Aziz Yildirim istifa etti .. ( HA HAA HAAA )

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Demek Gürcan'ın bahsettiği Yıldırıma yakın gazeteci Alaattinmiş :) Kimsenin aklına başka bir isim gelmemiştir zatende, önyargılı olmayalım diye bişey söylemedik. Zavallı Alaattin Metin!
Can Baysan wrote:
8 yıldır Aziz Yıldırım ile konuşmuyordum. 2 buçuk yıldır stada da gitmedim. Yıldırım'ı görmek istemedim. Kırgındım!.. Bir gün gazeteci Alaattin Metin aradı. Yıldırım, benimle görüşmek istediğini söylemiş... Alaattin, "Başkan'la görüşmek ister misiniz?" diye sordu. "Gayet tabii" dedim. Yıldırım'ın uğradığı şanssızlığa üzülmüştüm. Dahası, onun Fenerbahçe'ye yaptığı hizmetleri hiçbirimiz yapmamıştık. Alaattin, "Başkan'a, telefonunuzu verebilir miyim?" diye sordu. "Verebilirsin!" dedim. Aziz Yıldırım da aradı, beni kulübe davet etti.

Ali Şen'in Sabah gazetesine verdiği röportajda söylediklerinden ufak bir kesit...

Bu da gösteriyor ki Hıncal Uluç dünkü yazısında son derece haklıymış.

"Ne yapsam da bir zamanlar kedi-köpek gibi kavga ettiğim Ali Şen'e 'Aziz Başkan dönmelidir' dedirtip, muhalefet tarafından bile istenen adam olduğumu tescilletsem" diye mi düşündü, yoksa "eski patron"un nabzını mı yoklamak istedi bilmiyorum. Neticede, basın sözcüsü Alaattin Metin'i araya sokup, buluşmanın gerçekleşmesini sağlamış.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

SPK ne iş yapar ?
Geçmiş aylarda bir yazımdan dolayı SPK kapılarında dolaştırılmıştım. Şimdi soruyorum halka açık şirket olan Fenerbahçe Futbol A.Ş’nin son Tümer olayında 3 seanslık zaman dilimi içerisinde yaptığı çelişkili açıklamaların mevcut tebliğler içerisinde adına ‘maniplasyon’ denilen olaylara uygunluğu ilgililerin dikkatini çekmiş midir? Cevap hayırsa bu yazı bir ihbar anlamı taşır. İncelenip gerekli açıklamaları yapmaları görev sorumluluklarıdır. Bekliyorum...
ATIF KEÇECİ

Konunun uzmanları bu konuda ne diyor? :)
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

Image

puhaha[/img]
Image
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Kim demiş Türkiyede başarı ödüllendirilmiyor diye :)
Galatasaray taraftarı vefalıdır, kimseyi unutmaz :)
Okan Akçay
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

yoooouuu know it ma' men :D
Image
Ergün Simsek

Post by Ergün Simsek »

Aziz Yıldırım prostat ameliyatı oldu...... Senad OK / İSTANBUL (DHA)

ANKARA’daki Gülhane Askeri Tıp Akademisi’ne yatırılan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın prostat ameliyatı geçirdiği öne sürülüyor.
Üroloji bölümüne yatırılan Fenerbahçe Başkanın Aziz Yıldırm’ın sağlık durumu ile ilgili olarak bugün Fenerbahçe yöneticisi İlhan Ekşioğlu "İşleri nedeniyle Ankara’da bulunuyordu. Önemli bir şeyi yok. Check-up yaptırdı" açıklaması yapmıştı.
Ancak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın Check-up için değil Prostat ameliyatı için Gata’ya yattığı öğrenildi. Sabah saatlerinde hastaneye giden Yıldırım’ın başarılı bir operasyon geçirdiği ve geceyi hastanede geçireceği ifade edildi.
Haberin duyulması üzerine Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden önce yalanlama yayınlandı. Daha sonra bu haber geri çekildi.
Fenerbahçe'nin sitesinden çekilen haber ise şöyleydi:
Bugün(08.06.2006) bazı haber ajansları ve internet sitelerinde Başkanımız Aziz Yıldırım’ın Ankara’da fenalaşarak, Gülhane Tıp Akademisi GATA’da tedavi altına alındığına dair haberler yer almıştır. Başkanımız Aziz Yıldırım Ankara’da özel işleri ile ilgili olarak bulunmakta ve sağlığı da iyi durumdadır. Başkanımız Aziz Yıldırım’ın fenalaştığı veya hastaneye kaldırıldığı yönündeki haberler gerçekleri yansıtmamaktadır. Kamuoyuna duyurulur.

Haberin dogruluk payi nedir bilmiyorum.
Derdim o da degil zaten.
Sorum su ki kimler GATA'da ameliyat olabiliyor? Bu is parayla mi, aileden birilerinin asker olmasi ile mi? Ote yandan askerligini saglik sorunlarindan dolayi yapmayan -Erman Toroglu'nun yalancisiyim- GATA'da kontrol olmasi/ameliyat edilmesi de ayri bi konu....[/b]
Ergun Simsek
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Askerlik dedikodularına en güzel cevabı vermiş işte Yıldırım.. :lol: Ben istersem giderim askerin merkezinde bile işimi görürüm..

Derdi de Erman'la rakip taraftarlara düşsün.. 8)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

NATO müteahhitliği yaparken dedemle iş yapmıyordu netekim, iş yaptığı kurum Ordu idi :) Askerliğini yapmadıysa bile çok faydası dokunmuştur vatan hizmetine.. :)
Hasan Utku wrote:Askerlik dedikodularına en güzel cevabı vermiş işte Yıldırım.. :lol: Ben istersem giderim askerin merkezinde bile işimi görürüm..

Derdi de Erman'la rakip taraftarlara düşsün.. 8)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Günün sorusu:

Fenerbahçe, Denizli'de şampiyonluğu kaybetti, Denizlili Yusuf'a haciz gitti! Şampiyonluk gelseydi, haciz gider miydi acaba? Ha unutmadan, Fenerbahçeli Sadettin Saran Fenerbahçe'ye haciz getirdi diye isyan edenlerin, Fenerbahçeli Yusuf'a haciz götürmelerine ne denmeli?
TURGAY DEMİR

Kıymetli bir fenerli arkadaş bu karmaşık soruyu çözüversin mümkünse :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Budur!

Son 3 gün içerisinde bir gazeteci olarak F.Bahçe'de özlediğimiz görüntülere ulaşmanın şaşkınlığını ve sevincini yaşıyoruz. 9 futbolcunun imza töreninde hiçbir talep olmamasına karşın anlaşma sağlanılan futbolcularla istenilen yerde röportaj yapılabileceği söylendi. Değil röportajın, sohbetin bile yasak olduğu F.Bahçe'de böyle bir izin herkesi şaşırtmıştı. Dün de kulüp yönetim birimlerinin yeni taşındığı Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki yerin tanıtımı vardı. Burada da F.Bahçeli yöneticilerin sıcak misafirperverliği F.Bahçeli medya mensuplarını bir kez daha şaşırtıp sevindirdi. Yönetici İlhan Ekşioğlu adım adım her yeri tanıtıp her konuda sohbet ederken, kulüpteki diğer yöneticiler de gazetecilerle samimi ve sıcak bir ilişki içindeydiler. Tanıtım turunun ardından yapılan çay, kahve ikramıyla doğan ortam kulüpmedya ilişkisinin örnek bir göstergesiydi.

Deniz Derinsu
FOTOMAÇ

Fener yönetiminin medya mensuplarına gösterdiği yakın ilgi ve alaka gazetecileri havalara uçurmuşa benziyor. Nasılda sevinmişler. Fener yönetimindeki bu ani değişimin sebebini ünlü fener uzmanı Savaş Bey açıklasada bizde öğrensek :)

Aziz Yıldırım gerçekten rahatsızsa geçmiş olsun... İnanmakta zorlanmamız yadırganmamalı :)

İlginç bir haber dikkatimi çekti. Vatan gazetesi GATA üroloji bölümünden bir görevliyi kaynak göstererek diyorki, AY "Campell ve Carlosu bitirdim" demiş! Hastanede transfer muhabbeti yapmak başkanların geleneğidir zaten. Yada belkide sayıklarken duymuştur görevli! Salla Vatan salla, yavaş salla!

Anjio olmuş Aziz Yıldırım.. Türkiye futbol liginin selameti ve başkanın kalp sağlığı açısından futboldan uzak durmasını tavsiye ediyoruz... :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sn. Aziz Yıldırım'a Geçmiş Olsun Mesajı

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Aziz Yıldırım'a, bugün geçirmiş olduğu operasyondan dolayı geçmiş olsun dileklerimizi bildiriyor, acil şifalar diliyoruz...

Galatasaray Spor Kulübü

Aferin işte böyle...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

‘Aziz Yıldırım'ın dönmesi zor’

F.Bahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Başkan Aziz Yıldırım'ın tekrar başkanlığa dönmesinin zor olduğunu söyledi.

Cihan Haber Ajansı'na konuşan Mosturoğlu, kulüp olarak 15 günde ellerindeki iki kupayı da kaybetmenin camiada büyük sıkıntıya yol açtığını belirtti. Yıldırım'ın istifasıyla, yaşanan şokun bir kat daha arttığını kaydeden Mosturoğlu, "Bana göre Yıldırım kesinlikle dönmeyecek. Bu nedenle de kulübü zor günler bekliyor. Çünkü 8 yıl başkanlık yapan Yıldırım, tüm her şeyi kendine bağlamış. Şimdi yönetimdeki telaş da ondan kaynaklanıyor. Başkan geri dönmezse F.Bahçe'yi en az 5 yıl geriye atar. Baskılar sonrası başkan dönse bile bu defa da spor kamuoyu önünde gidip gidip gelen bir başkan olarak yıpranır." diye konuş- tu. Bu arada Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde tedavi gören Aziz Yıldırım, dün taburcu edildi.
ZAMAN
Soner Özaltındere

Post by Soner Özaltındere »

Bu adamın devlete millete ne gibi bir hizmeti dokunmuş ki GATA'da ameliyat olabiliyor? Muvazzaf ordu mensupları ve eşleri dışında kimsenin 25 yaşından sonra kullanmaya hakkı olmadığı olanaklardan hangi sebeplere dayanarak yararlanabiliyor? Kimseyi itham etmek istemem ama gazisinin ayağındaki kolundaki protezi geri isteyen bir zihniyete gerçekten hiç yakışmıyor. Herneyse bizimde kibarlığımıza ve centilmenliğimize diyecek yok doğrusu... Sanki bu adamlara terbiye vermek, insanlık öğretmek Galatasaray SK Yönetim Kurulunun işiymiş gibi. Adama adam gibi davranılır...
Burak Sağlam

Post by Burak Sağlam »

Şekip Hazarın bir yazısını okudum kendisi hakkında fazla malumatım yok.Ancak Aziz Yıldırım ile ilgili çoğumuzun bildiği ancak toplumsal hafızamızın zayıflığından dolayı unuttuklarımızı bir araya toplamış.

Yazı hayli uzun olduğundan buraya tamamını koymuyorum.Okunmasında fayda görüyorum.

http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=10790

GAF ŞAMPİYONU AZİZ YILDIRIM!..
....

Bir iki istisnayı ayırıyorum tabii ki ama, “F.Bahçe medyasının tamamına yakını korkak...”
İktidardaki kim olursa olsun farketmiyor...
Yapılan olumlu işler göklere çıkarılıyor, yanlışlar ise görmezden geliniyor...
....
*“Sergen Yalçın’la kesinlikle ilgilenmiyoruz” diye açıklama yapıldı, iki gün sonra sözleşme imzalandı...
n Oktay ve Alpay takımla birlikte tam 15 gün boyunca sezon öncesi hazırlık kampına katıldı. Ancak bu iki oyuncu inanılmaz bir şekilde Almanya’daki kamptan ayrılmak zorunda kaldı. Alpay İngiltere’ye, Oktay İspanya’ya gitti. Böylelikle F.Bahçe tarihinde bir ilk gerçekleşti.
.....
*Bir dönem, “Daum gibi kokain kullanmakla suçlanan birini yüce F.Bahçe’ye teknik direktör yapmam” diye basın bültenleri yayınladı, ancak tam tersine Alman hocayla üç yıl birlikte çalıştı...
....
*Futbol takımı iyi giderken “Hakemler hakkında konuşmuyoruz” dendi, takım kötü gidince Fuftbol Federasyonu ve MHK yerden yere vuruldu...

*2001’de “Çok yoruldum bırakıyorum” dedi, bırakmadı...

*2006’da da “Bıraktım, artık dönüşüm yok” dedi, tekrar aday olacağı konuşuluyor...

*Kulübün resmi sitesinde “Bugün bazı gazetelerin spor sayfalarında, Tümer Metin’in F.Bahçe’ye transfer olacağı yönünde haberler var. Bunlar gerçeği yansıtmıyor. Futbolcuyla kesinlikle görüşmedik” açıklaması yapıldı. Tümer’le 1 gün sonra sözleşme yapıldı...
Can Baysan

Post by Can Baysan »

Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Vedat Olcay, 12 bin 500 üyelerinin bulunduğunu ifade ederek, ''Bugün çoğunluk sağlanmadı. Bu nedenle genel kurul toplantımız haftaya kaldı'' dedi.

Ne biçim bir kulüp yapısı bunlarınki?

Seçime bir hafta kala ne ortada başkan adayı var, ne de Aziz Bey'in geri dönüp dönmeyeceği belli.

32 kısım tekmili birden komedi izliyoruz... Aziz Bey kongreden bir gün önce geri döndüğünü açıklar artık!..
Liseli vardı ya ah o liseli...
Post Reply