11. Hafta G.Saray - G.B 1-0 (HAKAN SUKUR 69')

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ismail Gezer wrote:Orhan'ın cezası bitmemişmiydi, FErhat tercihini nasıl yorumluycaz şimdi :)
Tolga Girici wrote:
Ferhat iyi oynuyor, ama biraz faullere dikkat etmeli.
Gerets Orhan'a kustu belki de :) Valla ben de anlamadim, ama Ferhat istekli, iyi oynamaya calisiyor.

Traore golge gibi takip ediyor Umit'i.

Arda'nin sutu az farkla aut. UMit 'in bilegine darbe var sanirim. Gencler sert oynuyor.

Ilic hakeme itirazdan sari gordu. Tomas sari gordu simdi de, arkadan mudahale..
Last edited by Tolga Girici on Sat Oct 28, 2006 7:36 pm, edited 1 time in total.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Umit beni cok korkutuyor.

GB yaziyordu az daha. Soldan geldiler. Ferhat ve Song kacirdi sanirim. Mondi nefis kurtardi.

Carusca sacmaliyor

Ozan
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Carrusca'dan adam olmayacak sanirim. Ne zaman ne yapacagini hic bilmiyor gibi bir goruntusu var.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Carrusca out Hasan in :D
Please Gerets..
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Inanilmaz pozisyonlar kaciyor. UMarim Gerets gol atamiyoruz diye forvet almaya kalkmaz. Carrusca-Hasan degisikligi yeter.

Simdi de Inamoto sari gordu. Valla hakem hic acimiyor.

Arda'nin adini duymaz olduk.

Onlarin defansindan donen toplari hep onlar topluyor nedense. HUcum riboundu alamiyoruz.

Hakeme kufur var, insallah fazla uzamaz.
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Tolga Girici wrote: Gerets Orhan'a kustu belki de :) Valla ben de anlamadim, ama Ferhat istekli, iyi oynamaya calisiyor.
Orhan son antrenmanda sakatlanmis.
Hasan Serkan Binyar

Post by Hasan Serkan Binyar »

Sanirim Carrusca yeni Hakan SUKUR olacak. Baksaniza o da basini ikiye bolmus. kimisi iyi kimisi kotu oynuyor diye.

Bugun de pozisyone girip kacirmasi HAKAn i animsatt bana :D

Neyse, bence takim iyi oynuyor bugun ama 1-2 mac haric hangi macta kotu oynadi ki. MAc kazanamiyorduk Erciyes macindan once. Problem bugun de bu. Pozisyonlari gole cevirip maci lehimize cevirmemiz lazim. yoksa iyi oyuna puan vermiyorlar.

Sevgiler
Serkan
Hasan Serkan Binyar
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ilk yari bitti.

GB bazen adam adama bazen alan olarak iyi savunma yapiyor. Risp, Toure, Ayman kaya gibi oyuncular. Hep GS lilardan once topa vurabildiler. Donen toplari da iyi topluyorlar. Kondisyonlari da cok iyi. Cok tempolu stresi yuksek aslinda guzel bir mac oluyor. Bir tek gol yok.

Carrusca 2 tane cok iyi pozisyonu kotu harcadi. Ikisi de sagina geldi belki soluna gelse daha iyi vurabilirdi. Ikinci yarida oyundan iyice dusme sansi var. Arda ve Ilic de dusecektir. Degisikliklerin yerinde gelmesi onemli. Eger Gerets uyursa GB tamamen oyuna hakim olabilir.

Ayhan maca cok iyi basladi ama 25. dakikadan sonra oyunda gorulmedi. Ilic ayagina top geldiginde oyunda. Yine de iyi ara paslari var, calimlarla iyi oyundan dusurebiliyor.

Ferhat hizli ama rakibe cok fazla mesafe veriyor, yuzlerini donmesine izin veriyor. Ben onun yerinde olsam GB oyunculari izler bu mactan sonra ders niyetine kasedi seyrederdim. Mondi bile Ferhat bir kere topu iyi kestikten sonra yanina cagirdi, daha yakin oyna, ilk hamleyi yapmalarina izin verme dedi.

Pozisyon ustunlugu GS'da. GS 5-6 pozisyon buldu,kalesinde de 2 tane gordu.

Yine riskli bir takim cikardik, degisikliklerde de hata yaparsa Gerets bu macta da puan kaybederiz.

Ozan Ersoy
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hasan ve Cihan hazirlaniyormus. Gerets son zamanlarda acele degisiklikler yapiyor. Ama Hasan'in girmesi dogru. Ferhat sakatlandigi icin cikiyor galiba, Cihan solbek olacak. Takimda solbek kalmadi, hayret bir olay.

Ferhat'in basi donuyormus, dengesini saglamakta zorlaniyormus.

Hasan lutfen kafani kaldirarak oyna, delilik yapma.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Tolga Girici wrote:Hasan ve Cihan hazirlaniyormus. Gerets son zamanlarda acele degisiklikler yapiyor. Ama Hasan'in girmesi dogru. Ferhat sakatlandigi icin cikiyor galiba, Cihan solbek olacak. Takimda solbek kalmadi, hayret bir olay.

Ferhat'in basi donuyormus, dengesini saglamakta zorlaniyormus.
Bu durumda orta sahamizin oyundan mucadele olarak dusmemesi icin dua ediyoruz.

Ozan ERsoy
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cok atak basladik ikinci yariya, taslar bir anda yerine oturdu gibi sanki. Ama yine kaciriyoruz.

ILic, sagda solda orta da , simdiye kadar olmadigi kadar hareketli oynuyor.

Genclerde Draman cikiyor, Kerem giriyor.

Simdi guzel bir noktadan frikik. Umit guzel vurdu Gokhan ucarak koseden cikartti.

Guzel oynuyoruz, ama sanssiziz.

Hakan Stumpf'tan taktik aliyor su anda.

Gol kovalarken az daha yiyorduk. ILic cikiyor, Hakan giriyor. Epey mucadele etti, sassizidi biraz Ilic.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

GOOOOOOL! Ben yine sansli geldim yahu, 2-3 hafta oncesi gibi 1-1'e donmese bari yine! Hakan Sukur!
Özgür
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Hakan Kore'deki rekorunu kirdi galiba. Girer girmez gol atti.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hakaaaaannnnnn.. girer girmez, ILk topta gol. Schillacci 90 dunya kupasinda ilk topa degdiginde gol atmisti boyle .
Post Reply