Bordo - Galatasaray: 2-1 (Nonda (P))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Mehmet Gorgen wrote:
Ismail Gezer wrote:Umutsuz olduğum tek maç :)
Safak 86 demişsin ama bugünkü haberlere bakılırsa askerliğin daha çok uzun sürecek gibi. Milli savunma bakanlığı bir çalışma yapıyormuş, Teskereler 1 seneliğine ertelenecekmiş.
Sanmıyorum. Burda da öyle söylentiler var ama en fazla sallayan 3 ay dedi. Sonra dediğini kendide unuttu :)

Yarın tezkereyi alıp gidecek olan arkadaşlar var. 1 yıl tezkere durdurulması bence mümkün değil. Olsada kısa dönemleri etkileyeceğini sanmam. Askeriyenin imkanları sınırsız değil. Sevkiyat dönemlerinde çoçuklar yerlerde yatıyor, yatak sıkıntısı yüzünden.

Neyse şafak 84 :)
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ismail Gezer wrote:
Mehmet Gorgen wrote:
Safak 86 demişsin ama bugünkü haberlere bakılırsa askerliğin daha çok uzun sürecek gibi. Milli savunma bakanlığı bir çalışma yapıyormuş, Teskereler 1 seneliğine ertelenecekmiş.
Sanmıyorum. Burda da öyle söylentiler var ama en fazla sallayan 3 ay dedi. Sonra dediğini kendide unuttu :)

Yarın tezkereyi alıp gidecek olan arkadaşlar var. 1 yıl tezkere durdurulması bence mümkün değil. Olsada kısa dönemleri etkileyeceğini sanmam. Askeriyenin imkanları sınırsız değil. Sevkiyat dönemlerinde çoçuklar yerlerde yatıyor, yatak sıkıntısı yüzünden.

Ismailcigim, hayirli tezkereler, ozledik hakikaten. Ben de oyle bir uzatma olacagini hic zannetmem, hali hazirda dunyanin en buyuk 10 ordusundan biriyiz, savastigimiz ikinci bir cephe yok, kolay degil oyle tezkere durdurmak, sen bakabildigince keyfine bak, biz UEFA'da ceyrek final kuramizi cekerken falan donersin.

Selamlar,

Ali
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Ismail Gezer wrote:
Mehmet Gorgen wrote:

MAlum askerlik hikayeleri bitmez.

Ben kisa donem 122 gun askerlik yaptim. Ilk iki aydan sonra basladilar su veya bu nedenle askerlik uzuyacak. Verilen nedenler akil almaz ama bos vakit cok olunca insan kuruyor inanmaya basliyor. Kendi cikardigin hikaye ertesi gun hafif rotusla sana geliyor, boacalmaya basliyorsun. En sonunda Yuzbasi cekti kenara bolugu, saydi sovdu. Ozetle bizden asker olamiyacagini, koseye kadar kosup gelemedigimizi, atis neticelerinde son derece kotu oldugumuzu, savas ciksa kum torbasindan baska ise yariyamiyacagimizi soyledi. Agzina saglik icimiz ferahladiydi. :lol:

Kulaklari cinlasin.
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

"İyi bir sonuç istiyoruz"

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Bordeaux karşısında iyi bir sonuç almak istediklerini söyledi.
Karşılaşmanın oynanacağı Chaban Delmas Stadı'nda bir basın toplantısı düzenleyen Feldkamp, Galatasaray'ın geçen sezon Şampiyonlar Ligi'nde Bordeaux ile yaptığı maçları bildiğini kaydederek, ''Geçen sene aldığımız sonuçtan daha iyisini almak için geldik. Bu sene oynayacağımız maçların geçen seneye kıyasla sistemi de değişik. Şampiyonlar Ligi'nde iki maç üzerinden oynanmıştı. Bu turnuvanın kuralı olarak ise tek maç oynayacağız'' dedi.

Yarınki karşılaşmayı bir rövanş olarak görüp görmediklerinin sorulması üzerine, ''Benim rövanş gibi bir düşüncem yok'' diyen Alman çalıştırıcı, ''Ama bizim lehimize biterse rövanş da diyebilirsiniz. Geçen seneki sonuçlar sadece benim için bir uyarı. Geçen sene çok pozisyon da üretemediğimizi gördüm. Yarınki maçta üzerinde durmam gereken önemli konularda bir tanesi de bu'' diye konuştu.

-''HASAN VE NONDA YARIN SAHADA''-

Karl Heinz Feldkamp, sakatlıkları nedeniyle yarın takımdaki yerlerini alamayacak olan Hakan Şükür ile Lincoln'ün yerine oynayacak isimlerin belli olduğunu söyledi.

Gizleyecek bir şeyi olmadığını kaydeden Feldkamp, ''Lincoln'ün yerine Hasan, Hakan Şükür'ün yerine de Nonda yarın oynayacak. Ayrıca UEFA'da oynayamayan Hakan Balta'nın yerine ise Volkan forma giyecek. Eksikleri hiçbir zaman mazeret olarak görmem. Eğer öyle düşünecek olsam, benim şimdiden mazeretlerim hazır olurdu'' ifadesini kullandı.

-''BORDEAUX DA GEÇEN SENEYE GÖRE DAHA GÜÇLÜ''-

Galatasaray'ın geçen sezon kaybettiği maça oranla Bordeaux karşısına daha güçlü bir kadroyla çıkacağı yönündeki bir değerlendirme üzerine, ''Rakibimiz Bonrdeaux de geçen seneye göre daha güçlü'' diyen Feldkamp, Bordeaux Teknik Teknik Direktörü Lauren Blanc'ın favori olarak Galatasaray'ı gösterdiğinin hatırlatılması üzerine de, şunları söyledi:

''O soruyu ilk önce kime sorarsanız, ilk bu tür cevabı da ondan alıyorsunuz tabii ki. Sadece takımları değil, oynadıkları ligleri de karşılaştırmak gerekir. Fransa Ligi ile Turkcell Süper Ligi'ni ne kadar karşılaştırabiliriz bilmiyorum. Ayrıca daha fazla yabancı oyuncu da bulundurabiliyorlar kadrolarında. Uluslararası müsabakaları göz önünde bulundurursak, bu kısıtlama Türk takımlarının aleyhine bir durum.''

Ayrıca, grup karşılaşmalarına Bordeaux ile kendi sahalarında oynayarak başlamayı tercih edeceğini, ancak durumun bu şekilde olmadığını aktaran Feldkamp, takımda fazla forma şansı bulamayan Serkan Çalık için, ''Serkan'ın performansı düşük değil ama çok kaliteli 3 forvetimiz daha var. Serkan'ın antrenman performansı gayet iyi. O performansı gol vuruşları konusunda biraz daha iyi olsa, şu an olduğu yerden daha iyi olacak. Gördüğüm tek eksikliği o. Önümüzdeki maçlarda takımla birlike sahada izleyeceğimize inanıyorum'' diyerek sözlerini tamamladı.

24.10.2007

Kaynak : AA
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Hakan ve Lincoln'suz oynadigimiz BJK macini hatirlamaya calisiyorum. Arda ve Baris bayagi basarili idiler.

Icimde bir his yarin futbolu ve onderligi ile zor zamanda soyle takimini toparlayan birisine ihtiyacimiz olacak diyor.

Kalli'nin oldugu gibi futbolcularimizinda formda olmasini diliyorum. Hayirlisi artik...
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Neyse son maci baz alirsak GS'in isi is bugun. Butun bu olumsuzluklara
Hasan Sas'in buyuk olasilikla oynayacagini katarsak bir facia ile karsi karsiya
olabiliriz...dusunun Hasan ve Volkan ayni kanatta :D bu hikayeyi daha önce
duymusmuydunuz...Defans anlayisi zaten berbat...Murat abi Arda o kadar
iyi degil, ben pirpir oyunculari sevmem, cocukta direnc yok, surat yok...
mahalle futbolcusu gibi...son zamanlarda ayaginda top da tutmaya basladi...
isimiz is bizim...
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

hasan'in oynayacak olmasi su soruyu/sorunu akla getiriyor: lincoln'un rolunu kim oynayacak?

normal olarak bu sorun degildir, sadece bir sorudur. bu sorunun cevabi da galatasaray'in sezon basindan beri lincoln'suz pratigine bakildiginda arda olacaktir.

ama sahada hasan olunca bu soru sorun halini aliyor. zira hasan lincoln varken bile kendi gorevini birakip lincoln'un rolunu calmaya calisan bir oyuncu. bu macta arda'yi kesinlikle rahat birakmayacaktir. hal boyle olursa eger, ne orta sahamiz ne sol kanadimiz isler. hatta taaa sag kanattaki baris'a bile yazik olur diyebilirim.

insallah hasan beni yaniltir; gorevini yapar, bu laflarimi agzima tikar.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

------------------------------Orkun-----------------------------------

Ugur--------------Song-----------------Servet--------------Volkan

Hasan Sas-----------Baris-----------Linderoth--------------Arda

----------------------------Umit-----------Nonda-------------------

Ozancigim, happy birthday, umarim GS'da guzel bir hediye alirsin.

Ali
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Baris'la Tobias'in yerlerini ters yazmislar herhalde ama, Fransiz TV'a gore herhalde, kadrolar soyle, GS:
Image

Bordo:
Image
Özgür
Ozgur Huseyinoglu

Staddan gurbetci manzaralari... Fransizlar hic gelmeyecek gibi gorunuyor, bizimkiler dolduracak kendi yerlerini diyor spiker, ve Hakan Unsal:

Image
Image
Özgür
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Ozgur'um nereden izliyorsun?
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

internet uzerinden mac yayini hakkinda bilgisi olan yazabilir mi?
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Son derece kotu oynuyoruz, Bordeaux bastiriyor, surekli topa sahip. Biz alinca ya sisirme ya dogrudan rakibe iade. ilk yarim saat icinde bir gol yeriz muhtemelen.

Ali
Ozgur Huseyinoglu

Mehmet Cirak wrote:Ozgur'um nereden izliyorsun?
Mactan 10dk oncesine kadar LigTV ile beraber beles gelen ShowTV yayini vardi Mehmetcigim. Anasayfalarinda yazdiklari hesap, mac suresinde cok lazimmis gibi "ShowMax"a gectiler...
Özgür
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Gercekten kotuyuz, ilk yari kesin iki yeriz.

Duran toplar Lincoln olmayinca fecaat gercekten. hasan Sas bir korneri dogrudan auta atti, ardindan Arda bir serbest vurusu orta diye kaleciye yolladi. Cidden kotu.

Ali
Post Reply