23. Hafta: Besiktas-Galatasaray 2-1 (Emre 63')

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Galatasarayımız gayet zavallı...

BJK kendi kendine oynuyor.. Defansı bile bizim adımıza onlar yapıyor..

Nihayet pozisyona girdik, ama Necati saolsun.. Direğin yarım metre üzerinden gitmş..

Ve ilk golü yedik...
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Ricardinho bombos ortaliyor,mudahele yok;biri 30 biri de 33 yasinda 2 tecrubeli stoper Bobo'yu bombos birakiyorlar,mudahelede gecikiyorlar,ve golu yiyoruz...(Erkan Ferin ,bu iki stoperden de, daha iyi.)
25-2025

nefvakfi.org
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Fuardan simdi dondum, ve devre arasında TV yi actım. Yedigimiz golu u gordum. Emre bariz adamını kacırmıs. Tomas Nobre ile Emre ise Bobo ile eslesmis gibi duruyor..

Macın ilk yarısını seyretmeme ragmen Necati nin nasıl oynadıgını merak ediyorum. Okan M Guven ve Ayhan dan kurulu orta saha bence dogru karar. Ilk yarı nasıl oynadılar?

Necati nin yerine Kabze-Karan arkalarında Arda kagıt ustunde dogru gozukuyor. 2.devre baslıyor. Haydi Aslanlar!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Guven'in adini duyuyorum. Bugun oynuyor ki hala saha da. Demek ki Gerets'e bu sene $ampiyonlugu filan unut gelecek seneye bakalim dediler ki bu takimla cikmi$ sahaya BJK maci filan demeden.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Golu Emre kafa ile atmi$. Arda'nin kornerine kafayi vurmu$. Kabze'yi alip yerine Umit'i sokmu$. Tigana'da Delgado'nun yerine Burak girdi.

BJK fena bastiriyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Muhahaha, Mondragon attı deseler bu kadar şaşırmazdım :D

Yediğimiz golle ilgili yorumlara bakarsak, Emre hatasını telefi etmiş. Eskiden Bülentte yapardı benzerini, kendi kalesini gol atarsa % 90 rakibede atardı :D

BJK kazanırsa Şampiyonlar ligine gider..

Berabere kalırsak, ne olacağı beli olmaz..

Kazanırsak Şampiyonlar ligine biz gideriz, tabi ikinci olarak :D

Kazanamazsak, Fenerin şampiyonluğu garanti artık..

Ölümlerden ölüm beğen :D
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Sanki Necati oyundan alinmi$ gibi adi sani duyulmuyor. Hah $imdi Necati dedi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Necati cikiyor Tolga oyuna giriyor. Oynamadigi belli idi. Neden Kabze'yi aldi orasi ayri olay. Gerets'in ne halt ettigini bilen pek yok elbette. Beraberlik GS'yin da BJK i$ine yaramiyor aslinda.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Guven elledi ve panalti yapti. Hadi bakalim yarin gelsin Ozan ya da Selcuk anlatsin Mehmet Guven'i. Kilcal'dan hic behsetmiyorum bile.
Last edited by Cengiz Akgun on Sat Mar 03, 2007 10:04 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Tolga Seyhan oyuna niye girer ki? Hasta mi bu adam?
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Tam bir rezillik oynaniyor. GS tamamen dagilmi$ vaziyette.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Uc haftada bir puan. Tarih 3 Mart, GS futbol takiminin oynayacak hicbir seyi kalmamis. Neyse, bu klup neler gecirdi, bir gun gidersiniz, getirdiginiz hoca ve oyuncularla beraber, siz de gecersiniz, kimse sonsuza kadar kalmiyor. Arada eserinizle ovunun.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Ilk macı ASY de 1-0 aldık; BJK ya 2-1 yenildik. Sezon sonu puan esitliginde, deplasmanda atılan bir gol yuzunden GS BJK yı geciyor mu?

BJK lılar pek sevinmesinler. 2. olacaklarını tahmin etmiyorum. BJK nın Bursa basta olmak uzere, Sivas ve Kayseri deplasmanları Lig 2. ni tayin eder. 06-07 sezonunu Kayseri nin 2 . bitirmesi hala cok olası!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Can Baysan

Post by Can Baysan »

Skor 1-1 olduktan sonra, oyunun son 10 dk.'lık dilimine girerken, embesil teknik direktörümüzün beyin kıvrımları arasında hangi ucube fikir tilkisi dört dönüyordu da sahadan forvet eksiltip savunmaya takviye yapmayı tercih etti dersiniz?

Tigana'nın İbrahim Akın'a vize verip oyunu rus ruletine çevirmesinin ardından, hücuma oyuncu ekleyip, Fransız'ın hamlesine "Gördüm" karşılığını vereceğine, ne denli küçük hedefli ve G.Saray'a yakışmayan bir hoca olduğunu ıspatladı Gerets.

Bunun yanısıra, Necati'nin sarı-kırmızılı hücum koridorunu ofsayt tarlasına dönüştürmesine tınmazlığından tutun, Sabri ve Ergün'e "Santra çizgisinden ötesi geçilmez" dahiyane talimatını vermeye kadar gerisi alışageldiğimiz Gerets kepazeliklerinden başka birşey değildi.

Midem bulanıyor bu ucubenin G.Saray'ın Anadolu takımı şeklini her geçen gün daha netleştirerek zehir yaydığını gördükçe!
Liseli vardı ya ah o liseli...
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Biricik wrote: ...
BJK lılar pek sevinmesinler. 2. olacaklarını tahmin etmiyorum. BJK nın Bursa basta olmak uzere, Sivas ve Kayseri deplasmanları Lig 2. ni tayin eder. 06-07 sezonunu Kayseri nin 2 . bitirmesi hala cok olası!
Peki GS ne olacak. Adam hamamin namusunu BJK macinda temizlemeye kalkti. Song'u filan defterden silmi$. Umit Karan da zatan oynatmayacaksin ben sari mi alir gelecek hafta TS macinda yokum dedi. Garip garip i$ler. Hasan $a$'i af eder belki. Necati desen Ay$e mi diyordunuz Fatma mi o da bitik. GS kacinci olur.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Post Reply