Türk Basını

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator
Posts: 13009
Joined: Tue Oct 22, 2002 7:47 am
Location: New Jersey /USA

Türk Basını

Post by Cengiz Akgun »

Geri zekalılar sürüsü. Dün Advacaat' a basın toplantısındaki soru. "Türk takımları Avrupada hakem faciası yaşıhor senelerdiır. Geçen sene Braga maçında GB haksız bir şekilde elendi. Dün BJK maçında da İskoç hakem BJK' ı bitirdi. Yarınki maçı İspanyol hakem yönetecek. Bu hakem ile ilgili bir düşünvesi var mı? BJK maçı konusunda bir seh söylemek ister mi? "

El cevap. "HAYIR" Israr ederler tervüman vasıtasıyla. Bunun üzerine " Braga maçı geçen sene. Beni ilgilendirmiyor. BJK maçından bana ne. Ne diye konuşsayım?"

Ulan ayılar hala anlamadınız. Dün evet hakemin kararları ağırdı. Penaltıyı cizgi hakemi verdirtti. İçinizde bir tane davar merak edip hakem kaç not almış diye baktı mı boyle komplo tearileri üretirken. Madem bir sıkıntı var caart caart atan Orman hal etsin. İkiye bir GS ve haşka takımlara giydiriyor. Tık yok herifte. BJK bu boku tarihinde hep yemiştir ve adam olmamıştır. Gelir ağzındaki peyniri kaptırır. Geçen sene Portekide 2–0 öne geçip Tolga sayesinde üç gol yedi. Bu sene kendi sahsında üç maçta galibiyeti yok. Kiev'de bokları donacağını bile bile iki hafta önce Benfica ilk yarıda üç gol attı ne muhteşem döndü diye destan yazıp sıralamada üçünülüğe düşmeyi kanıksadınız. Maçın başında pozisyon yok iken gol yemişin Kiev de 1–0 mağlupsun. Ne komplosu. Komplo sensin. Dün takımı tur atlamış gibi karşılamışlar. Daha bunlar iyi günler bu kafa ile.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply