10. HAFTA K. ERCIYES - GS: 1-2 (Karan 37,88')

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Sag olsunlar utandirmadilar beni :roll:

Iki PK'de buranin deyimi ile BS...Yanlis bir karari bir baska yanlislikla kapatmak isteyen ikinci sinif hakem adi neyin nesi ile...

Bu galibiyet butun camiamiza ugurlu olsun insallah bu bizim icin bir nevi (ite kaka) bir cikis olur...

Macin adami kesin Mondragon'du..
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Ozan Ersoy wrote:
Kemal Bakircioglu wrote:
Ozan mac daha bitmeden hocaya salliyorsun. Lig basindan beri boyle. Nedir abi alternatifin.....
Yanlisin var Kemal lig basindan beri degil gecen sene Mart ayindan beri boyle.

mac bittikten sonra sonuca gore mi konussaydim? Bu mudur yorum yapabilmek? Yanlis yapildigi zaman soylenmeli.

Senin yazdigin ne? Hakem komedisiymis... Birak Allah askina.

Ikinci yarida ne komediler olacak bakalim.

Hizli ligi 6. bitirmeye CL de bir puanla 4. olmaya gidiyoruz.

Yaziklar olsun aldigi milyon eurolara, haketmiyor.

Ozan Ersoy
Bu macta konusulmasi gereken kisi hakem. Macinin skorunu kafasina gore belli etti.

Macta takimin oyununu begendim, daha canli ,koparan top oynadilar. Arda cok yetenekli bir oyuncu. Umit'in kafasina oturttu topu. Kondisyonunu artirabilse, Emre 'den sorna GS'den sonra yetisen baska bir yetenek. Mondi gonullere su serpti. Umit Karan hirsli oynadi, Necati'de lige isinmaya basladi. Forvetimiz forma girdigi surece takmi ligde yine ilk ikiye oynar.

Pardon Ozan , gecen sene Mart'tan beri Geretsi elestiriyorsan iyi , ustune sampiyonluk geldi.Ben ugura soz etmeyeyim.
Kemal Bakircioglu
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Ikinci yari GS cok iyi idare etti Ferhat, Ergun vs olmadan. Arda epey kapatti sol kanadi ama savunma yaparak degil o kanattaki Kayserilileri adeta varligi ile korkutarak yapti bunu. Cesaret edemediler o taraftan gelip top kaybetmeye.

Durum 0-1 iken 0-3 de olabilirdi. Umit'in 1.5, Sabri'nin 1 golluk pozisyonu vardi kontrataktan. Tabii 3-3 de olabilirdi Mondragon devlesmese.

Hakem cok acayip bir yonetim gosterdi. Arda'ya yapilan kartlik iki harekete faul bile vermedi, ki hareketler ayak kirmalikti. GS'ye karsi bu yaklasimini macin sonuna kadar korudu desem abartmis olmam.

GS'ye karsi verdigi penalti tartismali. Mondragon once rakibe dokunuyor ve on milisaniye sonra topa dokunuyor. Yani tek harekette hem rakibe hem de topa dokunarak, topu celiyor. Penalti verilmese su andakinden daha az tartismali olurdu.

Umit'in penaltisinda ise arkadan girme var ve ceza sahasinda oluyor olay. Umit her zamanki dusmeye hazir haliyle, nazli gelin gibi birakiverdi kendini ama arkadan girme var sonucta. Capraz acidaki goruntuden gorunuyor bu. Hakemin bulundugu yerden gormesi daha zor ama belki yan hakem isaret etmistir. Mac boyunca yan hakemine bas vurdu epeyce cunku.

GS cok cabaladi stresli haliyle. Dise dis bir mac oldu. Berabere bitse Kayseri hakketti diyecektim ama 1-1 olduktan sonra 10 kisiyle GS'nin baski kurabildigini gorunce vazgectim oyle demekten. Taktik icabi geriye cekilmisler ve elbette isabetli sutlardan korunmak her zaman kolay olmuyor. Kayseri de Alman milli takimi gibi sut cekti bugun mesafe tanimadan. Daha onceki 9 macta toplam bu kadar isabetli sut cekmemislerdir.
Deniz Selman

Post by Deniz Selman »

Mondragon ve Gerets'i macin adamlari olarak yorumlayan Ridvan Dilmen %100 hakli. 10 kisi kaldiktan sonra Gerets'in sectigi cozumu...

...Umit Karan...Necati
Ayhan....Inamoto....Sabri
Arda..Tomas..Song...Cihan
.........Mondragon

...elindeki 18'le bence yapabilicegi en iyi seydi. 81'de golu yedikten sonra hemen gol atabilmemiz icin Arda'nin ileriye cikabilmesinin bir yolunu bulmasi gerektiginide hemen dogru anlayip bir onemli degisiklik daha yapti--ve en onemlisi burada bir oyuncu degisikligi yapmadan (sadece bir degisiklik hakki kalmisti cunku) yapabilmesiydi:

...Umit Karan...Necati
Arda..Ayhan....Inamoto....(bos)
Cihan..Tomas..Song...Sabri
.........Mondragon

Sag acik gercekten baya bos kaldi bu arada--boylece biz golu attiktan sonra gene dogru bir degisiklik yapti Okan'i sokarak:

.............Necati
Arda..Ayhan....Inamoto....Okan
Cihan..Tomas..Song...Sabri
.........Mondragon

Butun yaptiklari tuttu bugun--ilk yari'da Aydin-Necati degisikligide bana gore cok dogruydu. Uc on liberoyla (Die-Mustafa-Emre) oynayan bir takim karsisinda ataklarda eksik kaliyorduk, Aydin ileri koseden donemedikce onlar orta sahada (Die ve Mustafa ile) hakim oluyorlardi. Necati girdikten sonra devamli hucum pres yapti, Karan ilerde cakili santrfor gibi oynarken. Arda sag kanada gecince iyi oynamadi aslinda ama Serge Die'nin ona dikkat etmesi gerekti en azindan.

Butun takimi kutluyorum, artik puanlarin 3'er 3'er gelmesi dilegiyle...

Deniz
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Iyi bir hoca ne yapardi? Bence iyi bir hoca oyun durdugunda Aydin'a "oglum oyunda yoksun, top ayagina gelince oynamaya calisiyorsun, Sabri'ye yakin oyna, orta sahada mucadele et, cigerin patlayana kadar kos" der, sonra izlerdi. Devre arasinda markajdan nasil kurtulacagini anlatir, moralini duzeltir, ondan belki bir asist daha almaya calisirdi. Bakti olmuyor, 55. dakikadan sonra Carrusca'yi sola alir, Arda'yi saga yollardi, 65.den sonra Ilici cikarir Necati'yi alirdi.

Deplasmandasin, rakip ligin dibinde ama iyi top oynuyor. Bu mactan mutlaka puan cikarmak zorundalar. Bir gol atmissin, atmamis bile olsan, atacak gibi gozukuyorsun, ayrica rakip ustune gelecek, 5'li orta sahanla daha cok kontratak firsati bulacak, korkmadan kontraya cikacak, daha cok adamla atak yapma firsati bulacaksin? 30. dakikada niye oyuncu degistiriyorsun, niye sahanin en genc en tecrubesiz oyuncusunu kurban ediyorsun?

Futbol 90 dakika, macta hersey olabilir, macin son dakikalari degil, ondesin, manasi neydi?

Soruyorlar mactan sonra "orta sahamizda sorun vardi, forvet sokup, bu sorunu cozmeye calistik" diyor. Bu ne bicim mantik Allah askina. Sanki Necati ilerde pres yapan, ayaginda top tasiyan, topu zor kaptiran, cok iyi pas atabilen bir peformans sergiliyor son 7-8 aydir da.

Neyse hakem cikti da kurtardi Gerets'i.

Macin yildizi Mondragon'u, cok calisip mucadele eden takimi, gollerimizi atan Umit Karan'i, ugurlu elleriyle basligi acan Murat agabeyi kutlarim.

Ozan Ersoy
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Orhan'ın ilk sarısı hikaye. En azından o görüntülerde birşey yok..

Orhan'ın pozisyonunda Ümit sarıyı haketmiş ama Orhana yazık olmuş, Lazarov atmış kendini gerçekten..

Mondragon şov yapmış.. Kurtardıklarını sayamadım..

Sabri de nihayet isabetli bir şut çekmiş...

Erciyesin penaltısı doğru gibi geldi bana..

Bizimki de penaltı gibi geldi :D

Karan penaltı dersi vermiş..

Direkten dönmüşüz be..
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

halt edmis ridvan dilmen macin adami gerets demekle.

orhan gibi her an kart gormeye namzet bir sol bekin varken ne ergun ne de ferhat'i 18'e aliyorsun, sonra -hatali da olsa- orhan'in atilmasiyla takim allak bullak oluyor. cunku sol beke ardayi geciriyorsun mecburiyetten. hani daha devre tamamlanmadan serge die ile basedemiyor diye oyundan aldigin aydin'in yerine gecirdigin arda'yi aliyorsun. arda da ikinci yarida yedigi tekmelerden oynayamaz hale gelince bir anda oyunun hakimiyeti erciyes'e geciyor. bu mudur kenardan iyi mac yonetmek?

gs'in orta sahasinin gobegi cok cok cok kotu. ne ayhan ne inamoto rakipten top calabiliyorlar. erciyes orta sahasi elini kolunu sallaya sallaya ceza sahamiza kadar geldi her seferinde. bizimkiler hep bir-iki adim gec kaliyorlar adama basmakta, topu almakta. ayaklarinda top tutamalari ve dogru durust pas yapamamalari da cabasi. simdiye kadar israr edilse, iki mehmetler canavar gibi orta gobek olusturabilirlerdi diye dusunuyorum.

3 puan guzel ama oyun cok kotu. ustelik, kenar yonetimin aymazligi neticesi, bir kirmizi kart gorunce, lig sonuncusu bir takim onunde bile ne hallere dusuyoruz. gerets'in fazla bir gelecegi kalmadi artik galatasaray'da. kendisi de zaten iyice bikmis gorunuyor. [/i]
BarisCakan

Post by BarisCakan »

Benim gordugum kadariyla da iki penalti da dogru ama Orhan'in iki karti da yanlismis..

Takimin pes etmemesi bir nebze umut verici
PSV macinda 2-1den sonra -hatta 1-1de bile- cok direnc kaybettik taraftar da yardimci olmadi, garip dalgali bir sezon olacak heralde sonuna kadar
Deniz Selman

Post by Deniz Selman »

Ferhat ve Ergun'un 18'de olmamalarini tartismak antrenmanlarda olmayan bir taraftara dusmez. Ferhat ceske oynasa diyenlerdenim bende, ama kotu mac oynadiktan sonra antrenmandada sacmalamaya basliyorsa, bir turlu kendine gelemiyorsa bunu biz bilemeyiz. Gokdeniz karsisinda kotu bir yarim saat gecirmis olmasi, haftalarca kadr disi kalmasina yol acmamasi lazim, ama benim Gerets'in bugunku iyi performansini elindeki 18'e gore yorumladim. Yani, EVET, kenardan oyunu iyi yonetmek budur. Nedenlerini yukarda anlattim.

Bizim fedarasyonun kirmizi kart kurallarini bir turlu anlamis degilim--birisi aciklarsa sevinirim--Orhan'in cezasi sadece bir mac olmali--eger oyleyse Bursa kupa macindami cekecek bu cezasini, yoksa bir dahaki lig macindami? Eger kupada cekmek mumkunse, ne guzel is hep kupa oncesi maclarda kirmizi gorelim oyleyse. Hatta sari kart sinirinda olan bir oyuncu macin baslarinda bir sari gorse lig sonralarina dogru hafta ici kupa maci varken, ikinci sariyi kasten gorup, cezasini kupa macinda cekip, ligde cezadan kurtulmus oluyor bildigim kadariyla. Ne guzel is.

Bu iki ayri turnuvanin kartlar acisindan birbirine karismasi dunyanin en sacma seylerinden biri. Antalya Efes Cup'da gorulen kirmizinin lig'e etkisi olmasi kadar sacma.

Bu arada penaltilerin ikiside penaltiydi. Neden tartisiliyor anlamadim. Mondi topu kacirdi, ayak bileyine temas var=penalti. Bizimkinde ise Emre Toraman'nin sag koluna bakin, Karan'in pozisyonuda buz gibi penalti. Hakem'in en buyuk hatalari Orhan'in ilk sari kartinda kartin Lazarov'a cikmasi lazimdi, ikincisindede kartlik bir sey yoktu bence, Arda'yi tekmeledikleri pozisyonda faul dahi vermemesi inanilmaz, ilk yarida Karan'a kalkan saka gibi bir ofsayt karari (yardimcinin hatasi bu), ve genelde maci kontrol edememesi. Ama penaltiler dogruydu.

Deniz
İsmail Cem İZGİ

Post by İsmail Cem İZGİ »

İlginç bir maç oldu gerçekten.

İlk önce hakem için birşeyler söylemek istiyorum. Böyle bir insan bırakın 1. ligi nasıl hakemlik yapar anlamak mümkün değil. Bu kadar yeteneksiz, bu kadar pozisyonlara uzak bir hakem görmedim uzun süredir. Maç içinde saçmaladıkça saçmaladı. İlk devre 30 (yazıyla 30) mesafeden aleyhimize 4 tane frikik, 1 sarı, 1 kırmızı kart uydurdu. Avantaj vermeyerek golümüzü yedi, daha neler neler. 2. devre penaltıya kadar aleyhimize kararlarda istikrarla devam edip uydurma 2 penaltı ve ilk penaltıdan sonra tüm takdir haklarını bizden yana kullanarak muhteşem rezilliğini sonlandırdı ve maçın sonucunun olması gerektiği gibi olmasını sağladı. Kendisini tebrik ederim.

Biraz da Erciyes'ten bahsedelim. Gerçekten şanssızdılar! bugün. o tüm güzel vuruşları Mondi kurtardı. Koştular mücadele ettiler ama merak ediyorum bu sezon boyunca toplamda ceza sahası dışından bu maçtaki kadar isabetli şut çekebilirler mi? Bir an için Dünya kupasında ki Almanya zannettim rakibimizi.

Son olarak bize gelince. Oynadığımız futbolda pek bir fark yok açıkçası. Orta sahada kontrolü bir türlü tam olarak sağlayamıyoruz. Tek veya iki oeta saha pek fark etmiyo. Ama bu maçta ligin başından beri ilk defa hırslı ve mücadele eden bir takım gördük bu güzel bir gelişme. Uzaktan inanılmaz isabetli şutlar ve uyduruk frikikler dışında pozisyon vermedik. Bu sene ne yazık ki çok şansızız inanılmaz bir yüzdeyle gol yiyoruz. Ama bu daha fazla devam etmez ve ligde düzlüğe çıkarız diye tahmin ediyorum.

Ah bir de arada Gerets'den kurtulabilsek, ahhh..
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

Deniz Selman wrote:Ferhat ve Ergun'un 18'de olmamalarini tartismak antrenmanlarda olmayan bir taraftara dusmez. Ferhat ceske oynasa diyenlerdenim bende, ama kotu mac oynadiktan sonra antrenmandada sacmalamaya basliyorsa, bir turlu kendine gelemiyorsa bunu biz bilemeyiz. Gokdeniz karsisinda kotu bir yarim saat gecirmis olmasi, haftalarca kadr disi kalmasina yol acmamasi lazim, ama benim Gerets'in bugunku iyi performansini elindeki 18'e gore yorumladim. Yani, EVET, kenardan oyunu iyi yonetmek budur. Nedenlerini yukarda anlattim.
ben yazimi sana bir cevap olarak yazmadim. zaten ben yazmaya basladigimda senin yazin yoktu :) ama sana da itirazim var:

hareket noktalarimiz farkli bir kere: senin yorumundan 18 kisilik kadro, bir 'karar degiskeni' degil problem parametresiymis gibi anlasiliyor. oysa ki, o kadroya da gerets karar veriyor. ben hoca olarak dingillik edip yedek kaleci almadan maca cikarsam, macta da kalecim sakatlanirsa, benim onun yerine o an kadrodaki en iyi kalecilik yapan adami gecirme kararini vermem, iyi kenar yonetimi midir? bence degil, dingilligin onde gidenidir. hasan kabze + necati, mehmet topal+okan(+hatta cihan) gibi ayni mevkiler icin birden fazla yedek alternatifini kadrona aliyorsun, ama bir sol kanat alternatifin yok kadronda. bak 18'e ve kendi kendine cevap vermeye calis kimin alternatifi yok diye. tek isim var orada, o da orhan. ustelik orhan sagi solu belli olmayan bir isim.

antreman durumunu bilemem ben. ama gerets'in bu konuda sutten cikmis ak kasik olmadigi da acik. ergun milli takima cagirilirken 18e giremiyordu mesela. ote yandan ferhat'i o hale dusuren de kendisi. bugun de ayni seyi aydin'a yapti.

hadi bakalim haftaya da antreman+form durumlarini goz onune alip arda'yi sol beke koyarak baslayacak mi, yoksa hasta, sakatligi var denilen ergunler ferhatlar bir anda iyilesin ilk 11'de yer bulabilecekler mi?
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Cengiz Akgun wrote:Allah kahretsin yiyorduk yine direkten dondu be.
Allah Kahretsin'i, direkten dondu diye mi, yiyorduk diye mi soyledin Cengiz Hocam?!?! :D
Cengiz Akgun wrote:Bugun $ans GS yaninda. Kayseriye yazik oldu. Adamlar bu yenilgiyi hak etmediler.
Takimlar, ve skor tamemen degismis olsaydi, 10 kisilik takimi altedemediler diye, bu sefer yine bizi elestirirdin gibime geliyor ama, bilmiyorum gunahini mi aliyorum?
Kayserili degilim ki! Elbette son saniyelerde galibiyeti verselerdi Allah kahretsinden daha da agir $eyler soyleyebiliridim GS'takilere.

Ben Aydin'i pek bagenmedim. Gelecek filan varsada pek goremedim. nerde o ilk oynadigi macta ceza sahasi di$indan attigi $utlar. Aksiyordu. Bir iki orta da denedi gorduk. Genctir bilmem nedir ama bugun GS sirtlayacak bir hali hic mi ama hic yoktu kusara bakma Ozan. Hani GS $akir$akir oynar bu da genctir ali$sin arada kaynar ve pi$sin luksu mu var GS'yin? Ha niye ba$ladi peki bunla dersen belki bir umutla denedi. Titreyen mum alevi gibiler. Kulagina egilip yakarim ha dese neler olurdu bilemem. Necati'yi zaten alacakti. Gol olmu$ olmami$ fark etmiyordu.

Orhan'a da hic ama hic isinamadim. Soylendigi gibi takimi her an yakacak biri. Vedat gibi pislik biri degil ama sakar adam. Yakti da. Evet kararlar agir olabilir ama Lazarov oyle boyle tehlikeli giderken giri$irse iki kere tehlikeli anda herkes gibi hakemde de anitpati uyandirir. Herkez kabizligi ile Cihan'a cok yuklenir ama Orhan'in Cihan'dan a$agi kalir yeri nedir? GS gibi takimda oynayacak adam midir diye sorsam evet diyecek kac ki$ var aranizda. Penalti kararlari agir gozukebilir ama kimse degdi degmedi diyemiyor i$te. Hakemin yorumu. Evet ilk penaltinin etkisi altinda kalmi$ gibi gozukuyor GS verdigi daha ucuz gibi idi. Nedense GS'yin bu Lorant'i kahraman yapma egilimi var. Ba$ta Terim idi.

Adamlar bugun yenilmeyi hak etmedi. Bugun sahada daha iyi idiler attilari $utlara bakilirsa. $u da bir gercek ki GS 10 ki$i kalinca daha dengeli oynamaya cali$ti. Lorant hinziri durumu gordu ucuncu forveti aninda soktu. Halbuki 11 ki$i ile neden olmuyor bilemiyorum diyecem ama Ozan kizacak. Cunku cevabini biliyor o. Ulan i$te one geciyorsun. Artik zirvalamanin ne anlami var. herifler ustune gelecek. enerjini sakla hucum ederlerken kaptigin ile iki uc topla ileri cikmi$ rakibin arkasina sark i$lerini bitir. PSV yapti. Sen korner atacam diye one cikmi$ken ativerdiler ve mac bitti. Ama orta sahada oynayan adamlara bakin hizzaya gelin. Ayhan ve Imamotundan mucize bekliyoruz. Hasan olsa ne yazar.

Bir lafimda Arda'ya. Iyi guzelde. Yine ayaginda topu cok tutuyor. O yuzden de tekmeliyorlar. Bugun bir gol attirdi ama bir iki golu de pas vermekte gec kalarak engelledi. Nedendir bilmem bu uc tane adam gecme sevdasi. Nahlle futbolu bir turlu yakayi birakmiyor. Ondan sonra $i$ip kaliyor sahada butun enerfiyi bitirip.

Hasan Tezcan kizacak ama Umit Karan bugunlerde iki Hakan eder. Gol koklayi$isi ise 3 Hakan bile diyebilirim. Ha bunlar bugunku 36'lik Hakan. Klubede otursun lutden artik. Biraz da Kabze filan oynasin cift santrofor oynanacaginda. Necati ben aslinda forvet arkasini daha seviyorum diyordu. O da Ilic'le donu$umlu oynar. Ya da Arda yoruldugunda oyuna girer Ilic gunundeyken. Bugun Ilic'te de bir halt yoktu malasef.

Bu Cenk nerden cikma. Samsunda filan oynayan bir Cenk vardi o mu bu? Ulan Lig sonuncusu Erciye4'te frikik atabilecek iki ki$ varken GS Sabri'ye emanet edilmi$ durumda. Ha bir de her frikike bir bok yiyecekmi$ gibi maydonoz olan kel Hasan var. Uc senedir frikiten gol atabilmi$ mi GS. Utanmaz herifler sizi.

Gerets gelince cok ictigi yuzunden belli. Herifin aile hayati yok. Iflah etmez boyleleri kolay kolay. Bu sene bir bok olacagi yok. GS el altindan gelecek sene kiminle anla$acaksa ba$lasin $imdiden hazirliklara. Polat gibi $oparlarin biz kontratini uzatacagiz filan lafina bakmayin siz. Polat isterse yanina alsin oteli i$letsinler beraber. Gerets iyi $arap mahzenini idare edecek birini bulamaz zaten.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Fatih Mutlu wrote:
antreman durumunu bilemem ben. ama gerets'in bu konuda sutten cikmis ak kasik olmadigi da acik. ergun milli takima cagirilirken 18e giremiyordu mesela. ote yandan ferhat'i o hale dusuren de kendisi. bugun de ayni seyi aydin'a yapti.

Gerets kotu niyetli bir hoca olsa, iki seneden beri ne Aydin, ne Ferhat nede Arda'yi gorurduk. En temizi , Heinz, Kapuska ile Okan'i yerlestirir, iste yonetim aldi oynatiyorum dese, iki satir yazar konu kapanirdi. Gencleri oynatma konusunda ve verdigini onem diger hocalarla karsilastirirsak daglar kadar farkli. Galatasaray bir Vestel, Sakarya, Denizli olmadigi icin oynarken genclerle ile diger oyunculari dengelemesi kendi takdiri.

Oyuncuyu ilk yari bitmeden cikarmakda ben zarar gormuyorum, futbolu dinamiklestiriyor. En son hangi GS hocasi 3-4 ( Arda, Aydin, Ferhat direk, Ozgurcan, Oguz arada) alttan gelen genc oyunculularla sezonu goturdu, dikkat edin transfer edilen genclerden bahsetmiyorum. Zamaninda Tugay , Bulent ile Mustafa Denizli, Okan ile Mustafa ile Feldkamp.
Kemal Bakircioglu
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Çetin Sarıgül: Bu maçtan zevk aldım

KRİTİK pozisyonlarda verdiği kararlarla hem Erciyesspor’un, hem de Galatasaray’ın tepkilerine hedef olan hakem Çetin Sarıgül, karşılaşma sonra ilginç bir açıklama yaptı. "Bu maçtan zevk aldım. Verdiğim kararların sonuna kadar arkasındayım. Çaldığım iki penaltıdan da eminim" diyen Sarıgül, kolay sarı kart gösterdiği eleştirileri için, "Futbolcuların hakeme itiraz edemeyeceğini artık bilmesi gerekiyor. Çünkü verilen sarı kartların çoğu itirazlardan oldu" açıklamasını yaptı.
Hürriyet

Hay senin zevkine...
Sadist herif :D
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hayırdır inşallah!
Maçtan önce Özhan Canaydın ve Adnan Sezgin, Ersun Yanal ile bir araya geldi. Bu görüşme camia içinde dedikodu kazanını da hareketlendirdi.

Otelde buluştular
Dün K.Erciyesspor-Galatasaray maçından önce şok bir buluşma yaşandı... Önceki gün Süper Lig’de Sivasspor ile deplasmanda karşılaşan V.Manisa Teknik Direktörü Ersun Yanal ile Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın ve Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Kayseri Hilton Otel’de bir araya geldi. Sivasspor maçı dönüşü karayoluyla Kayseri’ye geçen ve buradan da uçakla İzmir’e gidecek olan Yanal ile Canaydın’ın bu buluşması Sarı-Kırmızılı camia içinde farklı şekilde yorumlandı.
http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/G ... rID=424131
Post Reply