Transfer Gündemi- 2007

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Locked
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Şimdi birde olaya FB taraftarı açısından bakalım. Ne gereği var diyorsunuz biliyorum :)

Biraz istemezuk'çülük etselerde kabullenmişlerdi ve şimdi biraz canları sıkılmıştır. Hele yönetimin bu haberleri yalanlamaması, onları iyice umutlandırmıştı. Tümeri aldık, Karan'ıda alırsak, 'bu alemin kralı biziz kimi istersek alırız' havasına gireceklerdi, şimdi yalıyorlar avuçlarını..

AY, kesin bir forvet alacaktır artık, hele bu başarısızlıktan sonra.. Ümit Karan'ın kafası karıştı, artık faydalı olamaz gibi yanlış bir düşünceyede kapılmayalım. Karan'ın futbol stili bile umursamazlık üzerine..
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Mehmet Gorgen wrote:ÜMİT KARAN AKŞAM SAATLERİNDE ADNAN SEZGİN'İ ARAMIŞ VE GS'DA KALACAĞINI AÇIKLAMIŞ. FENER'IN TEKLİFİNİ KABUL ETMEDIĞINI FENERE BILDIRMIŞ.
Burda, teklifi kimin yaptigi, gorusmeleri kimin baslattigi konusunda (yukarda vurguladigim kisim, ve benim onceki gectigim LigTV haberi birbirine tam zit cunku) yalancilarin gunahi boynuna. (Kendisini sevmemin yaninda) Olayin detaylarini tam olarak bilmiyorduk diye biraz da gaza gelmemistim ben, "satalim gitsin" diye.
Ismail Gezer wrote:Ümit Karan'ın kafası karıştı, artık faydalı olamaz gibi yanlış bir düşünceyede kapılmayalım. Karan'ın futbol stili bile umursamazlık üzerine..
Sakasi bir yana, son iki yili degerlendirdigimizde:
- Sampiyon oldugumuz yil, hem sans yanimizdaydi (Kabze'nin, diger oyuncularimizin son dakika golleri), hem forvetlerimizin hepsi de formdaydi.
- Gecen yil da, tam tersine, hem sanssizdik (bir dolu macta direkten donen toplarimiz oldu sanki), hem de forvetlerimizin hepsinin birden sakatliklari + formsuzluklari ustuste geldi.

Yelpazenin iki ucundan sonra, bu sene ortayi tutturacagimiza (forvetlerden biri sakatsa/formsuzsa digerlerinin formda olacagina, o iyi olan formdan duserse digerlerinin yuku cekecegine) dair bir inancim var. Bunu, orta sahadan bagimsiz soyluyorum. Bunun ustune bir de hayirlisiyla Lincoln umdugumuz gibi cikarsa, basta Karan'a, sonra diger forvetlerimize, leblebi gibin :lol: goller attiracagi kanaatindeydim ben. Bugun biraz sarsilmis olsa da, yine de tutacagi umidindeyim!
Özgür
Ahmet Ünaydin

Post by Ahmet Ünaydin »

Al Gökhan'ı vur Necati'ye. Aman ha. :shock:
Bu arada Ali beycim haklı, "sözleşmeyi yaparken aklın neredeydi" demekte. Öte yandan Ümit bey de haklı. Üstüne bilmem kaç milyon euro'ya adamlar gemiş "ulan bir enayi ben miyim" demekte. Bu süreç büyük ihtimal ile Ümit'in kontratının hafifi bir revizyonu ile sonuçlanır. Ben mutlu olurum, eminim Ümit de. Ümit iyi bir oyuncumuz, gerekli de. 3 milyon Euro'dan da fazla eder, yerine koyacak adam bulunmaz o paraya. Fener'in ihtiyacı da ortada. 5 milyon gibi verirlerse gitsin derim, yoksa Ümit'i mutlu etsin bizimkiler. :)
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ozan Ersoy wrote: Umit 10 milyon Euro eder demiyorum ama. Cikip Fener'in karsisina 8 milyon euro istiyoruz falan derseniz, olmaz tabii o is. Bence 3,5-4 milyon Euro cok makul fiyatlar. Veriyorlarsa, vermezlerse pasa gonulleri bilir. Senelik 800 bin x 3 = 2.4 milyon Euro arti primleri, mac basina paralari da ekledin mi yaklasik 8-9 milyon dolar (+) artida olur GS. O paraya da iyi bir santrafor bulabilir. Gokhan kenarda bekliyor. Alsinlar, alamiyorlarsa biraz daha eklenir Cisse var Liverpool'un satisa cikardigi mesela (bilmiyorum ne kadardir bonservisi), gayet de guzel olur.

Ozan Ersoy
Ben de Umit'i oldum pahasina satsinlar demiyorum. Yerine 1.5-2M verdin mi adam gibi adam bulursun. Bunun Afrikasi var. Onun icin de ikinci lige filan gitmeye luzum yok. Ben zaten ayni yazimda Umit'e soylenecek lafi da soyledim. Kendi bilir.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Davut Gerçekcioğlu

Post by Davut Gerçekcioğlu »

ümit karan mevcut kadro ve hedefler penceresinden bakıldıgında o formanın altında ezilir. keza necati de. umarım forvet transferi gerçeklesir.
Davut Gerçekcioğlu

Post by Davut Gerçekcioğlu »

Hedefler büyük

UEFA Kupası'nı ve Süper Kupa'yı kazanan tek Türk takımı unvanına sahip olan Galatasaray, yeni sezonda da çok büyük başarıları hedefliyor.

UEFA Kupası'nı ve Süper Kupa'yı kazanan tek Türk takımı unvanına sahip olan Galatasaray, yeni sezonda da çok büyük başarıları hedefliyor. Açık açık dillendirilmese de, gerek konuşmaların satır aralarında, gerekse rüyalarda hep ikinci UEFA Kupası özleminin izleri gözleniyor. Buna son örnek, Kaptan Hakan Şükür'ün Başkan Özhan Canaydın'la yaptığı telefon görüşmesi... 5 maçlık cezanın Tahkim tarafından onanması üzerine Özhan Canaydın'ı arayan Kaptan, şu görüşlerini dile getirdi: “Başkanım, siz hiç merak etmeyin. 5 maçlık seyircisiz oynama cezası bizi daha da çok kamçılayacak ve motive edecektir. Takım içinde birlik ve beraberliğimizi en üst düzeye taşıyacaktır. Siz hep elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştınız, biz bunları çok yakından biliyoruz. Çok iyi transfer gerçekleştirip, süper bir takım oluşturdunuz. Sizi çok üzdüler. Ama inanın, sezon sonunda size ikinci UEFA Kupası'nı hediye edeceğiz. Siz bizim hem başkanımız, hem de babamızsınız.”

kaynak: Fanatik

sizce takıma bir iki rötuşla ikinci uefa hayali gercekleşemez mi?

iyi bir forvet alındıgı takdirde bu yıl avrupada cok zevkli maclar izleriz :wink:
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Aslan Kalli...

:lol: :lol: :lol:

Feldkamp: Ümit'e dün yaptığımız terapi iyi gelmiş...
Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Fenerbahçe ile adı transfer dedikodularına karışan Ümit Karan'a dün yaptıkları terapinin iyi geldiğini ve futbolcunun sabah kendisine gelerek oynamak istediğini söylediğini ifade ederek, ''Buna çok sevindim aramıza dönmesi mükemmel'' dedi.
Kafası karışık olduğu için bu oyuncuyu dünkü idmandan çıkardığını belirten Alman çalıştırıcı, bugün yapılan antrenman devam ederken basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ''Gördüm ki dün kendisine yaptığımız terapi çok iyi gelmiş. Sabah bana gelip, 'Kafam rahat, oynamak istiyorum' dedi. Buna çok sevindim, aramıza dönmesi mükemmel oldu. Gördüm ki, bu tip heyecanlar futbolculara iyi geliyor'' diye konuştu. Feldkamp, idmanlara bugün katılan Arjantinli futbolcu Carrusca için de şunları söyledi:
''Carrusca anlamakta zorluk çektiğim bir şekilde antrenmana geç katıldı. Onunla görüştüm. Kendisiyle yeni bir başlangıç yapacağız. Temmuz ayının 7'sine kadar çalışıp diğer arkadaşlarının seviyesine gelecek.'' Takımda Song dışında eksiklerinin olmadığını anlatan tecrübeli çalıştırıcı, ''Şimdiye kadarki gelişmelerden memnunum. Futbolcuların birbirleriyle ilişkileri çok güzel. Birbirlerine karşı çok açık davranıyorlar. Her şey bu kadar iyi giderken bundan sonra tek yapmamız gereken maçlardan iyi sonuçlar almak'' ifadesini kullandı.
NO ADNANS, NO CRY !!
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Ilic takimdan ayrildi;Umit de ayrilsaydi gol yukunu Necati tasimak zorunda kalirdi,ve bence problem yasardik.(Gectigimiz iki sezona bakarak yaziyorum) Umit'in kalmasi hem kendisi hem de GS icin olumlu oldu.
25-2025

nefvakfi.org
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Umit busbutun tukenmistir bu saatten sonra, keske gitseydi. Iyilestirme
sözu almis gazetelere göre...her firsatta dusuncelerini medya ile paylasan
bir oyuncuyu ben nasil severim, kabiliyetini bir yana koyalim...onu son
derece firsatci bir kisi olarak degerlendiriyorum...huzur bozan. Kalmasi
gitmesinden daha zararli olacak, bunu tekrarliyorum. Kalli'nin isi zor,
cunku camiada Umit'ci falang var, nasil oluyor bilmiyorum ama var...

Ayrica Umit'in sIkI bir GS'li olduguna inanan var mi, ben hic ama hic
inanmiyorum...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

İyileştirme sözü aldığına inanmıyorum. Adam gibi bir sezon geçirirse 1.4 milyon kazanacağı söyleniyor. İyi bir takım kurduk UEFA'da başarılı olması halinde herkesin kazancı aratacaktır üstelik. Yani ortada iyileştirilmesi gereken birşey yok.

Bugünki Vatan gazetecinde Gökmen Özdemir, Hakan'ın medya desteğini arkasına alıp Ümit'i karaladığını yazmış. Hasan abi'ye göre Ümit de medyayı arkasına alabiliyormuş anlaşılan. Demekki bizim futbolcular medyayı parmağında oynatıyor! Zavallı medya!

Fenerbahçe Ümit'i ciddi şeklilde istedi, bu gayet net ortada! Yıllık 2 milyon'dan fazla bir gelir teklif edilmiştir muhtemelen. Böyle bir durumda 1-2 gün afallaması gayet normal!

Son durum'un karşıda işleri ne hale soktupunu bir örnekle gösterelim:
İnşallah yönetim çıkar bu adama hiç bir zaman talip olmadığımızı açıklar.

Yüksek ücrete rağmen gelmemiş miş ?

Oysa geçen sene Tümer transferi hakkında basına verdiği bir demeç vardı tam anlamı ile bize zarf atıyordu ´Talip olursanız koşa koşa gelirim´ gibisinden.

Layık olduğu yerde‚ otursun oturduğu yerde...
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Hasan Tezcan wrote:Umit busbutun tukenmistir bu saatten sonra, keske gitseydi. Iyilestirme
sözu almis gazetelere göre...her firsatta dusuncelerini medya ile paylasan
bir oyuncuyu ben nasil severim, kabiliyetini bir yana koyalim...onu son
derece firsatci bir kisi olarak degerlendiriyorum...huzur bozan. Kalmasi
gitmesinden daha zararli olacak, bunu tekrarliyorum. Kalli'nin isi zor,
cunku camiada Umit'ci falang var, nasil oluyor bilmiyorum ama var...

Ayrica Umit'in sIkI bir GS'li olduguna inanan var mi, ben hic ama hic
inanmiyorum...
Sevgili Hasan,

GS`in 18 kisilik bir mac kadrosu, buna girip cikan 25 belki de fazla oyuncusu olur her sezon. Bunlarin hepsinin sIkI GSli olup, karakter kusurlari olmamasini beklemek gercekci degil.

Umit bir seyler denedi, cok duzgun ve dirayetli bir tepki gordu, derhal ben ne poh yiyorum deyip cark etti. GS`a bu sene faydali olabilecek bir oyuncu (ben de kendisini senin kadar sevmemekle ve futbolunu begenmemekle beraber). Fazla yuklenilmeden yumusak donus yapmasina izin verilmeli, olay da kapatilmali bence.

Ciddi calkantiya yol acabilecek, huzur kacirabilecek bir olay ozellikle Kalli`nin adami esekten dusuren durusu ve dogru yonetim tepkisiyle kisa surede halloldu. Umit`in dun ki olayini iyi analiz etmek lazim. Eger cidden takimi sabote etmeye yonelik vs. tipi bir hareket idiyse dogrusu bence ya getir 6-7 milyon Euro buyur git nereye istersen, getiremezsen de PAF kariyerin hayirli olsun ya da Kasimpasa`ya kiralaninca forma bulacagindan suphemiz yok demekti.

Yok eger dunku olay cidden kafasi celinme, ben biraz daha para kazanayim falan tipi dusunulmeden yapilmis bir olay ise de kendisine yumusak donus yapacak imkan verilmeli.

Ha, bu iki durumdan hangisi icinde olduguna da kendi karar vermeliydi, Kalli beni cidden hayretler icinde birakacak bir akil ve dirayetle bu karar icin hem kendisine zaman verdi hem de Umit`e ve de tum camiaya mesaj verdi, Umit de fazla gecikmeden kararini verdi. Simdi GSda patronun kim oldugu belli. At sahibine gore esinir, Kalli boyle devam ederse GS'da bu sene disiplin, takim ici problem falan gormeyebiliriz.

Umit kalir, bize faydali da olur, en buyuk faydasi da bence onumuzdeki seneye kopru olmaktir. Daha iyisini de yaparsa basimiz ustune tabii ama ben ihtimal vermem.

Kalli`nin yasini cok elestirdim. Ama simdiye kadar gorduklerim ben guzelce laflarimi yiyebilirim gibi (tabii uzun bir sezon icin yasi hala ciddi risk olmakla beraber) ama sinyaller cidden cok umit verici. Bir de yonetim hakkinda: su ceza olayi konusunda bir iki catlak ses sayilmaz ise yonetime de bu sene bir hal olmus, cidden dogru duzgun is yapiyorlar (ne oldu en ufak fikrim yok). Yani biri bana Ali senin haberin yokken Mayis sonunda GS`da yonetim degisti dese inanirim.

Forvet transfer etmez isek sevnirim, bu forvetler idare eder. Bu senenin degil onumuzdeki senenin GS`i icin heyecanlanalim, bu sene de kurulusu seyredelim. UEFA kupasi 1996-2000in sonunda geldi, 1996da degil. Cidden umut verici sinyaller goruyorum, saskinlik icinde oldugumu da itiraf edeyim.

Biliyorsun ben genel olarak pek bu yonetim lehine yazi yazmam. :)

Ali
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Kisa ve öz konusacagim, önumuzde ki sezon hakkinda, Umit hakkinda...Umit
ben oynamak istiyorum diyor ve bende kendisine bunun garantisi var mi
diye soruyorum...yok elbette. O zaman kendini yedek oturmaya hazirla.
Kalli'nin en buyuk sinavi bu olacak. Umit, Necati gibi oyunculara karsi tavri ne
olacak. Lapca agiz, hergun ileri geri demec veren, sikayet eden, aglayan...
GS takimi buna bir kez daha katlanabilecek mi? Huzur bozucu seyler bunlar.
Hasan Sas ile sorun baska. Bu uclu önumuzde ki sezona damgasini vuracak
oyuncular.

Gitseydi iyi olurdu, emekli olana kadar onu GS'da görmek beni uzuyor
acikcasi. Önunu kapadigi oyunculara yazik. Insallah Hasan Kabze hakettigi
ilgiyi görur, ve topcu olarak ilerler, cunku su an isi cok zor.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ümit Karan: Bazı olaylar bizim dışımızda gelişti...

Fenerbahçe ile transfer dedikodularına adı karışan Ümit Karan, Galatasaray'ın sözleşmeli oyuncusu olduğunu ve bu konuda söyleyecek bir şeyinin olmadığını söyledi.
Sarı-kırmızılı takımın Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaptığı antrenmanına katılan ve sonrasında basın mensuplarına açıklamada bulunan tecrübeli futbolcu, başka bir kulüp tarafından istenmenin güzel bir duygu olduğunu belirterek, ''Ama ben bu konuda herhangi bir şey söylemedim ki bir açıklama yapayım. Bazı olaylar bizim dışımızda gelişti. Söyleyecek başka bir şey yok. Ben Galatasaray'ın sözleşmeli bir futbolcusuyum''' dedi.
Ümit Karan'ın basın mensuplarına açıklama yapmadan önce, Genel Menajer Mustafa Turgun ile kısa süreli bir görüşme yapması dikkat çekti.

TARAFTARLAR TEZAHÜRAT YAPTI

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını yaptığı idman ile sürdürürken, dün yapılan son iki antrenmanda yer almayan Ümit Karan, takımla birlikte çalıştı.
Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde gerçekleştirilen ve yaklaşık 2 saat süren antrenmanda, sarı-kırmızılılar kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaptı.
Dönüşümlü olarak 3'erli gruplar halinde yapılan idmanda, bir grup tesislerde ağırlık ve dayanıklılık çalışması yaparken, bir grup açma geçme hareketleriyle koşu, diğer grup ise topla pas çalışması gerçekleştirdi.
Neşeli başlayan idmanda dün teknik direktör Feldkamp tarafından idmandan çıkartılan Ümit ile futbolcu arkadaşları şakalaştı. Antrenmanı izleyen yaklaşık 100 kişilik taraftar grubu ise Ümit'e tezahüratta bulunarak, ''Bu forma nasip olmaz herkese, bırakmayız seni bir yere, 2000 ruhu doğmak üzere, Cim bom'un yılı olacak bu sene'' diye bağırarak futbolcuyu tribüne çağırdılar. Ümit ise yaptığı yumruk şovun ardından, tribüne giderek taraftarlara imza dağıttı.

Feldkamp: Ümit'e dün yaptığımız terapi iyi gelmiş...

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Fenerbahçe ile adı transfer dedikodularına karışan Ümit Karan'a dün yaptıkları terapinin iyi geldiğini ve futbolcunun sabah kendisine gelerek oynamak istediğini söylediğini ifade ederek, ''Buna çok sevindim aramıza dönmesi mükemmel'' dedi.
Kafası karışık olduğu için bu oyuncuyu dünkü idmandan çıkardığını belirten Alman çalıştırıcı, bugün yapılan antrenman devam ederken basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ''Gördüm ki dün kendisine yaptığımız terapi çok iyi gelmiş. Sabah bana gelip, 'Kafam rahat, oynamak istiyorum' dedi. Buna çok sevindim, aramıza dönmesi mükemmel oldu. Gördüm ki, bu tip heyecanlar futbolculara iyi geliyor'' diye konuştu.
Feldkamp, idmanlara bugün katılan Arjantinli futbolcu Carrusca için de şunları söyledi:
''Carrusca anlamakta zorluk çektiğim bir şekilde antrenmana geç katıldı. Onunla görüştüm. Kendisiyle yeni bir başlangıç yapacağız. Temmuz ayının 7'sine kadar çalışıp diğer arkadaşlarının seviyesine gelecek.'' Takımda Song dışında eksiklerinin olmadığını anlatan tecrübeli çalıştırıcı, ''Şimdiye kadarki gelişmelerden memnunum. Futbolcuların birbirleriyle ilişkileri çok güzel. Birbirlerine karşı çok açık davranıyorlar. Her şey bu kadar iyi giderken bundan sonra tek yapmamız gereken maçlardan iyi sonuçlar almak'' ifadesini kullandı.

Ümit Karan gitti geldi!

Mehmet DEMİRCAN, Yalçın DÜMER

Kalli tarafından dün sabahki idmandan 'kibarca kovulan' ve Fenerbahçe ile anlaştığı belirlenen golcü oyuncu, akşam kalmaya karar verdi.

Kalli: Kararını vermeli

Şu anda transfer gündeminin bir numarasında Ümit Karan var. Galatasaray’dan ayrılıp, Fenerbahçe’ye geçmesine neredeyse kesin gözüyle bakılan Karan, dün sabah Cim Bom’un Florya’da yaptığı idmana Kalli tarafından alınmadı. Takım arkadaşlarıyla birlikte sahaya çıkan yıldız futbolcu, Alman hoca ile kısa süre konuştuktan sonra soyunma odasına geri döndü, akşam yapılan çalışmaya da katılmadı. Kalli, “Kafası karışık bir oyuncuyla çalışmak istemem. Galatasaray’da mı, Fenerbahçe’de mi oynayacağına karar vermeli'' dedi.

Ümit, FANATİK’e konuştu

Tesisleri terk eden, hatta eşyalarını bile topladığı öne sürülen Ümit Karan ise FANATİK’e yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Aslında olaylar benim dışımda gelişiyor. Profesyonel bir futbolcuyum. Bir futbolcu beğeniliyor, isteniyorsa bu kötü bir şey değildir. Fenerbahçe mükemmel bir teklif yaptı. Bakacağız ve göreceğiz. Önce menacerimle görüşmeleri gayet normal. Çünkü Fenerbahçe de merak ediyor, ‘Acaba Ümit Karan bizde oynamak istiyor mu’ diye. Şimdi de bonservisim için Galatasaray’la görüşecekler...''

‘İdmana almamak ayıp’

“Sabah antrenmana alınmamama çok üzüldüm. Çok ayıp ettiler. Üzerimi giyinip sahaya çıkmasam ve direkt olarak idmana katılmayacağımı söyleselerdi bunu kabullenebilirdim. Ama, antrenman sahasına çıkıp, sonra soyunma odasına gönderilmem moralimi bozdu.'' Bunları açıklarken bir hayli üzgün görünen golcü futbolcunun, menaceri vasıtasıyla Fenerbahçe ile 3 yıllık anlaşmaya vardığı belirlendi. Ancak araya girenlerin telkinleri sonucu bir hayli yumuşayan Ümit Karan, Galatasaray Kaptanı Hakan Şükür’le yaptığı görüşme sonrası fikir değiştirdi.

‘Ben Galatasaraylı’yım’

Akşam geç saatlerde aradığı Hakan Şükür’e, “Ağabey, benim yazılıp-çizildiği gibi seninle bir problemim yok. Ben Galatasaraylı’yım ve takımımda kalmak istiyorum'' diyen golcü, sıcak bir ilgiyle karşılaştı. Hakan, “Ben de senin kalmanı istiyorum. Gerekirse ben yedek kalırım, sen oynarsın. Bir basın toplantısı düzenleyip, durumu açıklarız'' diyerek, arkadaşına destek verdi. Bu gelişmeler sonrası Ümit Karan’ın bugün antrenmana çıkması bekleniyor.

MİLLİYET
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Emekli olana kadar kalmaz, merak etme Hasan. Bulundugu mevki futbolda
cok onemli oldugu ve de memlekette bu mevkide kitlik oldugu
icin GS butun olumsuzluklarina ragmen Umiti yillardir idare ediyor. Yoksa zor oyuncu ve antrenorlerin
sevdigi bir oyuncu degil. Bir de tabii GS'deki malum
grubun panzehiri oldugu icin tutuluyordu. Nitekim biraz daha alternatifli olan Milli Takima cok az secildi.
Ama artik yaslanmaya basladi, agir sakatlik gecirdi,
eninde sonunda alternatifi cikacak. B u arada kontrati olmasaydi , veya bozan bir durum olsaydi, giderdi FB'yi.
Galatasarayliligim agir bastifalan hikaye.

FB bu isi yuzune gozune bulastirdi. FB maclarinda ve diger maclarda kotu oynarsa, bu taraftar ona tepkiyi gosterir. onun icinde simdi durup dururken kendini baskiya ve tuzaga dusurdu. Yoksa derler
''Azizle muhabbeti var, para alip satmistir'' diye tribunlerde.

Ama bence genede FB'yi provoke etmek gerekiyordu. ''Var ya alamazsin, paran yetmez, gucun yetmez, zaten 3 kaptanini tutamadin, bizim kaptani nasil almayi dusunursun? '' diye gaz vermek gerekiyordu. Bunu tabii medyada yapmak gerekiyor. 4-5 milyon dolara gazlamak gerekiyordu.

Demekki neymis:

1-) Bonservisi 3 milyon degil, GS'nin istedigi. FB gene verirdi,
fakat Tanju olayindan ders almislar.

2-)Umit taraftar gozundeki itibarini zor yakalar.

3-)FB bu yil umutsuz,saha disi manevralara cok erken basladilar.

4-)Ey Turk antrenorleri! 15 yil once Kalliden ders almadiniz,
bari simdi birseyler ogrenin.

VEDE

''BUYUK KALLI FENERI REHABILITE ET''.
NO ADNANS, NO CRY !!
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Şu sıra fazla FB muhabbeti yapıyorum ama kusura bakmayın..
Transfer görüşmelerini sürdüren başkan Aziz Yıldırım yabancı sınırının kalkmasını da dört gözle bekliyor. Önümüzdeki sezonun kadrosunu yaptığı transferlerle oluşturan Yıldırım'ın kafasındaki rüya ilk 11 ise şöyle: Martinez-Önder, Lugano, Edu, Vederson-Ali Bilgin, Stephen Appiah, Aurelio, Roberto Carlos - Alex - Adriano.
HABERTÜRK
Altta bir yorum var çok hoşuma giti. Mastercard reklamından uyarlama, bilenler hatırlar :D
kemal008 30.06.2007 20:32
paranın satın alamayacağı bazı şeyler vardır, geri kalan her şey için aziz yıldırım...:)
Locked