TSL 3. Hafta:Galatasaray - Antalyaspor 1-1 (Nonda)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

İsmail Cem İZGİ

Post by İsmail Cem İZGİ »

Kerem Tezic wrote:Macin sadece özetlerini gördum. Adina taraftar denen kisiler kaleci Ömer'e ana avrat dumduz gitmisler o da medenice tepki verince aptal hakemden kirmizi kart yemis ve hakli olarak cildirmis.
Kerem Bey edilen küfürleri haklı olarak göstermek gibi bir niyetim yok ama lütfen şu videodan "medeni!" Ömer şahsiyetini izleyebilir misiniz?

Bir de maça gidenler daha kameralara yansımayanların da olduğunu dile getiriyor..

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=44418
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Madem forumda herkes Skibbe'yi tartışıyor, ben de fikrimi beyan edeyim dedim. Şu sıralar fazla yazamıyorum ve forumu takip etme frekansım düştü ama okuduklarım kadarıyla Ozan ve Hüseyin'e katılıyorum. Skibbe ve yönetim tarafından öne sürülen bahaneler, her ne kadar sinir bozucu olsa da, gerçeklik payı taşımaktadır. Beraber antrenman yapamamaktan tutun da, milli takım oyuncularında (FB'de de böyle mesela) Euro 2008 sonrasında görülen fiziki yıpranma ve duygusal tatmin duygusu, ve yoğun olarak yaşanan sakatlıklar alınan sonuçlarda etkili olmuştur kanımca.

Buna bir de ek olarak geçen sene alınan ve duygusal açıdan büyük iniş-çıkışlar içeren bir şampiyonluk yaşamış olmanın doygunluğunu da ekleyebilirsiniz. Zaten bir önceki şampiyonluk da aynı şekilde olmuştu ve ertesi sene takım başarılı olamamıştı. Bu sene kadronun önemli ölçüde değişmesiyle bu faktörün biraz daha az etkili olacağını tahmin ediyorum.

Kısacası, Skibbe'yi eleştirmek için henüz erken.
Tan Erten
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Tan Erten wrote:Madem forumda herkes Skibbe'yi tartışıyor, ben de fikrimi beyan edeyim dedim. Şu sıralar fazla yazamıyorum ve forumu takip etme frekansım düştü ama okuduklarım kadarıyla Ozan ve Hüseyin'e katılıyorum.
Özgür Hüseyinoğlu'nu kastediyorsun heralde.

Yada o isimde biri var ve ben unuttum :)
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Ismail Gezer wrote:
Tan Erten wrote:Madem forumda herkes Skibbe'yi tartışıyor, ben de fikrimi beyan edeyim dedim. Şu sıralar fazla yazamıyorum ve forumu takip etme frekansım düştü ama okuduklarım kadarıyla Ozan ve Hüseyin'e katılıyorum.
Özgür Hüseyinoğlu'nu kastediyorsun heralde.

Yada o isimde biri var ve ben unuttum :)
Aynen öyle, aceleyle yazarken yanlış yazdım. Sevgili Özgür, kusura bakma lütfen. Yaşlanıyor muyum nedir, tam da senin yazını okuduktan sonra yazmaya karar vermiştim.
Tan Erten
Post Reply