CL 3.Tur: M.Boleslav-GS 1-1 (hasan şaş 72)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yahu bir telefon geldi onu hal ederken iki gol yenmi$. Bu ne i$tir yahu.
Neyse Sabri atti.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Sabri 5'ledi... Cok calismisti, boyle odulunu almasi iyi oldu. Hem de deplasmanda "acaba" diye soru isaretleri olmadan icimizde seyretmemize yardimi olacak bu golun...

Ergun Arda'ya derinlemesine atti, 0'a inen Arda da yerden cikardi Hakan'i gecen top, arka carprazda Sabriye geldi. 2 defans, 1 kaleci, ve Hakan'in doldurdugu kalede vurusu defans oyuncusunun mudahalesine ragmen iceri girdi.

Simdi Cihan sagdan bir pas cikarmak istemisti Hakan'a ama, kaleci arada yatarak aldi.

Mac bitti... Ozan'im hala bitti bu is diyorsun di mi, 2 gol risk yaratir mi? :)
Özgür
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Hasan Tezcan wrote:takimin zayif noktalari ortada...kaleci dahil...
TAkimin zayif noktasi elde Song ve Tomas varken bek yerine Tolga Seyhan'i, Arda varken yine bek yerine Carrusca'yi alan yonetim maalesef, kalecimize gelene kadar.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Yedigimiz goller ders oldu, havalanmamizi engeller diye dusunuyorum. Ergun'e bu takimda yer yok. Cihan, Tomas her an hata yapabilecek bir adamlar. Ama takimin geri kalani gayet iyiydi.

Orhan Ak'i gerekirse Kayseri macinda oynatmayip rovansa saklamak lazim.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

bence duran toplarda takim cok etkisiz. kalecimiz deplasmanda zorlanir...orhan
bu acigi biraz olsun kapatiyor, umarim sakatlanmamistir...GS'i birkac enstantane
haricinde begenmedim...kolay gol yer görunumunu cizdi...
Erturk Turker

Post by Erturk Turker »

Bir zamanlar Bülent Akın'ı görünce keyfim kaçardı. Şimdi Cihan'ı..
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

demek ki neymiş oyuncu değiştirmek için oyuncu değiştirmemek lazımmış?
birisi bana okan ve orhan'ı çıkarmak için geçerli bi sebep söylesin tamam hani orhan kondisyonsuz olabilir ama zaten ağır bir maç değil ki? Ergün bitmiş arkadaşlar Cihan zaten yalan çok az kaldı güzel günler yakındır birileri görecek bu hataları artık....
4-5-1 çok güzel seçim bu hafta Kayseri'ye de bekliyorum bu taktiği
Image
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Şimdi genel değerlendirmelere başlayalım..

ARDA rahat 10 milyon dolarlık adam, bunu tekrar edelim. Daha önce sol kanatta oynamışlığı varmı bilmiyorum.

Çok sevdiğim Ergün, sakatlıktan yeni çıkmış Orhanın yarısı olamadı.

ARDA, Hakan, Sabri ve İliç mükemmeldi. Takımın geri kalanı muazzam mücadele etti. Tabi sözüm ilk 11 için. Bol miktarda kulağını çınlattığımız Cihan bence -1 pozisyon hariç- gayet iyiydi. Çok net 4-5 pozisyona girdi. Asist yapmaya kalktı beceremedi. Eskiden çok güzel şutlar çekerdi, körelmiş. Kaçırmış olması kötü oynadığını göstermez. Hakan bile kaleci ile onun kadar karşı karşıya kalmadı. Demekki çocuk çırpınıyor. Lütfen hakkını yemeyelim :)

Ayhan ve Okan'da sağlam mücadele ettiler. Adamlar 80 dakka orta sahayı geçemedi. Sabri-Okan-Ayhan-Arda orta sahası mahvetti adamları.

Hakan ve İliç hem hücum yaptı hem savunma. Hakan 2 defa ceza sahasından top çıkardı.

Neyse daha çok konuşuruz..
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ozgur Huseyinoglu wrote: Mac bitti... Ozan'im hala bitti bu is diyorsun di mi, 2 gol risk yaratir mi? :)
E tabii 4-0'dan kotu bir sonuc. Ama gol yemeden 3 gol atmalari lazim ki zor. Bu takima orada da gol atar GS. Bir gol dagitir onlari. Macin basinda yuklenecekler ama bizim gol bulmamiz daha olasi diyorum. GS bu macta en az 10 net gol pozisyonu buldu belki de 15. 5'ini atabildi.

60. dakikadan sonra lackalastik gibi gozukse de asil dert, lackalasmak degil fiziksel olarak Cek'ler kadar iyi durumda olmamak. Futbolda orta sahayi kaybettiniz mi, sorun yasarsiniz. Illaki rakip kalenizi ablukaya almak zorunda degil. Iki haftada cok sey degisir. GS daha iyi duruma gelir. Bir de dusunun bu takima karsi 4-4-2 ciksaydik neler olacakti. Gerets sacmalik yapmaz insallah ikinci macta.

Orhan Ak da cikinca Ergun'un ne kadar yazik bir durumda oldugunu gordunuz. Ferhat'i neden almadi acaba?

Ergun baba artik futbolu birakmanin zamani gelmedi mi?

Ikinci macin en onemli ismi sol bek. Ergun kesinlikle oynamamali.

Ozan Ersoy
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

Abi Cihan'ın hakkını yiyelim de Uğur'un hakkı yenmesin diye yiyelim bence....
Gördün gençlerdeki isteği...Mondragon zaman geçsin diye yere yatarken Sabri taçı hemen kullanayım diye çırpınıyor...Helal olsun çocuklara...
ARDA'YA NEDEN DEĞER BİÇİYORSUNUZ SATACAKSINIZ HERHALDE???
:P
Image
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Bu kadar tecrubeli oyuncularin oldugu bir takimin daha 70li dakikalarda is bitmis gibi davranmasina taraftar da FB tezahuratlari ile canak tutunca - goller de ister istemez geldi... Ergun bir felaket fakat yenilen gollerin tek sorumlusu degil --- tum takim konsantrasyonu kaybetti... Ilk gol de kafayi vurduran 1.90lik Hakan'imiz mesela...

Arda bir harika... boyle bir adamimiz vardi da niye Carrusca'ya onca para yatirdik anlamadim... Arda bana Brian Laudrup'u hatirlatti... Vucudunun kalcadan yukari olan kismi bacaklarindan daha uzun gibi gozukuyor... B. Laudrup'un vucut yapisi da boyle idi - bu tip oyuncular daha kivrak oluyorlar... Arti Arda ayni B. Laudrup gibi cok akilli bir cocuk bunu ozellikle ikinci gol vurusunda gosterdi...

Sabri'de gunun bir diger kahramani idi... Attigi golden sonra annesinin gurulu bakislari cok guzeldi...
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Okan Akçay wrote: ARDA'YA NEDEN DEĞER BİÇİYORSUNUZ SATACAKSINIZ HERHALDE???
Arkadaşımızın kendisi emlakçıdır.
Her gördüğü taşınmaza değer biçer. :lol:
Murat Kara

Post by Murat Kara »

GS mactan cok Arda'yi kazandi bugun. En son bu gol vuruslarini Tanju'da gormustum.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Okan Akçay wrote:Abi Cihan'ın hakkını yiyelim de Uğur'un hakkı yenmesin diye yiyelim bence....
Gördün gençlerdeki isteği...Mondragon zaman geçsin diye yere yatarken Sabri taçı hemen kullanayım diye çırpınıyor...Helal olsun çocuklara...
Bu yonetim Arda'yi satmaz, satamaz.

Bir yolunu bulup bedava elden kacirir.

Su takima bir sagbek alin, tum gecmisinizi affedecegim, Orhan-Ferhat sagiidare eder, bir sol bek ama lutfen. Cihan cok iyi niyetli ama maalesef futbol yetenegi cok sinirli yahu.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Ali Gursel wrote:
Okan Akçay wrote:Abi Cihan'ın hakkını yiyelim de Uğur'un hakkı yenmesin diye yiyelim bence....
Bu yonetim Arda'yi satmaz, satamaz.

Bir yolunu bulup bedava elden kacirir.

Su takima bir sagbek alin, tum gecmisinizi affedecegim, Orhan-Ferhat sagiidare eder, bir sol bek ama lutfen. Cihan cok iyi niyetli ama maalesef futbol yetenegi cok sinirli yahu.
Gelde Kerem Teziç'in Cihan yorumlarını hatırlama şimdi.
Post Reply