Gokhan kenarda bekliyor. Alsinlar, alamiyorlarsa biraz daha eklenir Cisse var Liverpool'un satisa cikardigi mesela (bilmiyorum ne kadardir bonservisi), gayet de guzel olur.

Ozan Ersoy
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Almanya transfer borsasi sitesi transfermarkt.de

Umit Karan in piyasa degerini 6.6 milyon Euro diye belirlemis. Rakamlari genelde yuksek olan bir site ama cok da ucuk degil. Burada Lincoln icin de 8.5 milyon Euro deniyordu. GS 5'e aldi.

Eh Umit Karan icin de 3.5-4 milyon cok makul bir rakam demek ki.

Cisse'nin piyasa degerine bu arada 13.5 M euro deniyor. 9-10'dan asagiya satmazlar, GS'i asar. Ama en azindan santrafor forvet piyasasindan haberdar olmayan arkadaslar icin bir fikir olur. Cisse ayagi kirildigindan beri dogru durust top oynamiyor.

Ozan Ersoy
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ben GS`in ve GSlilarin Umit`e tepki gostermesini (kisisel olmadan tabii) dogal buluyorum.

Sen uc ay once sozlesme uzatmissin, simdi cikan hikayeye bak. Umit uc ay once sozlesmeyi imzalarken kac para alacagini mi yanlis anlamis yoksa sorunu soylendigi gibi Hakan Sukur ise, Hakan`in GS`da oldugunu bugunlerde mi farketmis?

Sen git sozlesme uzat, uc ay sonra herkes transfer ve kadro kurma calismalarini 90% bitirsin, ondan sonra beyimin akli karissin, ne iyi is. Kalli`nin sirf su lafi yeter:
Tabi oyle bir oyuncuyu, Umit'i vermeden evvel onun yerine kimin alinip alinmayacagini da bilmek isterim.
Adam kibarca bu benim icin sorun (bir olcude ciddi sorun) diyor. Sorunu yaratan uc ay once siritarak imzalar atan adam. Bunun adi acikcasi birilerini screw etmektir (becermek yani), ben bu isi uc ay once bilsem belki Gokhan konusunda baska birseyler yaparim, belki Ismael`i degil onun yerine yabanci strikeri dusunurum, onu yaparim bunu yaparim.

Sen bana bu kazigi at, hele bir ihtimal sampiyonluktaki en onemli rakibime su yabanci sayisi isi belli oldugundan beri onemli bir mevkide de kiyak yapma ihtimalin olsun, ondan sonra ben seni tu kaka etmeyeyim (tekrar not edelim, uc ay once sozlesme yenileyip bugun Marsilya`ya gitmekten bahsetmiyor, FB`den bahsediyor).

FB ciddi olmayabilir bile, yarin Govou`yu ya da Carew`i aldik transferi kapattik, Deivid gidiyor, Semih`e guveniyoruz derlerse bu adam kafasini hangi duvaras vuracak, ne yuzle GS seyircisinin onune cikacak?

Tabii ki kimse tu kaka edilmemeli, ama bana bu muameleyi reva goren insani ben gozumu kirpmadan 800.000 euroya curutur kariyerini bitiririm. Daha da onemlisi icap ederse bunu yapacagimi ciddi, oldugumu kendisine iletirim. Cafer kendi dusunsun ondan sonra ne kadar civik pisledigini ve nasil temizleyecegini.

Adam 27 haziran`a kadar transferi bitirin, kamp basinda herkes takimda olsun, hazilanacagim diyor, millet Lincoln, Linderoth alip getiriyor, bizimkinin 29 Haziran gunu yedigi naneye bak. Hakettigi muameleyi gostermekten cekinmeye hic gerek yok. Durzunun parasi azsa cikip yonetime uzatmayacagim ayrica beni lutfen birakin desin uc ay once.

FB butun sezon Tuncay`la oturup konusmadi, sozlesme uzatmaya calismadi, adam FB`ye hic bir vaatte bulunmadan yurt disina gidecegim diye diye gitti, donup AY benim baskanim, ben hep FBli kalacagim dedi, adami sampiyonluk filmelerinden cikariyorlar, biz bu durzuye ne yapalim?

Ali
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ali Gursel wrote:
FB butun sezon Tuncay`la oturup konusmadi, sozlesme uzatmaya calismadi, adam FB`ye hic bir vaatte bulunmadan yurt disina gidecegim diye diye gitti, donup AY benim baskanim, ben hep FBli kalacagim dedi, adami sampiyonluk filmelerinden cikariyorlar, biz bu durzuye ne yapalim?

Ali
Satalim Ali'cim satalim. Akilli adam medyada Fener'i anlasma masasina cagirir.

"Herkesin bir bedeli vardir. Biz oyle satmayacagiz diye afis pano yaptiracak takim degiliz. Umit degerli bir futbolcumuzdur, 3 senelik anlasmasi vardir. Anlasmasina uymak zorundadir. Takimimizi kurarken Umit'i dusunerek planimizi programimizi yaptik, eger gitmek istiyorsa, o plan bozulacak. Bunun da bir maliyeti, zarari vardir. O yuzden ilgilenen varsa, ilk once bizimle anlasmasi lazimdir" denir biter.

Cok uzatmayalim. Umit gidince GS bitecek diye bir durum yok. GS forvetsiz degil, forvetsiz de kalmaz.

Ozan Ersoy
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

LİG TV SON DAKİKA:

ÜMİT KARAN AKŞAM SAATLERİNDE ADNAN SEZGİN'İ ARAMIŞ VE GS'DA KALACAĞINI AÇIKLAMIŞ. FENER'IN TEKLİFİNİ KABUL ETMEDIĞINI FENERE BILDIRMIŞ.

Lig tv PInar Argun saat 00.15

Boşuna ellerinizi yorup ümit kaRANI SATMA PLANLARI YAPMAYIN
:lol:
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ali Gursel wrote:Ben GS`in ve GSlilarin Umit`e tepki gostermesini (kisisel olmadan tabii) dogal buluyorum.

Sen uc ay once sozlesme uzatmissin, simdi cikan hikayeye bak. Umit uc ay once sozlesmeyi imzalarken kac para alacagini mi yanlis anlamis yoksa sorunu soylendigi gibi Hakan Sukur ise, Hakan`in GS`da oldugunu bugunlerde mi farketmis?

Sen git sozlesme uzat, uc ay sonra herkes transfer ve kadro kurma calismalarini 90% bitirsin, ondan sonra beyimin akli karissin, ne iyi is. Kalli`nin sirf su lafi yeter:
Ali
3 ay önce zöleşme uzattı bizde ona güvendik demek biraz haksızlık olmaz mı Ali abi? Sözleşme imzalamadı, takımına para kazandırmadan gidene kızıyoruz, sözleşme imzayana kızıyoruz, biraz çelişkili olmuyor mu?

3 ay önce, haziranda FB'ye gidecem, takımımda para kazansın diye sözleşme imzalıyorum gibi bir düşünce saçma olmaz mıydı?

Ümit 'in olayı patlak vermeden önce bile, bir forvet gerektiğini konuşuyorduk, zaten klüpte Gökhan'ın peşinde olduğunu açıkça deklare etti. Belki hedeflerinde başka forvetlerde var..

Daha hazirandayız, bu sene transferler biraz hızlı yapıldı diye, herşey bittti sanmaya gerek yok bence :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Mehmet Gorgen wrote:LİG TV SON DAKİKA:

ÜMİT KARAN AKŞAM SAATLERİNDE ADNAN SEZGİN'İ ARAMIŞ VE GS'DA KALACAĞINI AÇIKLAMIŞ. FENER'IN TEKLİFİNİ KABUL ETMEDIĞINI FENERE BILDIRMIŞ.

Lig tv PInar Argun saat 00.15

Boşuna ellerinizi yorup ümit kaRANI SATMA PLANLARI YAPMAYIN
:lol:
Madem öyle, Ümit Karan'ı şahsen tebrik ediyorum. Akıllıca davrandı. Uzatmadıda. Sabahan beri tartıştığımız için bize biraz uzun gelebilir ama birkaç haftalık bir konu değil bu :D

1-2 günlük afallamayıda hoş görmek lazım. Gitmek istese bi şekilde giderdi..
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ozan Ersoy wrote: Satalim Ali'cim satalim. Akilli adam medyada Fener'i anlasma masasina cagirir.

Ozan Ersoy
Dogru fiyata tabii Ozan, tabii bak ama FB bu adama degerini vermez, Turk oldugu icin primi var onu hic vermez. Ben FB`ye ucuz adam verecegime 800.000 euro yerim.

Ismailcigim, imzalamak, ozellikle transfer olacagini bile bile klube para kazandirmak icin imzalamak tabii ki kabahat degil, iyi hareket, Umit oyle yapmadi ama. GS`in Gokhan Unal ile ilgilenmesi normal, Umit 31, Gokhan 25 yasinda. Yarin uygun fiyata Saviola olsa kusura bakma Karan ile uzattik demeyiz. Gencligi acisindan Gokhan da cok ciddi firsat, Umit`e karsi degil, Gokhan ile ilgili bir hamle o.

Neyse, kaliyormus, gunun drami da bitti, simdilik tabii.

Ali
Locked