Super lig: G.Saray - Ankaraspor 2-0 (44 Hakan, 84 sabri)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Hasan Tezcan
Site Admin

Super lig: G.Saray - Ankaraspor 2-0 (44 Hakan, 84 sabri)

Post by Hasan Tezcan »

Seyircisiz...
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Aydin, Cihan, M. Topal'in tedavileri suruyormus. Bazi gazetelerde Carrusca'nin lik 11'de olacagi soyleniyor. Bu durumda Hasan yedek, Arda sagda olacakmis. Sabri o zaman herhalde sagbekte olur.

..............Mondi

Sabri Song Tomas Ferhat

...Arda Inamoto Carrusca

..............Ilic

........Umit .. Hakan

Bence su anda en iyi ikili Umit Hakan. Hakan olmazsa Kabze olur ama biraz aklini basina almasi lazimdi. Hazirlik maclarinda epey kotuydu.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Böyle kritik bir maçta seyirci desteğinden(!) mahrum kalmamız şansımızı arttırıyor diye düşünüyorum. Malum, bir gol atınca fenere opera söylemeye başlıyor bizim aklı başında taraftar.. Takımda gevşiyor, sonra gelsin beraberlikler.. Neyse umarım haklı çıkarım :D
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Simdi Bahri Havadir soyledi. Ferhat yerine Orhan Ak, Necati yerine Hakan var. Bir de son ana kadar hep Carrusca'yi dusunmus ama son anda Hasan'a donmus. Herhalde Gerets son anda korktu daha tecrubeli kadro sureyim dedi ne olur ne olmaz diye.

Mondi, Sabri, Song, Tomas, Orhan, Hasan, Inamoto, Arda, ILic Hakan Umit
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Tolga Girici wrote: Mondi, Sabri, Song, Tomas, Orhan, Hasan, Inamoto, Arda, ILic Hakan Umit
4-1-5

Erken gol bulamazsak işimiz zor.. Gerçi biz işi yokuşa sürmeyi her halukarda beceriyoruz..
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Taraftar disarda toplanmis herhalde stad disindan sesler geliyor. Ismail sen hala ASY civarinda mi oturuyorsun? Kalabalik var mi>?
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Aslında ikametgahım birazcık değişti :D

Ama az önce köprü'nün oralardaydım, yağmur vardı biraz, fazla dikkat etmedim.

Hava pek iyi değil. En azından stadın dışında ciddi bir kalabalık oluşacağını sanmıyorum..
Tolga Girici wrote:Taraftar disarda toplanmis herhalde stad disindan sesler geliyor. Ismail sen hala ASY civarinda mi oturuyorsun? Kalabalik var mi>?
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ankaraspor'un kalecisi Hakan'i gecmekte zorlanabiliriz. Gecen devre cok iyiydi.

Bir kac oyuncumuz kart sinirinda. Aralarinda Arda da var.

Ankaraspor orta sahamizi hizli gecti, iki sut attilar, Mondragon basariliydi.

Savuinma guvenligini pek dusunmuyoruz. KOntrataklar tehlikeli olacak bu macta.

Uzun toplarla oynuyoruz, hic hos gozukmuyor, ama isabetli olursa gol de bulabiliriz.

Hasan cok top kaybediyor yine.

Hurriyete faul yapildi kalabalik arasinda, ama hakem ayni fikirde degil.

Yahi, 6 hafta bu oyunu oynamak icin mi hazirlandiniz ya? Takimda Hakan var diye ille topu ileri dikmek mi gerekiyor?

Hasan kotu taban girdi, sari kart olabilirdi.

Umit ceza sahasi disindan vurdu kalecide. Dakika 16.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Tolga Girici wrote: Yahi, 6 hafta bu oyunu oynamak icin mi hazirlandiniz ya? Takimda Hakan var diye ille topu ileri dikmek mi gerekiyor?
Tolga, bence biraz sabirli olmak lazim. Takimin onemli eksikleri vardi, yonetim de gerekli yerlere isabetli transferler yapti, bence bu oyunculara kadroya uyum saglamalari icin zaman tanimak lazim. Hamit nasil oynuyor, ben en cok onu merak ediyorum. :lol:
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ankaraspor tehlikeli geldi, savunmamiz kayarak mudahale etti. Bu dakikalarda dikkatli olmazsak gol gelebilir. Sparta Prag'dan gelen Petrous diye bir oyunculari var.

Ankaraspor cok hizli ciktigi zaman direk 2ye iki yakaliyor cogu zaman.
Last edited by Tolga Girici on Sat Jan 27, 2007 8:25 pm, edited 1 time in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Maçı radyodan dinliyorum. Fonda öyle bir ses varki, sanki maç seyircili oynanıyor :D

Davul sesleri, ıslı sesleri, tezahüratlar falan.. Tabi o ses dışardanda geliyor olabilir ama emin değilim :D
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hasan Sas bazen cok sinir bozucu olabiliyor.

Simdi Hakan karsi karsiya kacirdi. Bir anda topu opnunde buldu plase yapti ama cok yavasti.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Song sari kartlik bir hareket yapti. Oncesinde rakibi ittirdi, o da sinirlinenince tekme atti, belki de kirmizi kartlik olabilir.

Once Umit sonra Hakan vurdu kalecide. Dakika 37

Arda cok guzel bir pas atti iceri, korner. KOnerden sonuc yok.

Arda elle kontrol etti, tam o anda Gerets'i gosterdiler adam "eyvah kart gorecek" diye ellerini basinin arasina koydu ama sari kart yok.
Last edited by Tolga Girici on Sat Jan 27, 2007 8:48 pm, edited 1 time in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

İsmet Arzuman Arda'ya kıyak geçmiş galiba..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Gooooooooooooollll

HAKAAAAAAAAAAAAAAN

Bizimkiler gol sevincinde ilginç bir şov yapmış galiba :D
Last edited by Ismail Gezer on Sat Jan 27, 2007 8:50 pm, edited 1 time in total.
Post Reply