12. Hafta C.Rizespor-Galatasaray 2-1 (iliç dk 42)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Gökcigdem
Staff Member

12. Hafta C.Rizespor-Galatasaray 2-1 (iliç dk 42)

Post by Murat Gökcigdem »

Sevgili arkadaslar,

Bir hirsla bu yeni dosyayi acmak istedim. Bu deplasman macina Tomas ile Sabri gecen iki macda gordukleri 2 sari kartla sahaya cikiyorlar. Umarim biraz dikkatli olurlar.

Eger gunlerde bir yanlislik yapmadimsa bu ay mac trafigi yogun gozukuyor...

8-11-2006 Karsiyaka-Galatasaray Fortis TR Kupasi

12-11-2006 Galatasaray-Sakarya 19:00

15-11-2006 Italya -Turkiye hazirlik maci (UEFA'ya bir $10dolar daha verdigim icin
http://www.uefa.com/competitions/EURO/T ... index.html bu taraftar resmine de bayagi kizdim, Cengiz Akgun'nun degimi ile dangalaklara yazdim bakalim be zaman degistirecekler :evil:

22-11-2006 Bordeaux - Galatasaray

26-11-2006 Galatasaray-Sivasspor
Deniz Selman

Post by Deniz Selman »

Sabri bu macta cezali. Gencler macinda 90+3'de neden gordugu pek belli olmayan sari kart, bu sene gordugu 4. kart olarak cezali duruma dusurdu kendisini.

Tomas ve Hasan Sas ise kart sinirindalar...herhalde kadro PSV macindakinin aynisi, Sabri yerine Cihan sag bek, tabii Cihan ve Ilic'in durumlarina bagli eger oynayamazlarsa sag bek olarak Arda'yi veya belki Song'u dusunebilir...Tolga eger Bordeaux macinda oynayacaksa zaten ondan evvel azicik oynasa iyi olur--Bursa kupa macinda inanilmaz kotuydu. Ilic oynamazsa Hakan-Karan ikilisi oynar herhalde.

Deniz
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

................Mondi

Cihan....Song....Tomas...Orhan

Hasan...Ayhan...Inamoto..Arda

...............Ilic(Necati)

..............Hakan

Umit Karan'in dizi sismis, risk etmeye gerek yok. Tomas yerine Tolga denenebilir, ama KSK maci olacak, orada da oynayacak nasil olsa. Bu macta orta sahada Mehmet Guven'i de denemek lazim.

Hava yagmurlu ve saha cok agir olacakmis, Ilic pek o havalari sevmiyor, sahada kayboluyor. Belki Necati denenebilir.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ulen bende hiç tarihe bakmıyorum ya, maç cumartesidir diye bekleyip duruyorum :D
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Image
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Vestel 3-0 yenilmis Bursa'ya. Trabzon dun yenildi. BJK bugun Antalya'da neler yapar bilinmez. Antalya deplasmani zor deplasman. Vestel'in buyuk fikstur avantaji ve iyi cikisi vardi. Ama ben kadrolarinin bu kadar dar oldugunun farkina varmamistim. Sakatlik ve Cezalar yuzunden 18 kisi cikamiyorlar kac mactir. Boyle tabii sampiyonluktan soz etmek olanaksiz.

Rize'nin sahasi kotu... Cizgiler gozukmuyordu simdi yeni cizdiler. Mucadele etmek epey zor olacak. GS 4-5-1 ve iki on libero cikiyor bu iyi. Insallah hemen gol atamadik diye forvetleri sokmaz Gerets. Saat 4 Rize'de etraf kapkaranlik stad isiklari yaniyor. Ilginc.

Mac basladi Top yere saplaniyor.

Ozan Ersoy
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

GS iyi basladi. Ardanin ortasinda Ilic 2 adimdan disari vurdu kafayi. Arkada Hakan vardi, kiziyor.

Rize sahasindan daha cikamadi. Sagli sollu geliyoruz ama paslar, sutlar yere saplaniyor.

Ozan
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ve rize geldi atti golu.. :)

Muhaahaaa rezalete hos geldiniz.

Kornerden paslastilar, lokum gibi ortaya cikmadi Mondi,Defans bombos vurdurdu ve gol... Yenik basladik.

Ozan ersoy
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Yahu bu Orhan Ak nasil bir sol bek, anlayan var mi? Kendi kanadindan korner kullaniyor, cizgideki yerinde degil. Paslasarak kullaniyorlar ortayi yapan oyuncuya basmaya calisan sag bek Cihan!!!

Iyi baslamistik ama saha cok agir. 2 gol birden atmak kolay olmayacak...
Tan Erten
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Simdi aklima kotu hatiralar geldi. Bursaspor'a 5-0 yenildigimiz macin sahasina cok benziyor bu saha. Yagmur altinda, top kalkmiyor.

Ozan Ersoy
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Bu sahada geri pas falan atmamak lazim. Ben boyle bir hata bekliyorum Tomas'dan veya Cihan'dan. Altan iyi oynuyor.

Ozan Ersoy
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mutlak gol kacti.

Hasan soldan serbest vurus kullandi. Orhan cok iyi vurdu kafayi, uzak direkten geri geldi. Hakan alti pasin icinde kotu vurdu. Zimba gibi tamamlayacakti orada. Abansa birine carpar girerdi ama klasik depikledi topu.

Ozan Ersoy
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Bu mac 5 e gider gecmis olsun.

2-0

Ozan
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Elvede şampiyonluk.. Elveda lig 2.liği.. Elveda lig 3.lüğü ve elveda AVRUPA!!!!!
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Inamato nasil kotu oynuyor anlatamam. Neresinden baslasam bilemem o kadar kotu yani.

Ozan Ersoy
Post Reply