TSL 34: Bursaspor - Galatasaray 2-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Beyni sulanmış ergün'ün aptalca top kayıplarından devamlı gol pozisyonu yiyoruz artık gidin bu takımdan. 3.golü direk önledi.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ergun rezil oldu az once, topu eveleyip gevelerken kaptirdi, ust direkten dondu cizgiye carpti. BIr de Ergun, Hakan "bir sene daha oynamak istiyorum " diyorlar. Ben onlar adina uzuluyorum.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Santos'un sol beki Kleber gibi adamları seyredince bizim Türkiye'de sol bek yok diyorum.

Kleber'i solbekte tek geçerim.

dk 68 arda out ...........ayhan in..
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Ergun yollanmasi lazim, etkisiz oyunu bir yana arada basindaki sizlanmalar gereksiz. Hakan Sukur onumzdeki sene hedefi rekoru kirip birakmak olmali.

Sabri bir tane ortayi forvetin kafana yapsa disimi kiricam, yine kou oynuyor.

Mehmet Topal, Arda seneye umut veren oyuncular. Ilic bu sene formsuzdu, ama yine de orta sahadaki kaliteli ayak, yerine iyi bir oyuncu gelmezse kalmasi gerek, Song'da buna dahil.
Kemal Bakircioglu
Can Baysan

Post by Can Baysan »

Tolga Girici wrote:Ergun rezil oldu az once, topu eveleyip gevelerken kaptirdi, ust direkten dondu cizgiye carpti. BIr de Ergun, Hakan "bir sene daha oynamak istiyorum " diyorlar. Ben onlar adina uzuluyorum.
G.Saray'ın yediği en büyük kazık, UEFA Kupası'dır...
O uğursuz apoletin yüzü suyu hürmetine bu takımın ensesinde bir sürü lüzumsuz isim yıllar yılı boza pişirdi.
Bülent, Arif, H.Ünsal, H.Şükür, Hasan, Ergün...
Değişimi ecel görüp korkan, statükocu, dünya güncelini takip etmekten habersiz dinozor zihniyetin elinde oyuncak oldu G.Saray.
Aklıma takılıyor, yanılıyor da olabilirim: 2002 yılında Florya'ya adım atar atmaz Fatih Terim Popescu'yu idmanlara bile çıkarmamış mıydı?..
Liseli vardı ya ah o liseli...
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Can Baysan wrote:
Tolga Girici wrote:Ergun rezil oldu az once, topu eveleyip gevelerken kaptirdi, ust direkten dondu cizgiye carpti. BIr de Ergun, Hakan "bir sene daha oynamak istiyorum " diyorlar. Ben onlar adina uzuluyorum.
G.Saray'ın yediği en büyük kazık, UEFA Kupası'dır...
O uğursuz apoletin yüzü suyu hürmetine bu takımın ensesinde bir sürü lüzumsuz isim yıllar yılı boza pişirdi.
Bülent, Arif, H.Ünsal, H.Şükür, Hasan, Ergün...
Değişimi ecel görüp korkan, statükocu, dünya güncelini takip etmekten habersiz dinozor zihniyetin elinde oyuncak oldu G.Saray.
Aklıma takılıyor, yanılıyor da olabilirim: 2002 yılında Florya'ya adım atar atmaz Fatih Terim Popescu'yu idmanlara bile çıkarmamış mıydı?..
Popescu zaten Lucescu zamaninda gitmisti. Fatih Terim Hakan Unsal, Umit Davala, Hakan Sukur'u tekrar takima getirdi (Hakan Sukur konusunda isteksizdi ama en faydalisi Hakan cikti)

Mac bitti, gol kaydina muvaffak olamadik.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Neyse sizler sag bizler selamet 2006-2007 sezonunu kapattilar. Ak ak yikayip mor mor sererek hem de. Bursa'ya kadar gittiklerine gore bir de kaplicalarda hamama girip ustlerindeki bu cenabetlikleri atsalardi bari.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Post Reply