Transfer Donemi: 2008

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Mert Tokman wrote:
Ozan Ersoy wrote:Dun Umit milli takimla bir ay once oynadigi Italya macinda da izledim. Buyuk hayal kirikligi. Mehmet Guven her oynadigi takimda on libero (DM) olarak oynatiliyor ama alakasi yok o isi yapmakla.
Ben de oturdum seyrettim hanim yattiktan sonra - bu aksam da ayni saatte bu sefer Fildisi sahilleri macini gosteriyorlar - onu da kaydedip seyredicem - iyi ki varsin DVR :D

Dun ku mactan aklimda kalanlar...

1. Aydin -

2. Sagbek Durmus Bayram (Kayseri).
3. Stoper Orhan Sam (Genclerbirligi). Ben cok begendim - pozisyon alisi, mudaheleleri, topu oyuna sokarken ki kendine guveni ile beni etkiledi ve bence sahanin en iyilerindendi. Saniyorum istedik ama Cavcav hayir dedi. Oftas'tan Gencler'e geciyor bu sene. Bu sene de orada oynasin da seneye mutlaka alalim derim. Orhan'in yaninda ki Eren Gungor'de fena degil (bu sene Kayseri kapti onu) ama Orhan daha bir insiyatif alarak oynuyor.

:wink:
Mert, gozlemin icin tebrik ederim. Sonunda benim bahsettigim Genclerbirligi PAF ekolunun bir uyesini begenen cikti. GB PAF ve buna ilave Oftas PAF toplu hucum toplu defans guzel futbol oynuyorlar. Son uc senedir Florya da seyrettigim her GS PAF - GB PAF maclari hem cok guzel hem ciddi cekismelere sahne oldu. Gectigimiz sene GB nin Super Ligden dusmemesi icin neredeyse duaci olduk. PAF kadrolari gercekten istikrarli iyi ve duzgun oyuncu yetistiriyor.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Murat Biricik wrote:
Mert Tokman wrote:
Ozan Ersoy wrote:Dun Umit milli takimla bir ay once oynadigi Italya macinda da izledim. Buyuk hayal kirikligi. Mehmet Guven her oynadigi takimda on libero (DM) olarak oynatiliyor ama alakasi yok o isi yapmakla.
Ben de oturdum seyrettim hanim yattiktan sonra - bu aksam da ayni saatte bu sefer Fildisi sahilleri macini gosteriyorlar - onu da kaydedip seyredicem - iyi ki varsin DVR :D

Dun ku mactan aklimda kalanlar...

1. Aydin -

2. Sagbek Durmus Bayram (Kayseri).
3. Stoper Orhan Sam (Genclerbirligi). Ben cok begendim - pozisyon alisi, mudaheleleri, topu oyuna sokarken ki kendine guveni ile beni etkiledi ve bence sahanin en iyilerindendi. Saniyorum istedik ama Cavcav hayir dedi. Oftas'tan Gencler'e geciyor bu sene. Bu sene de orada oynasin da seneye mutlaka alalim derim. Orhan'in yaninda ki Eren Gungor'de fena degil (bu sene Kayseri kapti onu) ama Orhan daha bir insiyatif alarak oynuyor.

:wink:
Mert, gozlemin icin tebrik ederim. Sonunda benim bahsettigim Genclerbirligi PAF ekolunun bir uyesini begenen cikti. GB PAF ve buna ilave Oftas PAF toplu hucum toplu defans guzel futbol oynuyorlar. Son uc senedir Florya da seyrettigim her GS PAF - GB PAF maclari hem cok guzel hem ciddi cekismelere sahne oldu. Gectigimiz sene GB nin Super Ligden dusmemesi icin neredeyse duaci olduk. PAF kadrolari gercekten istikrarli iyi ve duzgun oyuncu yetistiriyor.
Sevgili Murat -

Dun aksam ki Fildisi sahili macinida seyrettim - o macinda ilk yarisinda basariliydi Orhan Sam. Aslinda Fildisi maci U-21 takimimiz acisindan berbat bir mac olmus... Toulon'da maclar sadece bir gun arayla oynaniyor - dolayisi ile bir gun evvel Italyanlarla sahada 9 kisi mucadele veren yorgun takim, zaten fizik ve atletik ustunlugu olan Afrikalilar onunde ezildi - Orhan Sam ayakta kalan iki oyuncudan biriydi - digeri de oyun disiplininden kopana kadar iyi oynayan Serdar Ozkan'di...

Yorgunlugun etkisi Aydin'da da gozuktu - Italya macina oranla iki adim daha yavas gozuktu - nitekim Umit Davala 1. devre sonunda oyundan aldi onu. Mehmet Guven orta saha da hicbir direnc gostermedi - Ozgurcan ise tam bir hayal kirikligi - Italya macinda oynamamis olmasina ragmen cok kotuydu.

Ben Ozgurcan'dan da umidimi kesmeye basladim - adam olucak cocuk simdiye kadar kendini belli ederdi.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Mert Tokman wrote: Yorgunlugun etkisi Aydin'da da gozuktu - Italya macina oranla iki adim daha yavas gozuktu - nitekim Umit Davala 1. devre sonunda oyundan aldi onu. Mehmet Guven orta saha da hicbir direnc gostermedi - Ozgurcan ise tam bir hayal kirikligi - Italya macinda oynamamis olmasina ragmen cok kotuydu.

Ben Ozgurcan'dan da umidimi kesmeye basladim - adam olucak cocuk simdiye kadar kendini belli ederdi.
Iki sene once yakaladigi ivmegi bence de kaybetti. Bir A takima bir PAF takima gitti geldi, gitti geldi. Kafaca PAF lardan kopmustu, A takimda da yapabilecegi, kosullar ve lig yarisi goz onune alindiginda, sinirliydi. Beni asil hayal kirikligina ugratan son kiralandigi sure zarfinda adini hic duymamiz. Belki gercekten yeni bir baslangic yapip, alttan tekrar yukariyi zorlamali. Antalya kendi dogup buyudugu sehir, ailesi tahmin ediyorum Antalya da yasiyor. Antalyaspor un Super Lige cikmasi ve kendisine talip olmasi cok iyi. Bu iyi bir firsat, hem Ozgurcan hem GS icin. Ben yonetimin yerinde olsam bonservisinde kolaylik gosteririm. Kiralik giderek olmayacak, bir takimda hem zihinsel hem fiziksel yeniden baslamali. Uzun lafin kisasi DELL yada Compaq gibi kalitesi belli bir bilgisayara format atmak gibi bir olay bu. Yetenegini, GS sevgisini tartismak abesle istigal olur.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Cim-Bom’a üç yeni aday 12 Temmuz 2008 Cumartesi, 01:52 SPOR
Sarı-Kırmızılı yönetim, İnter’le sözleşmesi biten Crespo ve Mourinho’nun gözden çıkardığı Julio Cruz’u renklerine katmak için girişimde bulunuyor... Gelecek vaadettiği için, Köln’ün 20 yaşındaki Faslı golcüsünü Adil Chici için de zemin yoklanıyor

YENİ sezonda gol sorunu yaşamak istemeyen Galatasaray, forveti güçlendirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Düşük maliyetli transfer peşinde olan Sarı-Kırmızılılar, bu nedenle sözleşmesi biten futbolcularla ilgileniyor. Listenin başında ise İnter’den ayrılan ve bonservisi elinde olan Hernan Crespo bulunuyor. 33 yaşındaki Arjantinli yıldız için Skibbe’nin de onay verdiği belirtiliyor.

Crespo’nun yıllık 3.5 milyon euro para istediği, ancak Cim-Bom’un bunu 2.5 milyon euroya çekmek için uğraş verdiği ifade edildi. Aslan’ın ikinci adayı da yine İnter’li. 1 yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen yeni hoca Mourinho’nun gözden çıkardığı 33 yaşındaki Arjantinli Julio Cruz için de Sarı-Kırmızılılar devrede. Öte yandan Aslan’ın, gelecek vaadeden 20 yaşındaki Faslı Adil Chici’yi Köln’den almak için girişimlerde bulunduğu ifade edildi. Ancak Daum’un bu transfere karşı çıktığı bildirildi.

Aslantepe’nin ilk tribünü yükseldi

TEMELİ Aralık ayında atılan ancak yapımı son zamanlarda büyük tartışmalara neden olan Galatasaray’ın Aslantepe Stadı’nda ilk tribünler ortaya tıkmaya başladı. Kulüp, inşaat çalışmalarının yeniden hızlandığın belirtirken, stadın zemininin süratli bir biçimde düzeltilmeye çalışıldığı açıklandı. Ayrıca kale arkası tribünlerinden birinin de şekillendiği ifade edildi.

Ayrılık sinyali

ASLAN’IN ‘Biyonik Adam’ lakaplı yıldızı Servet, Avrupa’ya gitmeyi çok istediğini söyledi. Başarılı oyuncu ‘27 yaşındayim ve ideal çağdayım. Avrupa’yı istiyorum ama kulübüme para kazandırarak gitmek amacındayım’ dedi. Servet, Galatasaray’da çok güzel bir ortam olduğunu, sakatlığının ise tam geçmediğini sözlerine ekledi.

http://www.stargazete.com/spor/cim-bom- ... 112892.htm
Erdal Tüter

Post by Erdal Tüter »

Marsilyadan djibril cissenin ismi geçiyor. liverpoola çok büyük yıldız adayı olarak geldi ama ayağının kırılması kariyerini geriye itti 3 sene önce geliyo deselerdi uçardım ama şimdi tam bir kapalı kutu eğer eski cisse olursa kimse tutamaz onu iyi biliyorum
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Cisse iki ayagini da kirdi. Ikisinin de kirilis sekli tipatip ayni, cok ilgincti, ikinci kirilisinda maci izliyordum, ayni noktada obur ayagini kirdi. Bence iyi bir transfer olmaz, ustelik garip bir sekilde iki ayagi da kiriliyorsa kemik yapisinda bir sorun olabilir...
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

PAZARTESININ GULUMSETENLERI

Eto’o veya Roni Fenerli :D

Barcelona iki yıldızda damping yapınca Kanarya’ya gönül veren ‘ünlü işadamı’ “HEDİYE SÖZÜ” için düğmeye bastı... KABUK değiştiren ve Deco’yu sattıktan sonra diğer yıldızları Eto’o ile Ronaldinho’ya da müşteri arayan Barcelona, sonunda yola geldi! Kamerunlu süper star Eto’o’nun fiyatı 19’a, Brezilyalı top cambazının bonservis bedeli ise 18 milyon euroya kadar düşürüldü...

TARAFTARINA gerçek anlamda bir dünya yıldızı sunmak isteyen Fenerbahçe’nin iştahı yeniden kabardı. Eto’o’yu kulübe hediye etmek istediği “derin Fenerbahçe’de” :D sıkça konuşulan ünlü işadamının, son indirimlerden sonra Ronaldinho’yu da gündemine aldığı iddia edildi! İspanyol hoca Aragones’i bile heyecan kapladı! :D
------------------------------------------------------------------------------

Halil tamam Hamit yolda

YABANCI kontenjanı nedeniyle yerli futbolculara yönelen Fenerbahçe Halil Altıntop’tan olumlu yanıt aldı. Almanya’nın Schalke takımında forma giyen futbolcurun ikiz kardeşi Hamit de sarı-lacivertli formaya sıcak bakıyor.

Her konuda anlaşmaya varılan Halil için Alman kulübü yetkilileriyle masaya oturulacak. Halil’in teklifi kabul etmesi Hamit’i de heyecanlandırdı. Euro 2008’de milli takımın en başarılı oyuncusu olan Hamit, “Halil’le birlikte oynamak isterim. Ancak Bayern ile bonservis sorunumun çözülmesi gerekir” şeklinde konuştu.
----------------------------------------------------------------------------------

Mevlüt Erdinç’e 2 milyon euro!

FENERBAHÇE Fransa’nın Sochaux takımında forma giyen gurbetçi yıldız Mevlüt Erdinç’i resmen istedi!.. Hatta görüşme yapılan Sochaux Kulübü Başkanı Jean Claude Plessis’e “Aman bu teklifimizi gazetecilere söyleme” diyerek tembihte bile bulunulduğu iddia edildi!..

AMA SOYLEMIS GALIBA :D

Fakat gazeteniz FOTOSPOR olayın ayrıntılarına tümüyle ulaştı... Kanarya, Sochaux’a 2 milyon euro önerdi ancak Fransız başkan 3.5 talep etti. Görüşme şimdilik askıya alındı. Türk Milli Takımı’nda da oynayan 21 yaşındaki forvet Mevlüt’ü bir ay önce de Trabzon istemiş fakat anlaşılamamıştı.
---------------------------------------------------------------------------------

Barry alınırsa, Alonso Fener’e!

Fenerbahçe’nin renklerine bağlamak istediği Xabi Alonso sarı-lacivertlilere çok yaklaştı. Liverpool’un ısrarla kadrosuna katmaya uğraştığı Aston Villa kaptanı Gareth Barry’nin işini bitirmesi durumunda arka planda kalacak İspanyol ön liberonun Merseyside’tan ayrılmayı kafasına koyduğu öğrenildi.

Liverpool menajeri Rafael Benitez’in geçen sezonda da Arjantinli Mascerano’nun gelişi sonrası genellikle kulübede oturttuğu Alonso’nun Aragones ismine de oldukça sıcak baktığı öğrenildi.

BAK ARAGONES TE SICAK BAKMAYI OGRENMIS :D
----------------------------------------------------------------------------------

Tuncay’a kanca!

Cim-Bom’un iş bitirici yöneticisi Haldun Üstünel, İngiltere’ye üs kurmuşken :D Middlesbroug’la da görüştü! Çünkü Tuncay için teklif yapmasını bizzat Başkan Adnan Polat istemişti!..

PREMİER Lig’in güçlü kulübü Midlesbroug’un idarecileri, Fenerbahçe’den bonservis ücreti olmaksızın aldıkları Tuncay Şanlı’yı satmak istemediklerini söyledi. Üstünel’in buna rağmen “Eğer bir fiyat belirlerseniz görüşelim” dediği öğrenildi. Fenerbahçeli eski yıldızın da bu dönemde Galatasaray’a gelerek tepki almak istemediği, ancak ilerisi için kapıyı açık bıraktığı belirtiliyor!.. Fırat BAŞARAN

Firat BASARAN ismini de bir yere yazalim, lazim olabilir :D
TRUST GALATASARAY
MGC
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Gerets'ten Galatasaray'a kıyak

Kaynak: http://www.tumspor.com/haber/20080715/G ... -kiyak.php

Skibbe'nin "Bu takıma yeni bir Hakan Şükür şart" demesi üzerine forvet arayışlarını sürdüren Galatasaray, Cisse'de mutlu sona çok yaklaştı.

Marsilya'nın hocası Gerets, Fransız golcü için "Gidebilir" derken; G.Saray, Marsilya'ya önerdiği rakamı 4.5 milyon euro'ya çıkarttı. Yönetici Haldun Üstünel, bu transferi her an gerçekleştirebileceklerini söyledi

Galatasaray, yeni Hakan Şükür'ü gözüyle baktığı Djibril Cisse'de mutlu sona çok yaklaştı. Sarıkırmızılılar, Skibbe'nin önerdiği Marsilya'nın Fransız golcüsü için sürdürdükleri girişimlerde Djibril Cisse'yi ikna ettiler.

Marsilya'yı çalıştıran Galatasaray'ın eski hocası Gerets de Cisse için "Gidebilir" raporunu verdi. Bu transferde tek sıkıntı taraflar arasındaki 500 bin euro'luk fark. Galatasaray, Cisse için 5 milyon euro isteyen Marsilya'ya önerdiği 4 milyon euro'luk rakamı dün 4.5 milyon euro'ya çıkarttı. Yönetici Haldun Üstünel, Cisse'nin transferini her an gerçekleştirebileceklerini ifade etti.

DJİBRİL CİSSE KiMDiR?
Doğum tarihi: 12 Ağustos 1981
Boy: 1.83,
Mevki: Forvet
Numarası: 9
Kariyeri: 233 maç / 107 gol
Milli Takım: 37 maç / 9 gol
Sözleşme bitiş: 30.06.2012
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Nerde sakat adam var topluyoruz galiba. Mütekaitler takımı olup çıkacağız. Büyük ihtimal tek forvet oynayacak bir takımın hala forvet peşinde koşması garip!
Can Ergun

Post by Can Ergun »

Defans bu kadar dökülüyorken,sakatların alternatifi yok ve orta saha oyuncularından defans oyuncusu yaratmaya çalışıyor teknik ekip mecburen.Forvet şu an en son ihtiyacımız.Özellikle Cisse gibi "oynak" bir adamı takımda görmek istemem.Takım oyunu ve ruhu bu derece üst seviyeye çıkmışken,bu tip "artist" adamlar dengeleri bozacağı gibi,hal ve davranışlarıyla rahatsızlık da yaratırlar.Nouma,Yattara vb. tipte futbolculardan oldum olası haz etmem ve Galatasaray'da görmek istemem.

Nonda,Ümit,Yaser,Serkan gibi 4 forvet oyuncumuz var,bunların yanında Arda,Aydın,Kewell,Lincoln gibi gole yakın orta saha oyuncumuz da mevcut...

Bizim tek derdimiz şu an kaleci,sağ bek ve stoper.Kaleci konusunda da ciddi tecrübeli fakat refleksleri de yerinde olan bir adam gelecekse gelsin yoksa kalecilerimiz bence fena değil.
Mehmet Gurdal Cetin

Ingiliz basini da kendine gore yazmis

Turk keen on Toffees move
Topal aware of Everton interest
Last updated: 15th July 2008
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 38,00.html

Topal: Keen on Everton move

Galatasaray midfielder Mehmet Topal has revealed he would be interested in a move to Everton.

Everton are reported to be lining up a move for Topal as they look to bolster their midfield options ahead of the new season.

The Toffees made an enquiry for Arsenal midfielder Gilberto Silva, but it appears they have lost out to Panathinaikos for the Brazilian international.

Goodison Park boss David Moyes is in the market for a defensive midfielder after seeing Lee Carsley move to Birmingham and he was impressed by Topal during Euro 2008.

Topal claims Everton have shown an interest in his services and he says he would be keen on a move to Merseyside.

"I am aware of Everton's interest and if the club feel it would be good for them to accept an offer, I would be more than willing to make the move," Topal told the Daily Mail.
TRUST GALATASARAY
MGC
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ismail Gezer wrote:Nerde sakat adam var topluyoruz galiba. Mütekaitler takımı olup çıkacağız. Büyük ihtimal tek forvet oynayacak bir takımın hala forvet peşinde koşması garip!
Emekli demek cok mu zor geldi? Senin yasinda birinin bu eski arapca sozcugun anlamini bilmesi icin kim bilir neler okuyor olmasi gerek. Araplar bile kullanmiyor olabilir. Acikcasi ben bilmiyordum, acip sozluge baktim.

Arkadaslar... Ben de yapiyorum arada. Surekli iki dil arasinda ayni gun, ayni saat hatta ayni dakika icinde gidip geldigim icin bazen zorlaniyorum ama yapmamak icin elimden gelen cabayi gosteriyorum. Dilimize ozen gosterelim. Kendi diline egemen olmayan, onu koruyup, arilastirmayan, guzellestirmeyenin baska ulkelerden yakinmasinin, baska ulkelerin ulkesine yaptigi kotuluklerden yakinmasinin, dis gucleri yermesinin anlami yok. Sacma.

Dilimiz kulturumuzun en onemli omurgasidir. Yahudiler kendi kulturlerini saglamlastirmak icin binlerce sene once yokolmus cogunlukca unutulmus Ibraniceyi hortlatip tekrar kullanmaya karar vermisler ve ona sarilmislar, bizse kendi dilimizi oldurmekle ugrasiyoruz. Hangi kulturun daha cok yasama olasiligi var sizce? Ozellikle yeni gelen arkadaslara sesleniyorum. Bir paragraf okuyorum, ne nokta var, ne virgul, ne buyuk harf, bir suru yabanci tanimadik sozcuk, baktim olmuyor, ikinci tumceden sonra vazgeciyorum, birakiyorum okumayi.... Lutfen...

Ozan Ersoy
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ozan Ersoy wrote:
Ismail Gezer wrote:Nerde sakat adam var topluyoruz galiba. Mütekaitler takımı olup çıkacağız. Büyük ihtimal tek forvet oynayacak bir takımın hala forvet peşinde koşması garip!
Emekli demek cok mu zor geldi? Senin yasinda birinin bu eski arapca sozcugun anlamini bilmesi icin kim bilir neler okuyor olmasi gerek. Araplar bile kullanmiyor olabilir. Acikcasi ben bilmiyordum, acip sozluge baktim.

Arkadaslar... Ben de yapiyorum arada. Surekli iki dil arasinda ayni gun, ayni saat hatta ayni dakika icinde gidip geldigim icin bazen zorlaniyorum ama yapmamak icin elimden gelen cabayi gosteriyorum. Dilimize ozen gosterelim. Kendi diline egemen olmayan, onu koruyup, arilastirmayan, guzellestirmeyenin baska ulkelerden yakinmasinin, baska ulkelerin ulkesine yaptigi kotuluklerden yakinmasinin, dis gucleri yermesinin anlami yok. Sacma.

Dilimiz kulturumuzun en onemli omurgasidir. Yahudiler kendi kulturlerini saglamlastirmak icin binlerce sene once yokolmus cogunlukca unutulmus Ibraniceyi hortlatip tekrar kullanmaya karar vermisler ve ona sarilmislar, bizse kendi dilimizi oldurmekle ugrasiyoruz. Hangi kulturun daha cok yasama olasiligi var sizce? Ozellikle yeni gelen arkadaslara sesleniyorum. Bir paragraf okuyorum, ne nokta var, ne virgul, ne buyuk harf, bir suru yabanci tanimadik sozcuk, baktim olmuyor, ikinci tumceden sonra vazgeciyorum, birakiyorum okumayi.... Lutfen...

Ozan Ersoy
Senin yaşında birinin daha edepli olması gerekmez mi? Pardon terbiyeli demem gerekirdi. Emekli demek zor değildi, ama birilerinin zoruna gideceğini sanmıyordum, senin gitmiş!

Kimbilir neler okuyormuşum? SANANE! Bu ne biçim laf? Bu nasıl bir zihniyet? Önce üslubunu düzeltirsen söylediklerin ciddiye alınır. Böyle konuştuktan sonra haklı olsanda birşey ifade etmiyor!

İngilizce kelime görsen bu kadar acı çekmezdin. Bari biraz dürüstlük istesek, fazla mı olur?
Mehmet Gurdal Cetin

Ismail Gezer wrote:
Ozan Ersoy wrote:

Ozan Ersoy
Senin yaşında birinin daha edepli olması gerekmez mi? Pardon terbiyeli demem gerekirdi. Emekli demek zor değildi, ama birilerinin zoruna gideceğini sanmıyordum, senin gitmiş!

Kimbilir neler okuyormuşum? SANANE! Bu ne biçim laf? Bu nasıl bir zihniyet? Önce üslubunu düzeltirsen söylediklerin ciddiye alınır. Böyle konuştuktan sonra haklı olsanda birşey ifade etmiyor!

İngilizce kelime görsen bu kadar acı çekmezdin. Bari biraz dürüstlük istesek, fazla mı olur?
Bu kadar abartmanin geregi yok.Ismail senin de tepkin oldukca sert olmus.

Isteyen istedigi gibi yazar, isteyen de okur.
Ama saygisizliga gerek yok.

Baska bir seye kizdigini dusunuyorum Ismailcigim.Hava cok sicak ben de demin odama zirt pirt giren kizi hasladim.Klima bile kesmiyor.

Uzatmayin lutfen, gecen gun yeni arkadaslara yazdigim "Bazen kafasi atan bir kac arkadas imla yanlislarini gozune sokarak makara yapar " cumlesi , uslup olarak yada imla olarak artik bize uzak kalmali.

Burda herkes koca adam.
TRUST GALATASARAY
MGC
Post Reply