TSL 10.Hafta: G.Sarsy 4-0 E.Sehirspor (Selcuk,Burak (2),Bilal)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

TSL 10.Hafta: G.Sarsy 4-0 E.Sehirspor (Selcuk,Burak (2),Bilal)

Post by Cengiz Akgun »

Birazdan basliyor.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Re: TSL 10.Hafta: G.Sarsy 1-0 E.Sehirspor (Selcuk)

Post by Cengiz Akgun »

Selcuk! 9. Dakika. Arkasindan da Burak ciftlemis.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Re: TSL 10.Hafta: G.Sarsy 4-0 E.Sehirspor (Selcuk,Burak (2),Bilal)

Post by Cengiz Akgun »

Bilal hakikaten guzel atmis. Bu arada gecen gun tartistik. Arkadan dokunma olayina. Eskisehirli Genlerbirlikli oyuncudan daha da vahim bir sekilde benim Burak'in her zaman yaptigi bu sirti donuk perdeleme olayinda faulu yemis. Burak da her zaman ki sahtekarligi ile dusmus. Evet arkadan temas var. Dusurmege degil ama. Buna Avrupada izin veriyorlar. Ama Turkiyede al sana frikik ve Selcuk hic acimamis.

Selcugun hakemi kandirarak penalti uydurulmasi ise yuz kizartici. Ama bunlar bu oyunda var. O yuzden ben hakemlere fazla kizamiyorum. Isler I Turkiyede cok zor. Hele boyle klup baskani diye dolanan iki ayakli ayilarin fazlaca olmasi bu isi daha da zorlastiriyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Hasan Tezcan
Site Admin

Re: TSL 10.Hafta: G.Sarsy 4-0 E.Sehirspor (Selcuk,Burak (2),Bilal)

Post by Hasan Tezcan »

Burak'in faulu tartismasiz faul, TV de kim tartisiyorsa eyyamci bana göre...tartismasiz cunku oyuncunun sol ayagi Burak'in sol ayagina temas ediyor, ciddi sekilde. Burak'in kendini yere birakmasi dogal, her oyuncu bunu yapardi, ama onlar laf olsun torba dolsun diye tartismaya acti bu olayi. ET 'cacigi' A-Spor'a tasimiz, orada artik hunerlerini gösteriyor, programda bir top, land hockey stick gibi aksesuarlar mevcut...meslegini icraa ediyor bu adamlar kendilerine göre, ama ne yapsinlar ekmek kapisi iste...dilenmekten daha iyidir :evil:

Su Es-Es macini ciddiye almayin, kesin kume dusecekler, kadro yok adamlarda...baskanlari butun degerli oyunculari ona buna pazarlamis, ama kasa gene tingir mingir.

Dun GS'da Selcuk buyuk özveri ve yurek ile calisti, iki kisilik is yapti. Lukas'i da begendim, takim arkadaslari ile ciddi iletisim kurmaya basladi yavas yavas...kondisyon depolamasi gerekiyor ama gidisati iyi olarak göruyorum.

Muslera böyle bir mac olmasina ragmen ciddiyetini korudu. Defansta Semih ve Denayer ikilisine pek is dusmedi, ama bu tarz maclar cok zor, kolay rezil olunacak mac...
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Post Reply