06-07 $ampiyonlar Liginde Durum

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Burak Sağlam

Post by Burak Sağlam »

Bordo-Nice maçını bende seyrettim Darcheville gerçekten çok tehlikeli bir oyuncu bireysel yetenekleri ve gücü defansımızın başına bela olacak.Çok dikkat etmedim ama onu song ile adam adama savunmak bir ümit olabilir.

Tabi sağa yada sola kaymaya başlarsa bizim defansın göbeği bu mantıkdan dolayı hezimete uğrar.

Zor maç olacak.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

S. Bukre$ FB'nin onunde bozguna ugradigi D. Kiev'in Kiev'de tozunu atmi$. 4-1. Bizim Petre 82' dakikada oyuna girmi$.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Lyon, Real'i 2-0 yendi...
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Biraz sonra bitcek maçta liverpool kendi sahasında emreli newcastle'ı 2-0 yeniyor. 2. golü ispanyol xabi alonso kendi sahasından attı.İzlemenizi isterim.

Newcastle kalecisi given ise tam bir salak..
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Maci seyredemedim.

Given haftasonu sakatlandi, oynamis olmasi imkansiz. Ayrica bence super kaleci.
Hasan Serkan Binyar

Post by Hasan Serkan Binyar »

Selamlar, ben de macin sonucunu bilmeden banttan izledim. Umarim Liverpool bizim macta bu kadar IYI oynamaz.

Sayin Gorgen, kaleci GIVEN degildi. HARPER diye benim ilk defa gordugum bir kaleci vardi Newcastle in kalesinde. GIVEN in hakkini yemeyelim. :)

Saygilar,
Serkan
Hasan Serkan Binyar
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Newcastle'da Kaleci harper'dı. (I m sorry)

Rakip sahadan gol yemek için biraz salak olunmalı ama. :lol:
Burak Sağlam

Post by Burak Sağlam »

Liverpool maçını canlı seyrettim ve hayli üzüldüm.Bizimkiler bu işi ciddiye alıp asılsa bile yetmez.

Adamların pasları harika, dakika 90 olmuş 2-0 öndeler hala pres hala kaçan topun peşinden koşmak.Mentalite gerçekten farklı.

Bu maçta ciddi 1 veya 2 pozisyon yakalarız onları harcarsak gol atmamız zor.Eğer song (bana göre takımın saklanmayan ve en çok mücadele eden adamı Hakan ile birlikte) iyi savaşırsa (e yardımda lazım haliyle) bizim için en iyi sonuç beraberliktir.

Korkum tarihi fark yemek.Umarım ben yanılıyorumdur.

Saygılar
Deniz Selman

Post by Deniz Selman »

Dikkat eden olduysa, orta sahalarini nasil kurdular son macta?

Xabi Alonso-Sissoko ikisi on libero gibi, solda Luis Garcia sagda Gerrard tahmin ediyorum, ama Gerrard'i harcamak gibi olmuyormu bu? Pennant oynayinca Gerrard solda veya ortada oynuyor sanirim, CL macinda Sissoko tek on libero, onun onunde Zenden oynamisti, ama o macta cok tuaf bir kadro vardi, Alonso, Garcia, Gerrard hicbiri yoklardi...

Deniz
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Real Mardin, Fenerbahcemizi eleyen Dinamo önünde 4-1 galip durumda, maç devam ediyor
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Futbolun adaleti yok. Benfica oynadi MU seyretti derken MU yeni forveti Louis Saha solu ile ceza sahasi cizgisinde bir cakti ve i$i bitirdi. Bu arada macin 88 dakikasinda frikikten gelen topu uc kere kurtaran (iki kere sektirdi ama Mondrogon gibi yemedi) Benfica kalecisinin pozisyonuda Mondrogon ne yapsin diyenler icin bir ornek.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Ismail Gezer wrote:Real Mardin, Fenerbahcemizi eleyen Dinamo önünde 4-1 galip durumda, maç devam ediyor
Bu maç 5-8 filan bitecek bir maçtı. Kiev'li futbolcuların basireti bağlandı boş kaleye kaç tane gol atamadılar. 0-0 iken en az 3 gol kaçmıştı Kiev adına. GS'nin defansı Real defansından bir gömlek üstündür herhalde.

Real de çok güzel hucum etti ve Raul ile bitiş noktasındaki kalitesini bir kez daha konuşturdu. Ronaldo, Robinho, Beckham yedek başladı maça.

İzleyenler için çok eğlenceli bir maç oldu.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ak$am kayittan Benfica-M. United macina bakerken maci anlatanlar ilginc istatistikler verdiler. Rooney bitik vaziyette cocuk. Dunya kupasindaki atilmasindan sonra iflah etmedi dediler. $L kupasindda'da FB'ye bocaladigi iki-uc gol di$inda gol atamami$. Bunu da soylediler.

Ben Van Nistroy'un R> mAdride gittigini bilmiyordum. Ferguson akilli Saha gibi birini bulmadan salmazdi denildi. Ama Nistroy iki tane cakmi$ dun. Biri penaltidan demeyin zaten atacakmi$. Penalti hakki ile atmi$.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Görkem KIRGIZ wrote:
Cengiz Akgun wrote:Ferguson akilli Saha gibi birini bulmadan salmazdi denildi.
Cengiz abi, sanırım yanlışın var(ya da spikerin yanlışı var), Louis Saha 2 ya da 3 sezondur MU'da. Hatta Fulham'dan transfer edilmişti.
Yanli$ duymu$ olabilirim. Belkide Saha'ya guvenmese satmazdi dediler. Yani Saha'nin da Nistroy'u aratmayan nitelikte bir adam oldugunu soyluyorlardi. Saha'nin attigi gol guzeldi. Zaten o ana kadar MU ha yedi ha yiyecek gibi gozukuyordu. Benfica bu hallerini gorup biraz daha yuklenince baskin bir kotra atakta genc Ronaldo ile Saha ikisi hizla indiler Ronaldo topu ona gecirdiginde defans yerini almi$ti ama Saha ceza sahasi cizgisine paralel sagdan sola acilip solu ile cakti kalecinin yapacagi fazla bir $ey yoktu. Nistroy'unda dunku gollerini gordum. Biri bele$ oburu penaltidan ama adam kacirmiyor. Dun sahada mucadele eden Ronaldo'nun di$Inda digerleri cok pasif gozuktuler. Saha olmasa Ferguson'un mactan once intikamizi alacagiz lafi tamamen havada kalacak gibi idi. Benfica cok daha iy bir takim gibi gozukmesine ragmen yenildiler. Smao, Fernandes, ve Yunanli bayagi iyi futbolcular. GS'yin aldi alacak dedikleri Nino Gomez'de oynuyordu.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ugur Sahin

Post by Ugur Sahin »

Saha'nın golünde top defansa çarpmasa kalecinin yapacağı bi şeyler olurdu hani :)

Ugur
Post Reply