5.hafta: Denizli -G.Saray 1-1 (HASAN ŞAŞ 17")

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Tan Erten

5.hafta: Denizli -G.Saray 1-1 (HASAN ŞAŞ 17")

Post by Tan Erten »

Kimse acmamis bu macin konu basligini, kismet banaymis demek ki. Moderatorlerden biri sevabina "sticky" yapar mi acaba?
Tan Erten
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Mac saatini bilmiyorum diye de yazmistin ama, ben cevap yazana kadar bulup, duzeltmissin herhalde Sevgili Tan? (Ya da bilmiyorum, diger moderatorlerden birisi mi halleti arada. Forumun bu "Son olarak ... tarafindan duzenlenmistir"/"Last Edited..." fonksiyonu pek saglam/guvenilir sekilde calismiyor korkarim).

Neyse, evet, baslikta da yazildigi uzere mac Cumartesi 21:45'te TFF 5-6. haftalar programina gore. Bahricigim herhalda, yarisma 5. hafta programini da duzeltmismis bile!

Mac hakemi de Halis Özkahya imis, yine TFF sayfalarina gore.
Özgür
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Sevgili Ozgur, ben kendi hatami duzelttim, maraton.com.trye baktiktan sonra.

Bu hafta Cengiz abi acmadan ben acmis oldum, umarim tilsim bozulmaz. :)

Denizlispor'u rahat gececegimizi tahmin ediyorum. Mac konusunda asil merak ettigim nokta tek mi yoksa cift forvetle mi oyunca baslayacagimiz. Umit Karan iyilesti, Hasan Kabze de "Denizli macina hazir olurum" diyordu. Umarim en azindan son 15-20 dakika da oynar ve o volelerinden golle sonuclanan bir ornek sunar bize. BJK macindaki gibi bir tane yani...
Tan Erten
Deniz Selman

Post by Deniz Selman »

Denizli'ye giden 19 kisilik kafile:

1 Faryd Camilo Mondragon
17 Fevzi Elmas

25 Ferhat Öztorun
67 Ergün Penbe
2 Stjepan Tomas
4 Rigobert Song
21 Emre Aşık
19 Cihan Haspolatlı

18 Ayhan Akman
14 Mehmet Topal
23 Junichi Inamoto
66 Arda Turan
11 Hasan Şaş
26 Aydın Yılmaz
55 Sabri Sarıoğlu
22 Saşa İliç

9 Hakan Şükür
10 Necati Ateş
58 Hasan Kabze

Sakat olmamalarina ragmen kafilede olmamalari iginc olan isimler Umit Karan, Okan Buruk, ve Marcelo Carrusca.

Iki yeni transfer disinda eger 18'e girerlerse ilk defa 18'de olaak olan oyuncular ise Emre Asik ve Aydin. Emre, Orhan ve Tolga'nin sakatliklarindan oturu mecburi yedek stoper olarak olacaktir. Okan on libero bollugunda ya artik pek kadroya girmez, yada Gerets CL icin dinlendiriyor. Umit Karan'in olmamasi bana en sasirtici geldi--bana gore Antep macinda baya iyidi saktliktan yeni donmus olmasina ragmen--ayica CL'den gol koklayan bir tip oldugu icin sali gunu azicik daha hazir olarak gormek isterdim sahada...

Deniz
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Deniz Selman wrote:Denizli'ye giden 19 kisilik kafile:

1 Faryd Camilo Mondragon
17 Fevzi Elmas

25 Ferhat Öztorun
67 Ergün Penbe
2 Stjepan Tomas
4 Rigobert Song
21 Emre Aşık
19 Cihan Haspolatlı

18 Ayhan Akman
14 Mehmet Topal
23 Junichi Inamoto
66 Arda Turan
11 Hasan Şaş
26 Aydın Yılmaz
55 Sabri Sarıoğlu
22 Saşa İliç

9 Hakan Şükür
10 Necati Ateş
58 Hasan Kabze

Deniz
Akla gelen sorular:
- Sakat Orhan'in yerine sol bek te Ergun'mu yoksa Ferhat'mi tercih edilecek?

- Necati sakat degil mi? Neden iyilesen Umit yerine sakat Necati tercih edildi?

- Mehmet Guven'in isi bitti mi? Mehmet Topal ondan daha mi iyi?

- Inamoto ilk onbire cikarsa yaninda cok kosan biri olmali --- M. Topal, Ayhan veya Sabri... bu durumda Ilic ya yedege cekilecek yada Hakan'la beraber ileride oynayacak... Ilic yedek olursa H. Kabze ilk onbir de olabilirmi?
Deniz Selman

Post by Deniz Selman »

Mehmet Guven sakatmis. Ne zaman sakatlandi bilmiyorum. Ilk 18'e ilk defa giricek olanlarda Hasan Kabze'yi atlamisim--yani bu 19 kisilik kafileden 5 kisi henuz ilk 18'e girmediler bu sene.

Lig TV haberlerinde Gerets'in Inamoto-Mehmet Topal ikilisiyle baslayacagini, sol bekte ise Ergun'u tercih edecegeni soylediler...bu durumda en yuksek olasilik:

.....9 Hakan Sukur
........22 Ilic
66 Arda................11 Hasan Sas
...14 Mehmet Topal...23 Inamoto
67 Ergun..2 Tomas..4 Song..19 Cihan
............1 Mondragon

yedekler: 17 Fevzi/25 Ferhat, 21 Emre Asik/18 Ayhan, 55 Sabri/10 Necati, 58 Hasan Kabze
kadro disi: 26 Aydin

Bu kadar forvet varken tek forvetli sistemden vazgecmezse Gerets (ki oyle gozukuyor), her hafta forvetlerden biri 18'in disinda kalacak--buna alisalim, her hafta neden Karan yok neden Kabze yok demeyelim.

Bu kadar "on libero" aldik ama aslinda hicbiri yanliz basina on libero oynayacak kapasitede degil henuz. Mehmet Guven'den umutluydum, ama simdi Inamoto gibi daha cok ileriye yonelik bir orta saha oyuncusu aldik, onu ve Ilic'i beraber oynatmanin tek yolu cift on libero oynamak...

Deniz
Erturk Turker

Post by Erturk Turker »

Gerçekten bir konsantrasyon eksikliği var kendi açımdan. Bordeaux maçı ve 200000 kombine daha çok ilgimi çekiyor.
Umarım futbolcular benim gibi değildir, sadece Denizli maçını düşünüyorlardır.
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Selamlar,
Lig maclarini internetten nereden seyredebilecigimizi bizim mac baslamadan yazarsaninz cok sevinirim .
Kemal Bakircioglu
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kemal Bakircioglu wrote:Selamlar,
Lig maclarini internetten nereden seyredebilecigimizi bizim mac baslamadan yazarsaninz cok sevinirim .
Internet deyince bedava ariyorsan boyle bir $ey yok. Yurt di$inda isen ve para ile en az 300 kbps (kilo bit per second) internet baglantin varsa (dial-up dedikleri telefonla baglanti olmuyor. Onun hizi 56 kbps'e bile cikmiyor) Digiturk' web sayfasina girip plastic credi kartini kullanacaksin. Abinin bunlari bilmesi lazim. Aylik abonman en iyisi ($16). Tek tek mac pahali.

http://zonea.digiturkwebtv.com/
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Cengiz abi , sagol ise yaradi.
Kemal Bakircioglu
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Image
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Ergun sakatlandi ve Ferhat girdi. Haydi Ferhat, kap su formayi ve bir daha da verme.

Yeni transferler: Imamoto iyi oynuyor, paslari cok isabetli. Mehmet Topal da kuvvetli, yere yikilmayan bir fizige sahip. Ikisini de begendim. Bu maci rahat almamiz lazim.
Tan Erten
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

dk 24 iliç'in penaltısı direkten döndü.

1-1
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Yusuf ilahi adalet diye yorumlanan parmak isaretinden dolayi sari gordu!!!
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Tomas defansta show yapıyor. Maçı satmak için elinden geleni ardına koymuyor.
Post Reply