Şike Operasyonu

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gurdal Cetin

Re: Şike Operasyonu

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Simdi butun umutlar Senez ERZIK te...
TFF nin basina gecip bunlari kurtarmasi bekleniyor.

ERZIK te azicik beyin varsa bu sabalaklarin 70 yasinda bir adama onuru ile omrunun son donemlerini huzur icinde gecirtmeyecegini biliyordur.

Yarin o klupler birligi denen geri zekali olusum (cok guluyorum bu kulupler birligi lafina, kime karsi birlik ne birligi :) ) siyaha beyaz beyaza siyah der ERZIK te bunu da cok iyi biliyordur.

Haaa kendisi vicik vicik arabesk bir kulturde FB BJK ve Galatasaray'a Turkiye kupasi vermek UEFA FIFA organizasyonlarinda CL kupasi Dunya Kupasi vermekten daha gurur verici diyorsa buyursun gelsin basimizin ustunde yeri var.

Bugun Spor bakani KILIC 4 tane buyuk anadolu klubunun baskanlarini cagirmis. TFF baskanligi icin isim onerecekmis. Konsensus ariyorlarmis. :) Siyasi iktidar Ozerk denilen federasyona hesapta tavsiyelerde bulunacak. (isim dayatiyorlar)

Bu konu artik tamamen siyasi bir hal aldi.

Yav saka gibi , gercekten hep komedi tam komedi.

http://www.htspor.com/futbol/haber/7163 ... bi-geliyor :D

Birisi Allah Askina birisi, vatanini milletini seven, takimini renklerini seven ,azicik ileriyi goren birisi cikip bunlara Ulen UEFA bizi alt lige dusurecek, kovalim su yoneticilerimizi iliskimizi keselim onurunuzla spor yapalim sadece futbol oynayaliim, 100 kusur yillik cinari budamayi birakin desin...

Ama cok zor dun Amigo SEFA tayfasi ile beraber :) Tayyup'un yanina cikip PADISAHIM COK YASA demis...Sonra beraber mesale yakip uclu cekmisler...

Varin siz anlayin durumu...

Ben yine klasik mesajimi ekleyeyeyim.
Ver coskuyu kolonlara !!!! :D

http://www.youtube.com/watch?v=2RjSacR6WhY
TRUST GALATASARAY
MGC
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Silivri komedisi devam ediyor. Aziz beyin avukatlarindan biri savcinin elinde Galatasaray’i sucluyan bir dosya oldugunu soylemis.

Bire densizler bari dogruyu konusun, dosyayi Aziz beyin emriyle biz hazirladik verdik deyin. Kafada calismiyor, suclamalari ispat edemeyince dosyayi gunes gormiyen yerlerine sokmak zorunda kalacaklar.
Mehmet Gurdal Cetin

http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbo ... enes-erzik

Gercekten bu arkadasta da akil yokmus.
TVler Spor Bakani KILIC ve ERZIK'in su saniye aitibari ile bir araya geldigini alt yazidan geciyor.

Ama belli ki Basbakan zorlamis.Adam elimizden geleni yapariz diyor.
Cok yazik Turkiyede futbol olmus aglayani yok...
TRUST GALATASARAY
MGC
Mehmet Gurdal Cetin

Simdi bu iddianameyi okumus basindan da bu isleri ilgiyle takip etmis biri olarak Senez ERZIK'in buyuk bir ihtiras ve arzu ile TFF baskani yapilmak istenmesinin sonuclarini dusundum. Bir komplo teorisi zamani gelmisti bende yazdim... :D

Cikardigim nacizane sonuclar sunlar bakalim tutacak mi ilerki gunlerde gorecegiz...

1. ERZIK UEFA ve FIFA ya gidip-arayip diyecek ki, bu isin ATATURK u ben oldum artik, Turk Futbolunu ben kurtaracagim, Michelcim seninde yardiminla UEFA nin Sampiyonlar liginin onurunu kurtaracagim bu gereksiz CAS sohbetine son verdirecegim diyecek.

2.FB lilere denecek ki, senden su kadar puan kesiyorum...58. madde calistirilmayacak yani kume dusme olmayacak. FB playofflara kalamayacak.Dolaysi ile seneye Avrupada olamayacak. FB resmi internet sitesinde "Olsun bizde Galatasaray'i yeneriz 1 sene gitmeyiveririz Avrupa'ya banner'i " haftalarca yayinda kalacak.

3.Aziz YILDIRIM ve bazi FB ve diger klup yoneticleri hak mahrumiyeti cezalari cezalari alip futbol disina itilecekler.FB de buyuk bir baskanlik yarisi baslayacak. Oldukca kirli ve sikintili gececek. Kamplasmalar baslayacak. topraga saplanmis savas baltalari yeniden gunyuzune cikacak. ACIBADEM'i satan M.A.A cok buyuk parayi cebine koyup birisini destekleyecek ama perde arkasindaki adam o olacak.

4.Erzik bunlarla ugrasirken bir EURO bilmem kac duzenlenmesi icin AKP bir kampanya baslatacak (Olimpiyat konusu gibi) , Michel bu ise on ayak olacak. Gundem komple degisecek seneye sike tesvik FB tupcu degil Turkiyede duzenlenmesi icin aday olunmasi planlanan Avrupa Sampiyonasi konusulacak. Belki krizden cikmasi icin Yunanistanla ortak turnuva formulu bile geri gelebilir.

5. Aziz YILDIRIM kitap yazacak bence en komik hikayelerden biri bu olacak. :D Kitap satis rekorlari kiracak.Aziz yildirim verilecek cezayi cektikten sonra cikinca 2 yada 3 kisiye medya onunde cok populer tazminat davalari acacak. Gundemde kalmak icin herseyi yapacak ama o muhtesem adi konulamayan buyuklukteki FB camiasindaki populerliginin azalmasina ve yeni populer baskanin 1.senenin sonunda daha vitrin onunde kalmasini kaldiramayacak.. Kendi kendine konusmalar, durduk yerde kahkaha nobetleri ve mevdivenleri bosaltin haykirislari arasinda ofke patlamalari yasayacak....(Allah gecinden versin tabi...) FB stadina Sukru Saracoglu Aziz Yildirim Kompleksi ad verilecek.

6.Sike davasinin sonuclari Galatasaray da oldukca sert yanki bulacak. Galatasaray yonetiminde bu krizin iyi yonetilmedigi gerekcesi ile bazi yoneticiler istifa edecek.

7. Senez ERZIK'ín yonettigi kriz masasi Siyasi Idarenin buyuk baskisi ile yeni yoneticiler ile bir donem daha gorev yapacak yani gorev suresi uzayacak. EURO 2000 kusur isi kendisini efsane haline getirecek.Hukuk kurulunda Galatasaray agirligi yine hissedilecek.

8.Yeni FB yonetiminde Ridvan DILMEN gorev alacak. Yeni baskan Ridvan DILMEN 'i medyadan sorumlu yonetici yapacak. Aykut Kocaman yeni yonetimle anlassa da en fazla bir sene daha kalabilecek. Gruplar calismaya baslayacak ve heryerde MOURINHO ismi telaffuz edilecek. :D

9.FB Turkiyede mac yaptigi bir cok stadta ozellikle TT.Arena da sike yapmakla suclanip bir cok gosteriye maruz kalacak. Efsane " sahadan cekilin o.c.lari" tezahurati sahalara geri donecek.

10.Galatasaray seneye yine abuk sabuk bir sampiyonluk alacak. Millet ayar olacak. :D
TRUST GALATASARAY
MGC
Mehmet Gurdal Cetin

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/19943722.asp

PLATINI olmaz demis eee simdi ne olcak Turkiye' nin umudu kalmadi
Belki Ata AKSU ya giderler artik ...

Bu arada Ayarci AYSAL yine vermis ayari.

http://www.skyturk360.com/haberdetay.asp?id=1834

ÜZERLERİNDEKİ LEKEYİ BİZE BULAŞTIRMAYA ÇALIŞMASINLAR
Aziz Başkan, "Galatasaray- Trabzonspor maçına da bakılması lazım" diyor. Ben de sadece; bakılsın o zaman diyorum. Kimse kendi üzerindeki lekeyi başkasına bulaştırarak kendini temizleyemez. Başkanın böyle konuşması yadırgıyorum. Elinizde bir kanıtınız olması lazım. Benim şike davası ile ilgili ilk yorumum, Türk takımlarının ve milli takımımızın yurt dışına çıkışında bir sorun olmamasıydı, hala aynı şekilde düşünüyorum.
TRUST GALATASARAY
MGC
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Bu olan bitenlerden sonra inadina FB'i tutuyorum artik, ustelikte GS'in cekirdeginden gelmis birisi olarak. Turkiye oyle bir yer oldu ki artik 'sana ne lan tutukluyorum kanit manit da yok' zihniyetinden farki kalmadi.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Mehmet Gurdal Cetin

Kerem Tezic wrote:Bu olan bitenlerden sonra inadina FB'i tutuyorum artik, ustelikte GS'in cekirdeginden gelmis birisi olarak.
Peki oldu FB li Kerem :D

Olm sen deli misin Amerika'ya gitmissin ne takiyosun bunlari buralari kafana gez toz eglen keyfini cikar omur kisa bin vosvosa . bin southern belle lere :)

Bak "Basinda Guven" nasil haber yapmis sabah sabah yine burnumdan cikti yediklerim :D

http://spor.milliyet.com.tr/erzik-i-fif ... efault.htm

Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü ne kupa büyüklüğüdür. onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adi konamaz.Fenerbahçe cumhuriyeti ortalıkta yoksa, türkiye yoktur, futbol yoktur, bolluk yoktur, insanlar yoktur, canlılar güç nefes alır...

Bunu yazan adam oldu oglum oldu :D
Bu dunya ne iktidar sahiplerine ne muhalefettekilere, ne askere ne cemaate ne klup baskanina ne de benim gibi hafif mesrep adamlara kaliyor.

Hersey bitecek
The end is near :D

http://www.mattftw.com/wp-content/uploa ... sNear1.jpg
TRUST GALATASARAY
MGC
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Alem adamsin Mehmet. Herseye girgirindan yaklasman hosuma gidiyor. Ben de oyleyim sadece hukusuzluga isyan ediyorum yoksa dunyaya komedi mekani olarak bakanlardanim ben de. Bu arada burda lakabim King Of Turkey. Is arkadaslarim gordugunde bowing denen tapinma selami yapiyorlar. Ama bazilari simdiden king of bullshi demege basladilar :lol:
Fenerbahceeeemmm sen cok yasaaaa canim feda olsssuunnn sanaaaaa!
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Tebrikler Kerem,

1-2 geriye dustukden sonra maci 4-2 yapmak basari.
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Mehmet Marsan wrote:Tebrikler Kerem,

1-2 geriye dustukden sonra maci 4-2 yapmak basari.
Sagol Mehmet, hop oturup hop kalktik. Birgun herkes FB'li olacak :P
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Kerem Tezic wrote:Bu olan bitenlerden sonra inadina FB'i tutuyorum artik, ustelikte GS'in cekirdeginden gelmis birisi olarak.
Bir anda foruma yazi yazma istahimiz kabardi. Asagida astigim linkteki resimlere bir bakarmisin? Sizinkiler Silivri'de yeri gogu inletmis. Asagida astigim resimlerin birinde uc genc var, okeye dorduncu ariyorlar. :wink: Uzerin ciplak, Calvin Klein donlu ve jean li bir resmini iletirsen screen saver im yapacagim.

http://fotogaleri.gazetevatan.com/fener ... 06/7/Haber

En iyi kategorisine aday diger ilk uc resim
http://fotogaleri.gazetevatan.com/fener ... 6/11/Haber

http://fotogaleri.gazetevatan.com/fener ... 6/32/Haber

http://fotogaleri.gazetevatan.com/fener ... 6/42/Haber
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bana kalirsa Aykut'un dedigi gibi Polis'in devrilmis bir kamyona (mumkunse sari lacivert renkli) hala radar tutarken bir resmini bulsalar cercevelik olur. GS store boyle bir poster'i artik yapmali Aziz beyin ifsaatlarindan sonra.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Cam yarmasi TFF'ye baskan olacakmis. Guzel olur. Tinerciden uyusturucu ve alkolik bagimliliga karsi mucadele dernegine baskan olmasi gibi bir sey bu. Tamamen kafayi yediler herhalde. Ismail Dumbullu sag olup bugunleri gorecekti. Bir orta oyunu yazardi. Ya da Aziz Nesin bugunleri gorse idi Toros Canavari gibi Federasyon Canavari romani yazardi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mehmet Gurdal Cetin

Cengiz Akgun wrote:Cam yarmasi TFF'ye baskan olacakmis. Guzel olur. Tinerciden uyusturucu ve alkolik bagimliliga karsi mucadele dernegine baskan olmasi gibi bir sey bu. Tamamen kafayi yediler herhalde. Ismail Dumbullu sag olup bugunleri gorecekti. Bir orta oyunu yazardi. Ya da Aziz Nesin bugunleri gorse idi Toros Canavari gibi Federasyon Canavari romani yazardi.
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/19956746.asp

Soyle diyor kisaca..

"Kulüpler Birliği ile yapılan toplantıda kulüplerin desteğini alan Demirören dün yaptığı görüşmelerden sonra adaylığını açıklama kararı aldı.
Peki Demirören Federasyon Başkanı olursa küme düşme için nasıl bir karar alacak?
Bu konuda da olası senaryolar konuşulmaya başladı.

Cezayı göze alıp UEFA’ya direnecek

Şimdi o senaryoyu anlatalım. Demirören başkanlığındaki federasyon, şike konusunda karar almak için yargı kararını bekleyecek. UEFA’nın “Karar verin” diretmesine karşı, UEFA’nın ikna edilmesine çalışılacak.

UEFA direnirse :lol: , ceza almayı göze alıp fedarasyon UEFA’ya karşı da direnecek.
Bilindiği gibi Yıldırım Demirören gerekirse 2 yıl Avrupa kupalarına gidilmeyebileceğini açıklamıştı. F.Bahçe bu formülün yanında yer alırken G.Saray karşı çıkıyor.

Saka gibi gercekten... Hala guluyorum aglanacak halimize :lol:

Ben artik iddianamede BJK ile ilgili net seylerin olduguna inandim.
Cunku hic bir AKIL sahibi insan evladi BJK Baskanligini birakip TFF Baskani olmak istemez.
Birak onu arada korkunc bir rant var.Kaybedilecek milyon dolarlar, prestijler , harcanacak hayatlar var.

Ne degerliymis bu got. kurtar kurtar hala kimse kurtaramadi :D

Ben sana bir sey soyleyeyim mi, bu tupcuye oy verecek Anadolu kluplerinin, 2 ve 3. lig temsilcilerinin de aklina sasayim. Ulan adam acik acik Hakem, Gozlemci, futbolcu ucgeninin ustune oturacak, bu herif insanlari manupule etmezse kim eder ?

Dusunsene dun lagaluga yaptigin hakemleri sen atiyorsun, saka gibi valla...
Kaybedilecek bir mactan sonra TV ye cikip ayar mi verecek. Velev ki bir Inonude bir BJK-FB maci oynaniyor, hakem 2 BJK liyi atti veya FB ye akil almaz bir penalti verdi. Seref Tribunundeki ( Seref Tribunu lafi de ne anlama geliyorsa artik) TFF Baskanina ayrilan koltuktan duser bu herif , tarafsiz olacak ya ses te cikaramaz..

Gu;lmekten fenalik geldi gercekten :D

Tarafsiz olacakmis :D Benim z×kim daha tarafsiz ortada duruyor en azindan ne bu yana ne o yana yatiyor :D

Adam cikip UEFA ya posta koyacakmis.
Valla onu bilmem de BJK klubu bu herif yuzunden futbol islerini birakir jimnastik islerine geri doner.

Ben BankAsya diyordum bunlar icin ama saka felan degil 2-3 lig alta dusebilirler.

Yunanistan'da Federasyonun kume dusurdugu takim icin tahkimin verdigi karardan sonra UEFA nin verdigi karari hatirlasin herkes... Sen misin benim karari yargilayan simdi al eline ovustur dedi :D

Bu TUPKAFA TFF Baskani felan olursa gercekten Turkiye'de futbol amator kumede bile zevk vermez artik.

Sonuna kadar plaj voleybolu...
TRUST GALATASARAY
MGC
Mehmet Gurdal Cetin

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/19959486.asp

Yuh nerde cokluk ...... :D

Ayarci Adnan OZTURK davaya karisan bir klubun baskani aday olursa sagliksiz olur bu isler demis :D TUPCU de hemen Galatasarayimiz diyivermis :)

Bu arada,

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/19957515.asp

Olgun PEKER yarisini itiraf etmis
Diger yarisi seker yukselince sekteye ugramis.

Hep komedi tam komedi :lol:
TRUST GALATASARAY
MGC
Post Reply