TSL 20. Hafta:Kayserispor-Galatasaray 0-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

TSL 20. Hafta:Kayserispor-Galatasaray 0-0

Post by Cengiz Akgun »

Kayseri'de senlik. Bastirma ile pastirma (rumble in the jungle'a uysun dedim). Kozlar paylasilacak. Hurma tirmalamaya calisacak.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Re: TSL 20. Hafta:Kayserispor-Galatasaray 6.2.C'tesi TSI:19.00

Post by Ismail Gezer »

Ne kozu Cengiz abi, rezil olup dönecez. Fark bekliyorum fark :D

Takım'ın futbolla alakası yok, en önemli oyuncuları sakat, ve kayseri sağlam bir rakip. Ben bir rezalet bekliyorum şahsen..

Baroş'u arıyoruz..

Sabri'yi arıyoruz..

Doğru düzgün bir Baltayı arıyoruz..

Kewell'ı arıyoruz..
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Oynanan oyuna hatta 1-0 gectikden sonra sakatlarin olmasi mezaret degil. Attiklari iki golde ortadan geldi, iki stoperde basamadi. Kalecimiz dosgru durust biri olsa o iki golu yemezdi. Tamam Baris, Mustafa, Ayhan cok duz oyuncular her is Arda ve Caner'e kaliyor. Ama rakipde yildizlr toplulugu degil, mucadele etmekden baska bir sey yaptiklari yoktu.

Her topa sert basan rakibe karsi koyamadik, careyi uzun vurmak olarak gorduk. Ilerde Jo sakatlanana kadar idare etti, yerine giren Gio tam rezaletti. Ben bu adami Barca'da oynarken hayranlikda seyretmisdim. Ingiltere'ye 6-7 milyon civari (yani ucuza) satildigini duyunca cok sasirmistim. Gecenlerde Meksika milli takiminda seyrettim tas gibi top oynuyordu. Dun sahada ki Gio bizim Aydin'dan kotuydu. Bu nasil istir anlamadim. Ingilteredeki performansina degil Barca'dan niye yollandiginda bu isin sirri gibime geliyor.

Gol yiyeceksek Neco'dan yiyelim. Umarim morallenir, duzelir. memleketde iyi topcu butun gayrete gore zor cikiyor. Neco gibi Allah vergisi ile oyniyanlarda kendilerini heba ediyorlar. BJK macinda ayni noktadan ayni hareketi denedi top nerdeyse taca cikti. Bizim macda istedigi yere birakti. Sans iste. Bjk macinda ayni seyi yapabilseydi Yildirim beyin en az 500 oyu ucardi.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote:Ne kozu Cengiz abi, rezil olup dönecez. Fark bekliyorum fark :D

Takım'ın futbolla alakası yok, en önemli oyuncuları sakat, ve kayseri sağlam bir rakip. Ben bir rezalet bekliyorum şahsen..

Baroş'u arıyoruz..

Sabri'yi arıyoruz..

Doğru düzgün bir Baltayı arıyoruz..

Kewell'ı arıyoruz..
Koz Kayseri'de sizi rezil edecegiz diye savurup ufurmusler ya. Biz de kozlar Maca kizindaki gibi. Sinek ikilisi ile baslarsak mac ustumuze kalacak.

Hem boyle kotu seyler yazmayin. Bazi arkadaslar bozuluyor. Burayi okumak istemiyorlar iclerinden gelmiyor sonra.

Kayseri'de bastirmadan pastirma. Bu arada Ali Turan'i da alip gelirler belki.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cengiz Akgun wrote: Koz Kayseri'de sizi rezil edecegiz diye savurup ufurmusler ya. Biz de kozlar Maca kizindaki gibi. Sinek ikilisi ile baslarsak mac ustumuze kalacak.

Hem boyle kotu seyler yazmayin. Bazi arkadaslar bozuluyor. Burayi okumak istemiyorlar iclerinden gelmiyor sonra.

Gülücük koymadığın için şaka yaptığını anlamak zor oluyor ama "kötü şeyler yazma" meselesi olsa olsa bir şakadır heralde :D

Valla uçurumun kenarındayız! Sabah, sakatların ve muhtemel iyileşme sürelerinin listesini gördüm ve iyi şeyler yazmanın imkansızlığına kanaat getirdim :D

Şu an fenerin rakibi yok. Bizim takımın sağlam oyuncularından bi cacık olmayacak gibi görünüyor. Yakında Bjk'da bizi geçer ve şansımız varsa ligi 4. bitiririz.

Sakatlar demişken, fiziken sağlam olanlardan Keita'nında ceza meselesi yüzünden menejerini çağırdığını yazmış Milliyet gazetesi. O da oynamazsa bu takımdan hiçbirşey olmaz artık.. Gelecek senenin planlarını yapmaya başlayalım :D
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Ismail Gezer wrote:
Cengiz Akgun wrote: Koz Kayseri'de sizi rezil edecegiz diye savurup ufurmusler ya. Biz de kozlar Maca kizindaki gibi. Sinek ikilisi ile baslarsak mac ustumuze kalacak.

Gülücük koymadığın için şaka yaptığını anlamak zor oluyor ama "kötü şeyler yazma" meselesi olsa olsa bir şakadır heralde :D

Valla uçurumun kenarındayız! Sabah, sakatların ve muhtemel iyileşme sürelerinin listesini gördüm ve iyi şeyler yazmanın imkansızlığına kanaat getirdim :D
Bu sakatlar ve iyilesme suresi listesini nerde gordun İsmail?
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote:...
Sakatlar demişken, fiziken sağlam olanlardan Keita'nında ceza meselesi yüzünden menejerini çağırdığını yazmış Milliyet gazetesi. O da oynamazsa bu takımdan hiçbirşey olmaz artık.. Gelecek senenin planlarını yapmaya başlayalım :D
Birakin o beyinsizi. GS burada oyntacak adam bulamasin o serseri kendine izin versin. Ona adamakilli bir para cezasi vermeleri lazim. Oynatmamak yetmez.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Murat Fahrioglu wrote: Bu sakatlar ve iyilesme suresi listesini nerde gordun İsmail?
Milliyette..
Image

Gerçi Topal ve Caner bugünki antremana katılmış..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cengiz Akgun wrote:
Ismail Gezer wrote:...
Birakin o beyinsizi. GS burada oyntacak adam bulamasin o serseri kendine izin versin. Ona adamakilli bir para cezasi vermeleri lazim. Oynatmamak yetmez.
Ceza falan yokmuş...
Yunus Isik

Post by Yunus Isik »

ya bizim takim kurbanlik koyun gibi cikiyor hep sagaya, cok temiz, sadece futbol oynamayi düsünen futbolcularla kurulu bir takimiz, istisnalar var tabi ama onlar bile kasten sakatlayici vurmuyorlar.
onlar sert oynuyorsa hakemde geregini yapmiyorsa sende karsilini vereceksen, baska sansin yok. lugano veya christian tipi futbolcu lazim bize, rakibi besdirip konsantresini bozacak. Türkiyede futbol böyle oynaniyor. aci ama gercek. jo ve lincoln gibi top cambazlariyla olmaz bu is. sansasyonel transfer yerine saglam transfer yap bundan sonra haldun abi. Türkiyenin neyine güzel futbol diyesim geliyor vallahi...
aslan her zaman aslandir
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Sene basinda transfer yapildiginda ortalik inliyordu muthis transferler diye. Forum davul zurna esliginde gerdan kiriyordu. Oysa Keita'yi izledim bu adam takim futbolcusu hic degil. Brezilya'li daha hic birsey vermedi. Isvec'li zaten yatiyor, Kewell muzmin sakatti öyle geldi ve sonunda uctu. Yerine Dos Santos'u aldik buyuk bomba dediler, yahu goruntulerden izledim bu bakimsiz tarzan gibi be. Boyle fizik mi olur bu donemde? Getireceksen kapi gibi adam getireceksin, girdi mi kemik sesi getiren, topla buldozer gibi gidip takim oyunu oynayan. Boyle Aydin, Arda, Dos Santos gibi adamlarin dunya futbolunda yeri yok benim icin. Bu donemde celimsiz adam eziliyor sahada. Baros'a eyvallah ama onu da Emre B. denen pislik bicti. Turkiye'deki klupler vergiden kacirdiklari parayi sokaga atiyorlar. Hic mi modern futboldan anlayan adam kalmadi?
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kerem Tezic wrote:... Turkiye'deki klupler vergiden kacirdiklari parayi sokaga atiyorlar. Hic mi modern futboldan anlayan adam kalmadi?
Atluruklu sihirbaz oldu ama yaptiginin hokabazliktan farki yok. Birden kalkmis bir kac arkadas yabanci siniri kalksi ya da artirilsin diye. Copluge dondurecekler (aslinda dondu) futbolu ayni basketde yaptiklari gibi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

BJK-Gençler maçını izliyorum.
Dk. 60, 1-1

Şu mustafa'yı alsaydık çok iyi olacaktı.

O kadarda debelendik bir yerli forvet için ama dinletemedik :D
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote:
Murat Fahrioglu wrote: Bu sakatlar ve iyilesme suresi listesini nerde gordun İsmail?
Milliyette..
Image

Gerçi Topal ve Caner bugünki antremana katılmış..
Sormasi ayip Ufuk'a ne olmus. Insaf be birader. Bunlar yolda yuruseler sakatlanacak durumdalar
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Can Ergun

Post by Can Ergun »

.................Leo................

Uğur......Neill.....Servet.....Caner(Ayhan)

..........Topal.......Mustafa.............

...................Elano.....................

.......Arda...................Gio

..................Keita........................

Şu kadroyla çıkarsak alırız gibime geliyor.Adamlarda ciddi eksikler var.Emreciksin,Toledo,Ali Turan yokmuş diye okudum bi yerlerde.Beşiktaş,Madrid,trabzon gibi maçlar var,morallerin yüksek olması lazım.
Post Reply