UEFA Avrupa Ligi 2010-2011

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Re: UEFA Avrupa Ligi 2010-2011

Post by Cengiz Akgun »

Ukrayna'lilar bozuluyorlarmis. Ayi bala dadanmis gibi agizlarinin suyu yakarak gittiklerinden elcilik onunde yuruyus yapmislar. Lazin Istanbul;da evin kapisini caldigi gibi herhalde.

Image
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Mehmet Gorgen wrote:Yönetimin transferleri 2-3 gün içinde bitirip UEFA'ya yeni oyuncuların ismini vermesi lazım.Yoksa gelecek adamlar playoff turunda oynayamazlar.
Mehmet GS senenin her gunu transfer yapabilir, neden acele ediyorsun :-D Sen onu birak, OFK maci kadrosuna bir bak istersen, cevabi orada bulursun.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Trabzon ve BJK 1-0 öndeler...

Trabzon bizden daha fazla şansa sahip gibi görünüyor...
Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Ismail Gezer wrote:Trabzon ve BJK 1-0 öndeler...

Trabzon bizden daha fazla şansa sahip gibi görünüyor...
Trabzon yener yenilir elenir, hic onemli degil. UEFA'da nerdeyse acik ara en iyi en tecrubeli takim karsisinda tas gibi oynadilar. Ilk macta ilk yarida Liverpool'un pozisyonu yok. Ikinci yarida karsi karsiya atsa mac berabere gelecek. Helal olsun. Insallah Liverpool'u elerler ve kendileri icin tarih yazarlar. Belki bizimkiler de bu mucadeleyi gorur biraz feyiz alirlar.

Acik soyluyorum su an iste olmasam, Trabzon'un macini seyrederdim. Galatasaray'in degil.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Her sey tecrube. 80, dakikadan sonra TS cozuluvermis. Artik alismak lazim bu turlu elenmelere. 1970-80 arasi yenildik ya da elendik ama ezilmedik lafina alistirmak lazim Turk futbol severlerini.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

GS i eleyen Karpaty, FB i eleyen Young Boys ve PAOK Avrupa Ligindeler. Boyle rezalet olmaz, yoneticiler kina yaksinlar.

Ukrayna ve Yunanistan 3 temsilci, Avusturya, Hirvatistan ve Isvicre 2 temsilci ile mucadele edecek. Onumuzdeki senelerde CL tek takimla - o da direkt degil - katilma durumumuz yavas yavas olgunlasiyor.

BJK nin rakipleri Porto, Rapid Wien ve CSKA Sofia. Toplayabildigi kadar puan almasi lazim. Bursa nin da 3. olup UEFA dan devam etmesi gerekiyor.

Hem GS hem FB bir cuval inciri berbat ettiler. Bu iki takimin oyunculari Avrupa liglerinin ust siralarindaki takimlarinda rahat oynar diye pohpohlaniyor. Adam olun topunuzu oynayin, su elendiginiz takimlara bakip biraz olsun yuzunuz kizarsin.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Avrupa ligi kupasinda BJK emin adimlarla ilerliyor. Maci veren bedava bir yer bulamadim ama biraz once baktim Rapid Viyana'yi Holosko ve Bobo'nun golleri ile 2-1 yenmisler. Rapid Viyana'da oynayan iki Turkten bir olan Veli'de Viyananin golunu atmis. Ilginc iste.

Simdilik Porto ile grubun basinda 6 sar puan'la oturuyorlar. Geriye 4 mac var. Son iki takimin sifir puani olmasi yuzunden bir galibiyet ve beraberlik aldiklari takdirde (10 puan'la) buyuk bir olasilikla devirme turuna cikacaklar. Eger Porto'yu iki mactan birinde yenerlerse bu is bitmis bile olabilir.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Nezih Gunal

Post by Nezih Gunal »

Cengiz,

DFH'den verilmiyen maclari ben( myP2P .eu),(espn3.com), (ilemi.com),( ATDHE.net) sitelerindan seyrediyorum. Bugunku maci myP2P.eu den seyrettim. Oldukca da iyiydi. Bazen mac oynanirken kapanma oluyor, o zaman baska bir yeri denemek gerekiyor. Eminimki bilmedigimin baska yerlerde vardir.
Üzülmegi bırak , yasamaya bak.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Nezih Gunal wrote:Cengiz,

DFH'den verilmiyen maclari ben( myP2P .eu),(espn3.com), (ilemi.com),( ATDHE.net) sitelerindan seyrediyorum. Bugunku maci myP2P.eu den seyrettim. Oldukca da iyiydi. Bazen mac oynanirken kapanma oluyor, o zaman baska bir yeri denemek gerekiyor. Eminimki bilmedigimin baska yerlerde vardir.
Bugun bu yerlerde hicbir sey calismiyordu. Sebeb ise acik. Bizim LigTV gibi UEFA'da bu siteleri kontol edip yayin varsa kestirtiyor yayin hakki biz de diyerek. myp2p.eu'yu ise bilmiyordum. Sayende ogrendim. Ama is yerinden P2P baglantisina izin vermiyorlar. P2P yayini durduramiyorlar cunku olay her baglananin bir kaynak haline donusmesi ile cozulmus oluyor. Yayini baslatanda ben parasini verdim istedigime bedava dagitirim diyor. Bunu gelistiren bedavaci Cinliler oldu. O yuzden PC'nize bu programi yuklemek zorundasiniz. O yuzden de iste bu inrernet isine kontrol getirtmege calisiyorlar devletler.

Bunun disinda elbette PC guvenlik tehlikesi buyuk. Yuklediginiz program icinde hersey olabilir. Bedava mac seyredecem diye donunuz bile teslim edebilirsiniz bu programi yukletenlere. O yuzdende de sirketler boyle programi indirmeye calisan elemanlarina yaptirim uygulama yoluna gidiyorlar. Kendi verdikleri laptop ya da desktoplara Indirmeyi onledikleri gibi sirket disindan indirenleri sirketin kendi networkune baglandiklarinda enseliyorlar.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Porto Inonu'de 3'ledi. Bunlar bir de Inonun adinida ekleme yaptilar. Adamin ahi tuttu. Uc haftadir uste uste yeniliyorlar. Elbette buna sebeb Guti ve Q7 sakat olmalari. Schuster'in dibinde ates icin kibrit aramaya baslanmistir.

Maci basindan izlemedigim icin simdi ogrendim. Porto ilk yarinin 43.dakikasasinda 10 kisi kalmis. BSK da golu 89. dakikada 9 ksi kaldiklarindan sonra atti. Gulunecek aglanacak halimize.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Post Reply