UEFA 3. Tur: GS- B.Leverkusen 0-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Arkadaslar bu nedir, foruma uye basina haftada bir komplo teorisi mecburiyeti mi getirildi? :lol:

Kalli dun basin toplantisinda Serkan'in sakatligi var, bakmamiz lazim demisti zaten kadro soruldugunda.

Iki aciklamasi var:

1) Serkan gercekten sakat, ya da
2) Kalli Lincol'u oynatmak istiyor fakat iyi isleyen takimi bozup kotu sonuc alirsa gelecek elestirilerden korktugu icin saglam olan Serkan icin sakat aciklamasi yapiliyor, Serkan da buna razi ediliyor benzeri bir seyler.

Ben basit olan aciklamayi tavsiye ediyorum yine nacizhane.

Istanbul'da durarak sulu kar yagiyor sabahtan beri. Zemin iyi olmayacak, belki Lincoln degil de Ayhan`i dusunmek lazim.

Ali
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Ali Gursel wrote:Ben basit olan aciklamayi tavsiye ediyorum yine nacizhane.Istanbul'da durarak sulu kar yagiyor sabahtan beri. Zemin iyi olmayacak, belki Lincoln degil de Ayhan`i dusunmek lazim.

Ali
Lincoln degil miydi yagmur altinda, kaygan zeminde FB aglarini havalandiran? (saha bayagi kaygan gozukuyor) http://www.youtube.com/results?search_q ... rch=Search
Tamam adam cit kirildimda, o kadarda degil. Cikar oynar yagmur camur demeden. Benim ayni takimin cikmasini istememdeki sebeb onlara olan guveni gosterip, hicbirini "iste Lincoln geldi kesigi yedik" dusuncesine sevk etmemekti. Yoksa son Vestel macinda takimin en zayif halkasi bence sakatligi konusuluan Serkan'di.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Ali Gursel wrote:Arkadaslar bu nedir, foruma uye basina haftada bir komplo teorisi mecburiyeti mi getirildi? :lol: Ali
Acaba Ali Gursel 3.kusaktan gizli bir Fenerli mi?
Hakan Sukur'u kolluyor
Feldkamp'i savunuyor
Adnan Polat'a sempati duymuyor
Yatarak kayarak Lincoln gol atar diye dusunuyor

Hmmmm .....

:lol:
TRUST GALATASARAY
MGC
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Celal Gürcüoglu wrote:
Ali Gursel wrote:Ben basit olan aciklamayi tavsiye ediyorum yine nacizhane.Istanbul'da durarak sulu kar yagiyor sabahtan beri. Zemin iyi olmayacak, belki Lincoln degil de Ayhan`i dusunmek lazim.

Ali
Lincoln degil miydi yagmur altinda, kaygan zeminde FB aglarini havalandiran? (saha bayagi kaygan gozukuyor) http://www.youtube.com/results?search_q ... rch=Search
Tamam adam cit kirildimda, o kadarda degil. Cikar oynar yagmur camur demeden. Benim ayni takimin cikmasini istememdeki sebeb onlara olan guveni gosterip, hicbirini "iste Lincoln geldi kesigi yedik" dusuncesine sevk etmemekti. Yoksa son Vestel macinda takimin en zayif halkasi bence sakatligi konusuluan Serkan'di.
O gun yagmurlu muydu hatirlamiyorum ama verdigin linkin hemen altinda Azerice ozetler var, hem guzel anlar hatirladim hem de gulumsedim:

- Ve Luciano ozu caktirir
- Cok cok merakli bir hususiyet, Gurcu futbolcular dunyanin guclu kulvarlarinda oynuyorlar, ama bir yere yigisanda oynayabilmirler (burada kendimi kaybettim).
- Teessuflenmeye deger ki Tuncay Sanli'nin zedeli olmasi
- Kapiya (kaleye) bu kadar baglanma olmazdi
- Yeniden Brezilyali'yi duzdu rakip niyetine (Lincoln gol atarken Luciano`yu calimlayinca soyluyor, sanirim duzmeyi bizim gibi kullanmiyorlar)
- Lincoln hesabi beraberlestirir

Ardindan Volkan'in kotu hatasi ve Appiah'in enfes golu.

Azerice arzu edenler icin

http://www.youtube.com/watch?v=mVS5uT6zaWo

Ali
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Mecidiyeköyden bildiriyorum:

Hava futbol oynamak için pek elverişli değil. Sahanın da çok farklı olduğunu sanmıyorum.

Yani bugün saçma sapan bir maç izlemek (yada dinlemek) zorunda kalabiliriz.

Linclon'ün oynatılmaması gerektiği kanaatindeyim. Oynasada rakip kaleye yakın olmalı. Pozisyon hazırlamaktan ziyade gol atmak için çalışmalı. Kısa paslarla futbol oynamak bugün biraz zor görünüyor. Gayet basit bir şekilde topu kalemizden uzak tutmak ve uzun toplarla gol aramak lazım. Bu bakımdan Hakan'a çok iş düşebilir.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ismail Gezer wrote:Mecidiyeköyden bildiriyorum:

Hava futbol oynamak için pek elverişli değil. Sahanın da çok farklı olduğunu sanmıyorum.

Yani bugün saçma sapan bir maç izlemek (yada dinlemek) zorunda kalabiliriz.

Linclon'ün oynatılmaması gerektiği kanaatindeyim. Oynasada rakip kaleye yakın olmalı. Pozisyon hazırlamaktan ziyade gol atmak için çalışmalı. Kısa paslarla futbol oynamak bugün biraz zor görünüyor. Gayet basit bir şekilde topu kalemizden uzak tutmak ve uzun toplarla gol aramak lazım. Bu bakımdan Hakan'a çok iş düşebilir.
Ismail gecmis olsun, hosgelmissen. Men Lincoln hayirli olsun direm belki ozu caktirir bir iki defa Leverkusen kapisina.

Lig TV biraz once Lincoln oynuyor dedi.

Hayatta her sey kismet. Pazartesi gunu yurt disina gidecektim, maci kaciracagim diye uzuluyordum, gitti yine kombine diye hayiflanip. Seyahat haftaya ertelendi maca gidecem diye sevindim ama iki gundur salya sumuk yatiyorum evde aksam da gidemiyorum. :cry:
Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

ilk sayfaya yazdigim bilgiyi kaciranlar olmustur diye tekrar yaziyorum.
Bu aksamki maci yurt disinda veya Türkiye'de TV den izleme olanagi olmayanlar, maci Internet üzerinden izlemek mümkün.

Bilgisayara Zattoo player diye bir yazilim yüklemek gerekiyor.
Su siteden https://zattoo.com/download

Sagdaki TV listesinden "DSF" i secin.

Galatasaray'a bol sans, ilk mactan avantajli bir skorla cikmamiz dilegiyle.
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....
Mehmet Gurdal Cetin

Bu DSF Hotbird'te yok mu yav.
Benim canak yatay e noolacak simdi.
ZDF, VOX, RTL 2 gibi ne kadar zigindirik kanal varsa cikiyor bu MALDONADO kanal cikmiyor :)

Gorgen nerdesin ???? Kurtar beni bu azaptan,
Yoksa maci icerek seyretmek zorunda kalicam bi batakhanede :)
TRUST GALATASARAY
MGC
Seckin Tascioglu

Post by Seckin Tascioglu »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Bu DSF Hotbird'te yok mu yav.
Benim canak yatay e noolacak simdi.
ZDF, VOX, RTL 2 gibi ne kadar zigindirik kanal varsa cikiyor bu MALDONADO kanal cikmiyor :)

Gorgen nerdesin ???? Kurtar beni bu azaptan,
Yoksa maci icerek seyretmek zorunda kalicam bi batakhanede :)
DSF kanali Astra dan cikiyor, Free to Air kanali, sadece antenini oraya yoneltmen gerekiyor, dun aksam denedim, cikiyor oradan..

Google dan frekans bilgilerini bulabilirsin.
Fenerbahcenin ve Besiktasin hayallerinin bittigi yerde, Galatasarayin gercekleri baslar.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hoşbulduk Ali abi...

"You seem to be accessing the Zattoo website from a country we do not serve yet."

Bu site bize hizmet vermiyor galiba :)

Serif Halimler wrote:ilk sayfaya yazdigim bilgiyi kaciranlar olmustur diye tekrar yaziyorum.
Bu aksamki maci yurt disinda veya Türkiye'de TV den izleme olanagi olmayanlar, maci Internet üzerinden izlemek mümkün.

Bilgisayara Zattoo player diye bir yazilim yüklemek gerekiyor.
Su siteden https://zattoo.com/download

Sagdaki TV listesinden "DSF" i secin.

Galatasaray'a bol sans, ilk mactan avantajli bir skorla cikmamiz dilegiyle.
Mehmet Gurdal Cetin

Sevgili Seckin,

Valla benim canak antenleri cevirme gibi bir sansim yok.Otomatik motorlu uydu degil manuel iman kuvveti.Bizim BURSA'da cok ciddi Lodoslar olur.

Son lodosta iki canak anten ucuyordu ucmasin diye beton civileri ile sabitledim duvara.O da kesmedi iple bagladim (saka yapmiyorum gecenlerden balkondan bir herif uctu lodosta)

Yani DSF manuel ayari zor zanaat.
Ben yavas yavas hanima ayar yapiiim biraneye uziim, sevgililer gunu yarin nasil olsa. :)

Hanima HEPIMIZ 14 SUBATIZ , HEPIMIZ SEVGILIYIZ yazili siyah t-shirt alirmisim :)
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Kar iyice siddetlendi Istanbul'da, epeydir boyle kar gormemistim burada.

Ali
Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Ben yavas yavas hanima ayar yapiiim biraneye uziim, sevgililer gunu yarin nasil olsa. :)
:D Bence de en garantili seyretme biçimi bu, bırakın anten ayarını, net ayarını falan 8)

Kalli'ye guveniyoruz, takımımıza başarılar diliyoruz. Alman ekolunu daha iyi uygulayan kazansın :wink:
Mehmet Gurdal Cetin

http://www.meteor.gov.tr/2006/uzaktanal ... -uydu.aspx

BULUTLAR ACILIYOR

http://www.meteor.gov.tr/2006/uzaktanal ... 34&rOpt=eu

http://www.meteor.gov.tr/2006/tahmin/ta ... m=ISTANBUL

SON
DURUM 13.02.2008 Çarşamba
15:50
Sıcaklık (ºC) 2
Nem (%) 93
Basınç (hPa) 1027 SAĞANAK HAFİF KARLI
Görüş (km) 3
Rüzgar (km/sa) Kuzeyden 26
TRUST GALATASARAY
MGC
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Almanlari korkutmak lazim mactan once.

Disarda kar yagiyor usumedin mi, disardaki dayagi dusunmedin mi diye tempo tutmak lazim. Feldkamp cevirsin artik :)
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Post Reply