Türkiye Ligi Transfer Haberleri (2006)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Burak Sağlam

Post by Burak Sağlam »

Fenerbahçenin kıymetini hergün biraz daha iyi anlıyorum.Onlar,taraftarları ve medyaları olmasa şu ülkede yüzümüz gülmeyecek.
Kendilerini aptal yerine koyan haberlerle heyecanlanmak nasıl bir duygu acaba?

Malum Ronaldinho haberine bir hayli güldük.Crespo ve R.Carlosada ben bir hayli gülüyorum.

Kariyeri bitirip kenara atılmamış,yada sorunlu olduğu için kendine yer bulamayanlar hariç revaçta olan hangi futbolcu bu takıma gelir?Avrupada SIFIR puan alarak,yada gruptan çıkamayarak dünyaya kendini tanıtan bu takımda kim kendini bitirmek ister?Herşeyin para olmadığını ne kaçan şampiyonluklar ne kendilerinin yüzüne kapıyı vuran menajerler anlatamadı büyük Fenerbahçe (yada Azizbahçemi demeliyim) camiasına.
Crespo ile ilgili Maraton sitesinin haberi...

TÜRKİYE'YE GELMEM

Fenerbahçe'nin dış transferde en büyük hedeflerinden biri olan Hernan Crespo, sarı-lacivertli kulüpten herhangi bir teklif almadığını belirterek "Chelsea ile olan sözleşmem devam ediyor. Oynadığım takımdan çok memnunum. Ayrılmayı da kesinlikle düşünmüyorum. Eğer Chelsea'den ayrılmamı gerektirecek bir durum oluşursa da ya tekrar İtalya'ya dönerim ya da dünyanın en iyi liglerinden İspanya'ya giderim. Türkiye'de ne işim var?" dedi.

http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=10752
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

İnsanlara bu "Türkiyeye gelmem" lafını söyletip kendilerini ve memleketi rezil ettikleri için fenerlileri kınıyorum..

Gerçi biraz fenervari bir eleştiri oldu ama oldun :)
Burak Sağlam wrote:

"Eğer Chelsea'den ayrılmamı gerektirecek bir durum oluşursa da ya tekrar İtalya'ya dönerim ya da dünyanın en iyi liglerinden İspanya'ya giderim. Türkiye'de ne işim var?" dedi.

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ikiyuzlu Crespo ! Hani gelecem demistin gecen gun? R. Carlos'ta aynisini yapti. Hepiniz ikiyuzlusunuz ! :)
Burak Sağlam wrote:Fenerbahçenin kıymetini hergün biraz daha iyi anlıyorum.Onlar,taraftarları ve medyaları olmasa şu ülkede yüzümüz gülmeyecek.
TÜRKİYE'YE GELMEM

Fenerbahçe'nin dış transferde en büyük hedeflerinden biri olan Hernan Crespo, sarı-lacivertli kulüpten herhangi bir teklif almadığını belirterek "Chelsea ile olan sözleşmem devam ediyor. Oynadığım takımdan çok memnunum. Ayrılmayı da kesinlikle düşünmüyorum. Eğer Chelsea'den ayrılmamı gerektirecek bir durum oluşursa da ya tekrar İtalya'ya dönerim ya da dünyanın en iyi liglerinden İspanya'ya giderim. Türkiye'de ne işim var?" dedi.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Crespo'nun Fenere gelmeyeceğini iddia edenlere tokat gibi cevap:

Crespo Fener’i ayağa, kaldırdı
Hernan Crespo’nun dünyanın saygın haber ajanslarından AFP’ye yaptığı açıklama Fenerbahçe camiasında büyük heyecan yarattı.

Büyük heyecan yarattı
”Chelsea’de şans bulmam zor. Şu ana kadar en ciddi teklif Fenerbahçe’den geldi ve bu teklif oldukça cazip. İtalya’da da oynamak isterim ama İstanbul çok güzel bir şehir ve Fenerbahçe’nin de teklifi var...”
FANATİK

Tolga Girici wrote:Ikiyuzlu Crespo ! Hani gelecem demistin gecen gun? R. Carlos'ta aynisini yapti. Hepiniz ikiyuzlusunuz ! :)
Burak Sağlam wrote:Fenerbahçenin kıymetini hergün biraz daha iyi anlıyorum.Onlar,taraftarları ve medyaları olmasa şu ülkede yüzümüz gülmeyecek.
TÜRKİYE'YE GELMEM

Last edited by Ismail Gezer on Thu Jun 15, 2006 10:25 pm, edited 1 time in total.
Burak Sağlam

Post by Burak Sağlam »

İsmail Bey tokat yandan geçti o haber (benim linkini verdiğim haber önceden hazırlanıp yeni yayınlanmadıysa) biraz eski :D
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Fanatik yalan haber yapmaz! Fener ayağa kalktı diyorsa kalkmıştır. Crespo gelecek diyorsa gelecektir, lütfen polemiğe girmeyelim!
Fanatik: Spor basınının yüzakı...
Burak Sağlam wrote:İsmail Bey tokat yandan geçti o haber (benim linkini verdiğim haber önceden hazırlanıp yeni yayınlanmadıysa) biraz eski :D
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Fener düşmanlarını dayanılmaz karın ağrılarına düçar edecek şok gelişme: Carlos nam Brezilyalı cengaver Fenere geliyor, gelmeye mecbur..
Artık başka çaresi kalmadı! Gelecek, gelmek zorunda!

"Carlos, mecburen Fener'e" diyor Fotomaç! İşte böyle yaparlar adamı, ipe ipe gelirsin
:lol:
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Konsantrasyon, concentration, concentracion

nefvakfi.org
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Arjantinli bir oyuncuyu izleyecek olmak şahsen beni heyecanlandırıyor. Brezilyalılardan gına gelmişti. Sağım solum Brezilyalı! Yeter yaw :lol:
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Görkem KIRGIZ wrote:Vestel Manisa’da muhteşem ikili!
\Özellikle geçen sezon Malatyaspor’da oynarken Holosko’nun darbesiyle ayağı kırılan, bu sezon başında da Ege ekibine transfer olan kaleci Fevzi ile Slovak futbolcunun dostluğu dikkat çekiyor. Holosko ile aralarında bir sorun bulunmadığını belirten tecrübeli kaleci, “Geçmişe sünger çektik. Şimdi aynı forma için mücadele edeceğiz” dedi. Holosko ise, “Hiçbir futbolcu meslektaşını kasten sakatlamaz. O olay yüzünden çok üzülmüştüm. Ama herşey geride kaldı. Şimdi çok iyi iki dostuz” ifadesini kullandı.

Kaynak: Fanatik

geçen sezon yaşanan bu tatsız olayı hatırlıyorsunuzdur herhalde. ve bu holosko denen adam şimdi utanmadan kimse isteyerek meslektaşını sakatlamaz diyor. bir de defans oyuncusu vardı manisada, bu holoskodan geri kalmayan. adı johanna mı ne idi.

bir zamanlar samsunspor'da vural ile ercan vardı. Ersun Yanal'ın vestel'i onları pek aratmıyor açıkçası.
Yilmaz vardi. O balta da bu sene Denizlisporlu Guven'in ayagini kirdi. GUven de Manisa'ya transfer edildi. Futbolcularin ayibini yonetim temizlemeye calisiyor.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Görkem KIRGIZ wrote:
Tolga Girici wrote:
Görkem KIRGIZ wrote:Vestel Manisa’da muhteşem ikili!

Kaynak: Fanatik

geçen sezon yaşanan bu tatsız olayı hatırlıyorsunuzdur herhalde. ve bu holosko denen adam şimdi utanmadan kimse isteyerek meslektaşını sakatlamaz diyor. bir de defans oyuncusu vardı manisada, bu holoskodan geri kalmayan. adı johanna mı ne idi.

bir zamanlar samsunspor'da vural ile ercan vardı. Ersun Yanal'ın vestel'i onları pek aratmıyor açıkçası.
Yilmaz vardi. O balta da bu sene Denizlisporlu Guven'in ayagini kirdi. GUven de Manisa'ya transfer edildi. Futbolcularin ayibini yonetim temizlemeye calisiyor.

tolga abi, bu güven seneler önce istanbulspor'da oynar iken ayağı kırılan güven mi? öyle ise bin kere daha yazık.
Yok, ben baktim o degilmis. 98de ayagi MUstafa Dogan tarafindan sakatlanan oyuncu Guven Kocabal simdi Kayseri Erciyes'teymis. Bir ara Besiktas'a gelmisti.

Yilmaz'in sakatladigi oyuncu Guven Varol, simdi Vestel'de.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Robert Beşiktaş idmanında

Övünç ÖZDEM / PARİS,(DHA)

YENİ sezon hazırlıkları için dün Fransa’ya gelen Beşiktaş, kampın ikinci gününde çalışmalarını sürdürdü. Denenmek üzere kampa çağrılan Laurent Robert de çalışmalara başladı.
Teknik direktör Jean Tigana yönetiminde, yerel saatle 07.00’de basına kapalı olarak çalışmalara başlayan siyah beyazlılar, yaklaşık 1 saat boyunca kros yaptılar. Futbolcular, 2 saatlik dinlenmenin ardından, fitness salonunda ağırlık çalıştılar.
Bu arada denenmek üzere kampa çağrılan Benfica’nın sol kanat oyuncusu Laurent Robert’in de takımla birlikte sabahın erken saatlerinde çalışmalara başladığı öğrenildi.
Siyah beyazlı takım, bu akşam yapacağı tek antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.
Milliyet

A.Polat dua etsinde Robert fos çıksın, yoksa uykusuz gecelere hazır olsun
:lol:
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ismail Gezer wrote:Robert Beşiktaş idmanında
Yahu, biz kendimizi elestirip dururuz, hic scouting altyapimiz yok, aslinda ne cevherler cikarilabilir kimbilir, Cavcav bile ("bile"nin de nedeni, taraftar/camia desteginin 3 buyuklere gore ihmal edilir seviyede olmasi) neler bulurken diye... BJK'ninki bizden de beter herhalde, ona inandim artik! Adamlar ana mantigi "GS pesine dustuyse, almak istediyse, bir hikmeti vardir" olan bir politikayla surduruyorlar transferlerini son 3-4 yildir sanirim! :D
Özgür
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bizim talip olduklarımıza talip olurlar ve elimizden kaparlardı. Şimdilik öyle birşey olmadı. BJK baya transfer yaptı. Bizimkilerde BJK'nın depoyu doldurmasını bekliyor olabilir :lol:
Ozgur Huseyinoglu wrote:
Ismail Gezer wrote:Robert Beşiktaş idmanında
Yahu, biz kendimizi elestirip dururuz, hic scouting altyapimiz yok, aslinda ne cevherler cikarilabilir kimbilir, Cavcav bile ("bile"nin de nedeni, taraftar/camia desteginin 3 buyuklere gore ihmal edilir seviyede olmasi) neler bulurken diye... BJK'ninki bizden de beter herhalde, ona inandim artik! Adamlar ana mantigi "GS pesine dustuyse, almak istediyse, bir hikmeti vardir" olan bir politikayla surduruyorlar transferlerini son 3-4 yildir sanirim! :D
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Depo falan anlamam. Adamlarin oradan buradan sabit gelirleri var. Bir
plazalari var mesela yanlis bilmiyorsam. Oradan senelik gelir 10 milyon USD.
GS'in böyle bir kaynagi yok tabii, bu gidisle olmaz da.
Post Reply