8. Hafta: G.Saray-Konya 3-3 (Ayhan' 36, Ilic 50', Arda 54')

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Tolga Girici wrote: Cok seyler olacak bu golden sonra.
hIc bir sey olmaz Tolga. Kol kirilir iligi icinde kalir, GS'i belcikali gerzek yonetir. Bu senenin sonunda GS ligi 6. bitirir.

Ben eminim Aykut Kocaman, Ersun Yanal, Ziya Dogan, Ertugrul Saglam, Yilmaz Vural hepsi bundan daha iyi top oynatir GS'a daha akilli kararlar verir mac kadrosu kurarken, oyuncu degistirirken. Daha kotusu olur diyorsaniz buyrun hodri meydan duyalim gerekceleri.

Ozan Ersoy
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Anlamiyorum niye tutturuyorsunuz Gerets gitsin diye. Oyuncular ciddiyetsiz olmasa oyun berabere bitmezsi. Mondi son 10 dakika caresiz uzatmaya calisti. Kizilicak illa birisi araniyorsa Ilic, ayhan, Hasan, Hakan , Kabze ....

Lutfen akillara sokun Galatasaray hocasini birakmaz. Nefesi olucak islere yorulmasini tavsiye ederim.
Kemal Bakircioglu
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Kemal Bakircioglu wrote:Anlamiyorum niye tutturuyorsunuz Gerets gitsin diye. Oyuncular ciddiyetsiz olmasa oyun berabere bitmezsi. Mondi son 10 dakika caresiz uzatmaya calisti. Kizilicak illa birisi araniyorsa Ilic, ayhan, Hasan, Hakan , Kabze ....

Lutfen akillara sokun Galatasaray hocasini birakmaz. Nefesi olucak islere yorulmasini tavsiye ederim.
Evet futbolcularda da bir gariplik var. Carrusca'ya cok kizdim son anlardaki hareketiyle. Su hareketi yapan adamdan hic bir sey olmaz. K

Onun disinda son dakikalarda saha yerlesiminde hata vardi, topu alan Konyali ceza sahasina kadar geldi, hep orta sut yapmalarina izin verdik.

En son olarak Hakan'a da cok kiziyorum. Her pozisyonda kendini yere atip faul bekliyor, hakeme , arkadaslarina kiziyor son zamanlarda. Son yarim saatte inanilmaz bir negatif enerji verdi takima. Devamli yerde. Ayakta duracak hali yoksa alirsin oyundan tek forvet oyna.

Hasan son dakikalarda ceza sahasi icinde bombos topu buldu, kaleye vuracakken illa Hakan'a gol attiracagim diye orta kesti aut. Tabi ki kendi secimi, ama bence yanlis.
Last edited by Tolga Girici on Sat Sep 30, 2006 10:43 pm, edited 1 time in total.
Ergün Simsek

Post by Ergün Simsek »

Kacan puanlarla dolu bir ramazan ayi daha yasayacagiz gibi...
Ergun Simsek
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

hIc bir sey olmaz Tolga. Kol kirilir iligi icinde kalir, GS'i belcikali gerzek yonetir. Bu senenin sonunda GS ligi 6. bitirir.
Goz gore gore yedik, goller bagıra bagıra geldi; her ikiside. Benim bu aksam gordugume yasadıgıma akıl fikir erdirmek zor!

Yedigimiz ikinci golde ortadan gelen oyuncuyu Ilic nereden takip ediyor bakın, 18 icinde rahat rahat topu koseye vurdu. Ne ılic in ne Orhan nın hatası, bizim TD sıctı sıvadı.

GS ın bu maca nasıl basladıgını goz onune getirin. Atılan iki guzel gol. Takım rayına girid derken, TD takımı resmen pic etti.

Aklım almıyor gorduklerime!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Kemal Bakircioglu wrote:Anlamiyorum niye tutturuyorsunuz Gerets gitsin diye. Oyuncular ciddiyetsiz olmasa oyun berabere bitmezsi. Mondi son 10 dakika caresiz uzatmaya calisti. Kizilicak illa birisi araniyorsa Ilic, ayhan, Hasan, Hakan , Kabze ....

Ciddiyetsiz lafini yorgun, bitikle degistirip bir daha dusunelim. Herif yedek kulubesinde cikmadi, kici ustunde butun maci izledi.

Akillara soktuk canim, sen tatli canini uzme.

Ozan Ersoy
Can Baysan

Post by Can Baysan »

Yazık...
Ne yazılabilir ki böyle bir maçtan sonra...
İlk 65 dakika sezonun en iyi futbolu, son 25 dk ise...
Anlayamadım.
Bugün niye puan kaybettik biz!
Kazanma geleneği bitti bu takımın. İkinci Fatih Terim dönemine döndük. Çok kelle gitmezse sene sonunda herkes enkaz altında kalır!
Liseli vardı ya ah o liseli...
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Levent Tuzemen: BU takimin saha icin lideri yok. KOnusmuyor bunlar, Hagi yapiyordu bunu. Hoca mi mudahale etmiyor, o zaman gel kenara hocayi uyar.

Gerets; birinci devre iyi oynadik, orada 4-5 gol pozisyonu vardi, birisi gol oldu. Ondan sonra da 3-1 one gectikten sonra dusunuyorsun ki kazandik bu maci, ama sonlara dogru orta saha oyunculari yoruldu, degisiklik yaptik, kendi sahanda 3 gol yememen lazim.

Aferin Gerets. Cok guzel yorum hakkaten.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Gerets diyor ki orta sahamiz yoruldu o yuzden degisikliklere gittik. Ulen sinir etme adami daha fazla, Ayhan'i 80. dakika Ilic'i 85. dakika cikardin be adam. Yeni mi anladin yorulduklarini. Ilic ilk yari yuruyordu.

Iyi TD dedigin bu adamlarin yorulacagi dakikayi bile tahmin eder ona gore hazirlar girecek oyuncusunu. 60. dakikadan sonra yurudu GS. Arda bile yuruye yuruye attirdi golleri.

Ozan Ersoy
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

El Saka cok iyi cozmus GS'i.

GS cok yorgundu, son yarim saat kendimizi zorladik ustlerine gittik, Hakan hic kosmuyor zaten, Umit cok yorgun, o yuzden cok rahat cikabildik diyor.

El Saka...

Yukarda soylediklerime ekleyeyim bari.. El Saka bile daha iyi kararlar verirmis, GS antrenoru olsaymis.

Ozan Ersoy
Cem Yılmaz

Post by Cem Yılmaz »

Tolga Girici wrote:Levent Tuzemen: BU takimin saha icin lideri yok. KOnusmuyor bunlar, Hagi yapiyordu bunu. Hoca mi mudahale etmiyor, o zaman gel kenara hocayi uyar.

Gerets; birinci devre iyi oynadik, orada 4-5 gol pozisyonu vardi, birisi gol oldu. Ondan sonra da 3-1 one gectikten sonra dusunuyorsun ki kazandik bu maci, ama sonlara dogru orta saha oyunculari yoruldu, degisiklik yaptik, kendi sahanda 3 gol yememen lazim.

helal olsun ya bişey diyemiyorum konyadan kendi evinde 3 gol yiyosan sen bu işi bırakmalısın
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Anlamiyorum niye tutturuyorsunuz Gerets gitsin diye. Oyuncular ciddiyetsiz olmasa oyun berabere bitmezsi. Mondi son 10 dakika caresiz uzatmaya calisti. Kizilicak illa birisi araniyorsa Ilic, ayhan, Hasan, Hakan , Kabze ....

Konu GERETS in kalıp yada gitmesi degil. Kalacagını hepimiz biliyoruz. Ama bugunku macı kendisi verdi, period!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ozan Ersoy wrote:Gerets diyor ki orta sahamiz yoruldu o yuzden degisikliklere gittik. Ulen sinir etme adami daha fazla, Ayhan'i 80. dakika Ilic'i 85. dakika cikardin be adam. Yeni mi anladin yorulduklarini. Ilic ilk yari yuruyordu.
Bu adam hasta. Gecen sene de yapiyordu bunlari. Devre arasinda demistim, Gerets yenik duruma dusmedikce erken(80den once) oyuncu degistirmiyor. Yine oyle yapti. Illa ki takimin gardinin dusmesini bekliyor.

Gecen sene de boyle yapiyordu, ama takim hirsliydi, Florya'da Bulent Tulun ve Under vardi, motivasyon vardi. Vardi da vardi. Gerets de bu ortamda futbolcularla daha sicak iliskiler kurmustu.

Bu sene Bulentler gitti Adnanlar geldi, takimin icine ettiler. Gerets zaten saglikli dusunemiyor, iyice kimyasi bozuldu. Isleyen duzene nasil comak sokulur gorduk bu sene. Afferin Adnan Polat. Getir simdi premier ligin en kotu teknik direktoru Souness'i.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Vay be Gerets gerçekten problemi çözmüş ama nedense hayli yavaş! Burhan Ayeri'nin perşembe bir yazısı vardı Gerets hakkında "Jetonu geç düşen adam" başlığı altında! Ya yuh be yuh! Gerets'in mi kastı var futbolcuların mı anlamadım! 3 gün önce maç yaptı bu takım ve sen o maçta en çok yorulanlar ve zaten sürünenleri gene 80-90 dakika sahada tuttun be adam! Bir 3 puana hasret yaşıyoruz 3-1 öne geçmişsin şunu korumak bu kadar zor mu? Kiminle oynuyorsun Liverpoolla mı?
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hakan, Umit, "bu kadar gol kacirdiktan sonra soyleyecek bir seyim yok " diyerek konusmak istememisler.

Hasan|: Futbolla ilgili her seyi yaptik, orada adam donup vuruyor doksana giriyor. Hakem zaten son dakikalarda garip seyler yapiyor. Hakem cok kotuydu 100% penaltiyi vermedi.

Tuzemen: Hakan'in Hasan'in arkadaslarina liderlik yapmasi lazim ama onlar da mental yorgunluk yasiyorlar.
Post Reply