Mustafa Cengiz yine başkan

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator
Posts: 13009
Joined: Tue Oct 22, 2002 7:47 am
Location: New Jersey /USA

Mustafa Cengiz yine başkan

Post by Cengiz Akgun »

Hayırlı olsun. Ben çok memnunum. Sahtekarlar layığını buldular. Bu adam dürüst bir adam inşallah beni utandırmaz. Ben GS liseli sanıyordum. Değilmiş. Gaziantepli. UEFA ile işi de düzeltti gibi. Terim de sevinmiştir götü bir başı başka oynayan biri ile çalışmayacak. Abdürrahim de beraber. Burak Elmas gibi adamı yalnız bırakmaz. Lise lise diye her türlü boku yiyenlere ders olsun.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli
Posts: 3061
Joined: Sat Jan 15, 2005 11:06 pm
Location: Izmir

Re: Mustafa Cengiz yine başkan

Post by Selcuk Samli »

Hayirli olsun. Ben de istikrarin surmesi icin Mustafa Cengiz'in baskan olmasini istiyordum. Ozan Korkut ve ekibinde cok degerli insanlar var. Umarim secim sonrasi surecte fikirleriyle ve yapici elestirileri ile yeni yonetime ve GS'a destek olurlar.
"I'm always thinking about creating, My future starts when I wake up every morning.Every day I find something creative to do with my life."

Miles Davis

Post Reply