CL 3.Tur: M.Boleslav-GS 1-1 (hasan şaş 72)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Goooooooooooooooooooooooooool

Bu Arda en az 10 milyonluk adam, hiç abartmıyorum! Sağda oynuyor solda oynuyor, bu ne ya!

Sabriiiiiiii, üst direkte patladı!

Cihan bile rahat 2 hatta 3 gol atabilirdi. Eskiden iyi vururdu sağ çaprazdan. Şimdi asiste kasıyor ama beceremiyor, vursa belkide gol!
Last edited by Ismail Gezer on Wed Aug 09, 2006 9:21 pm, edited 1 time in total.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ismail Gezer wrote:Goooooooooooooooooooooooooool

Bu Arda en az 10 milyonluk adam, hiç abartmıyorum! Sağda oynuyor solda oynuyor, bu ne ya!
Sabri direkten dondu harika vurusunda.

Arda harika, ne guzel gol atti. Takim iyi. Ankara macinda neredeysiniz be adamlar?

Bu Cihan kac tane daha pozisyon yiyecek kaleciyle karsi karsiya? Yuh.
Last edited by Ali Gursel on Wed Aug 09, 2006 9:21 pm, edited 1 time in total.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ohh beeee.... GS eziyor Cekleri eziyor.

Neymis...

4-5-1...

neymis...

4-5-1

Ha pardon bir daha soralim.
Neymis?

4-5-1

Ozan
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Adam gibi mac yayini vermeyen secveseyret.com'a lanet olsun. Arda'nin golu cok guzel oldu sanirim.
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Maci izleyebilenler biraz daha sik ve aciklayici anlatabilirler mi? Surekli sayfayi tazeliyorum, birsey cikmiyor, sonra birden gol. Penalti nasil oldu, bu gol nasil atildi, Arda neden 10 milyonluk adam, biraz anlatin birader...
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

İLK YARI İTİBARİYLE TAKIMIMIZ İYİYDİ. FAKAT EN KÖTÜLER SOL VE SAĞ BEKLERİMİZDİ.
Orhan ve cihan defansif anlamda kötüler.Sabri ve Arda çalışkan.

Defansif anlamda korner ve serbest atışlarda sağ ve soldan çok karambol veriyoruz. Mondragon da keleden hiç çıkmadı.
Last edited by Mehmet Gorgen on Wed Aug 09, 2006 9:29 pm, edited 1 time in total.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Mehmet Gorgen wrote:İLK YARI İTİBARİYLE TAKIMIMIZ İYİYDİ EN KÖTÜLER SOL VE SAĞ BEKLERİMİZDİ.

Defansif anlamda korner ve serbest atışlarda sağ ve soldan çok karambol veriyoruz. Mondragon da keleden hiç çıkmadı.
Sevgili Mehmet, Cihan ofansif anlamda iki gol yedi, ayrica defansif olarak da iki kez cok kotu acik verdi.

Butun nefesimizi bu ilk 45 dakika harcamadik umarim, tek korkum o.
Erturk Turker

Post by Erturk Turker »

Erturk Turker wrote:Nedense maç şu şekilde gelişecek gibi geliyor :
Hızlı başlayacağız, 20'de falan 1-0 yapacağız.
Seyircinin de havaya girmesi ile 40-60 arası 2-0 olacak.
Şu ana kadar ki öngörümün tutmasından çok mutluyum.
Kalan kısımda 1 tane yeriz demişim, editliyorum :)
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Baska bir forumda alinti.
Cihan farkı önlüyor
Hosuma gitti.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mehmet Gorgen wrote:İLK YARI İTİBARİYLE TAKIMIZ İYİYDİ FAKAT EN KÖTÜLER SOL VE SAĞ BEKLERİMİZDİ.

Hocam bunlar yeni seyler degil. Bekler hep kotuydu. Orhan bu sene ilk resmi macina cikiyor. Daha dogru durust antrenman bile yapamadi.

Duran topalari ogrenemiyoruz. 15 kisiyle de oynasak kalemizde karambol olur. Sen onu birak.

Iki gun once doldur bosalttan baska bir sey oynayamayan bu takim Cekleri orta saha cizgisinden nasil gecirmiyor, nasil orta saha oyunculari, Arda-Sabri-Ilic, Ayhan ve hatta Cihan nasil boyle gol pozisyonlari bulabiliyorlar. GS nasil ilk yariya bu kadar pozisyon sigdirabildi?

Neymis? 4-5-1...

Haa.. Peki aferim.. Pardon ama lutfen 4-5-1...

Ozan Ersoy
Erturk Turker

Post by Erturk Turker »

Tolga Girici wrote:Adam gibi mac yayini vermeyen secveseyret.com'a lanet olsun. Arda'nin golu cok guzel oldu sanirim.
Arda'nın golü gerçekten çok güzeldi.
Hem inatçılık, hem yetenek, hem de fizik güç vardı bence..
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ikinci yarinin ortalarina dogru belki Okan veya Ayhan'i cikartip Sabri'yi ortaya cekmek, ve Hasan Sas'i oyuna sokmak dusunulebilir. Ayhan sari kart gordu sanirim.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Tolga Girici wrote:secveseyret.com'dan izliyorum ama cok kesiliyor ses ve goruntu, baska izleyen var mi buradan?
Tolga Girici wrote:Adam gibi mac yayini vermeyen secveseyret.com'a lanet olsun. Arda'nin golu cok guzel oldu sanirim.
Maalesef ben de para "kaptiranlardan" oldum... Eger boyle giderse 2. yari da hepten, geri isteyecegim. Bu ne rezillik yahu! Adamlarin "Test" diye verdigi linkler, asil yayini yaptiklari server'lardan degil herhalde, tikir tikir calisiyor, ama, asil yayin igrenc. 10-15 saniyede bir kare, sanki igne plaga surtermis gibi arada cizirtili ses... :x
Özgür
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bir gol daha atarsak istediğin olur hocam merak etme :) Bu denli heyecan varken yazmak kolay değil.

Oldukça hızlı oynuyoruz, kendi şapşallığımızdan 2-3 pozisyon verdik. Hakan, defansta, orta sahada ve forvette oynuyor. Arda ve Sabride aynı şekilde.

Arda 10 milyonluk adam. Belki daha fazla. Sağ ayakla sol kanatta oynayan biri gibi durmuyor, hiç sırıtmıyor. Penaltıdan önce çok güzel pas attı İliçe. üstelik kendi gayretiyle birde gol attı. pasları hep olumlu. Ulan oraya atılırmı dedirtmiyor. Çok bilinçli oynuyor. Hem savunma var hem hucum. Çatır çatır oynuyor. Arda'nın gol şansı Necati'den daha fazla, demiştim.

Hem sağdan hem soldan çok güzel geliyoruz. Sabri müthiş mücadele ediyor. Son şutu harikaydı, üst direğe çarptı.

Herkes mücadele ediyor, kimsenin hakkını yemeyelim. Orhan çok felaket bir hata yaptı bir ara. Korner direğinin orda çok basit bir şekilde kaptırdı ama neyseki değerlendiremediler. Çok yadırgamıyorum, Orhanı eleştirmek ayıp olur.

Mehmet Cirak wrote:Maci izleyebilenler biraz daha sik ve aciklayici anlatabilirler mi? Surekli sayfayi tazeliyorum, birsey cikmiyor, sonra birden gol. Penalti nasil oldu, bu gol nasil atildi, Arda neden 10 milyonluk adam, biraz anlatin birader...
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Tolga Girici wrote:secveseyret.com'dan izliyorum ama cok kesiliyor ses ve goruntu, baska izleyen var mi buradan?
Maalesef ben de para "kaptiranlardan" oldum... Eger boyle giderse 2. yari da hepten, geri isteyecegim. Bu ne rezillik yahu! Adamlarin "Test" diye verdigi linkler, asil yayini yaptiklari server'lardan degil herhalde, tikir tikir calisiyor, ama, asil yayin igrenc. 10-15 saniyede bir kare, sanki igne plaga surtermis gibi arada cizirtili ses... :x
Su anda devre arasi, reklamlar cok guzel cikiyor. Belki duzeltmislerdir.
Post Reply