TSL - 29.Hafta Galatasaray-Ankaraspor 1-1 (Baris)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Sönmez

Post by Mehmet Sönmez »

Aaaaah Cevat Hoca aaaah, senin hakkini neden yiyor bu yönetim, sen gelsen Skibbe gittikten sonra sampiyon olamasak da kesin SL gine gitmistik
Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Mehmet Sönmez wrote:Aaaaah Cevat Hoca aaaah, senin hakkini neden yiyor bu yönetim, sen gelsen Skibbe gittikten sonra sampiyon olamasak da kesin SL gine gitmistik
Katiliyorum.

Kapanan sahalar, cezalar, kavgalar dovusler... 9 senede geri geri kosarak mahalle takimina donduk.

Soylenecek hersey soylenmis zaten.
Gecmis olsun.
Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Cengiz Akgun wrote:
Levent Guntay wrote:Hasan Sas hali saha maclarinda oynayan mahalle abilerine benziyor. Boyle yasi herkesten on yas buyuk, uc cocuklu, koca gobekli, kosamayan ama gencliginde amator kumede oynamis arada bir iki hareket yapan abilere benziyor. Baros'a top gelmiyordu, adam elinden geleni yapiyor her macta. Baros-Sas degisikligi skandaldir.
Yok canim skandal olur mu? Bulent'in silah arkadasi.
Bülent "Kanatlardan gelmeye başlamışlardı, kanatları kapatmak için Hasan'ı aldık" dedi.

Ufak bir not da Ümit Karan'ın yüz ifadesi üzerine. Hagi bu ifade ve bu yaklaşım tarzı yüzünden onu Ankaraspor'a kiralık göndertmişti ve çok da iyi yapmıştı. Geldiğinde tekrar doğru dürüst oynamaya başlamıştı. Geçen sene Feldkamp'ın disiplini sayesinde yine harika işler çıkarmıştı. Sezonun ikinci yarısında hücumdaki güvencemiz haline gelmişti. Şimdi ise patron bakmadığı zaman internete girip sörf yapan beyaz yakalılar gibi durumu idare etmekten başka bir gayesi yok.
Last edited by Eray Tunç on Sun Apr 26, 2009 11:37 pm, edited 1 time in total.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

UEFA ya gidebilecegimizi dusunerek 09-10 sezonunda buyuk bir ihtimal kadroda gorecegimiz tanidik/asina isimler:

Sabri - sag bek/sag acik
Lincoln- Numero 10

Nonda ve Linderoth gider, De Sanctis kacar. Baros un ise kiriste bekledigini artik gozlemliyoruz.

Giden oyunculari birakin, artik kariyeri olan TD ve teknik heyet dahi cezbedecek durumda degilliz.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Tan Erten

Post by Tan Erten »

BK geldiğinden beri takım 1 gol ortalamasıyla oynuyordu; burada çok güzel yazılmış, "Kayseri Erciyes futbol düşünce okulu" Galatasaray'a hakim olmaya başlarsa olacağı budur. Ankaraspor gibi bir takım karşısında bile 1-0'a yatıyor, inanılacak gibi değil. Utanç verici bir rezalet aslında...

Bülent sadece takımın almak üzere olduğu maçları kaybetmekle kalmıyor (Hamburg, Ankara) aynı zamanda yıldız oyuncularını da küstürüp, kaybediyor. Dün Baros'u niye çıkardı anlayan var mı? Ya yerine giren? Bidon gibi olmuş bir Hasan Şaş... İnsanın aklı yerinden oynuyor.

Bir de iyi yandan bakın. Bülent Korkmaz'ın futbol felsefesi ve "sevk ve idare" tarzı bu maçla iyice ayyuğa çıktı. Yönetim belki bu sefer yaptığı hatadan döner de, seneye orta derece kariyerli bir hocayı takıma çekebiliriz belki.

Skibbe'nin ardından tef çalıp yollandı, sorarım size "yollanmasaydı bu durumdan daha kötü olurduk" diyen var mı?
Tan Erten
Soner Özaltındere

Post by Soner Özaltındere »

Tan Erten wrote:BK geldiğinden beri takım 1 gol ortalamasıyla oynuyordu; burada çok güzel yazılmış, "Kayseri Erciyes futbol düşünce okulu" Galatasaray'a hakim olmaya başlarsa olacağı budur. Ankaraspor gibi bir takım karşısında bile 1-0'a yatıyor, inanılacak gibi değil. Utanç verici bir rezalet aslında...

Bülent sadece takımın almak üzere olduğu maçları kaybetmekle kalmıyor (Hamburg, Ankara) aynı zamanda yıldız oyuncularını da küstürüp, kaybediyor. Dün Baros'u niye çıkardı anlayan var mı? Ya yerine giren? Bidon gibi olmuş bir Hasan Şaş... İnsanın aklı yerinden oynuyor.

Bir de iyi yandan bakın. Bülent Korkmaz'ın futbol felsefesi ve "sevk ve idare" tarzı bu maçla iyice ayyuğa çıktı. Yönetim belki bu sefer yaptığı hatadan döner de, seneye orta derece kariyerli bir hocayı takıma çekebiliriz belki.

Skibbe'nin ardından tef çalıp yollandı, sorarım size "yollanmasaydı bu durumdan daha kötü olurduk" diyen var mı?
Yönetim, takım Türk Telekom Arena'ya taşınıcaya kadar olan süreyi gözden çıkarttı. Beklentilerinin en fazlası Uefa hedefi kovalayabilmek.Bülent Korkmaz'ın oynattığı garip futbolun sebebi de budur, ne olursa olsun en azından uefa'ya gidebilmek. Şampiyonluk ve Şampiyonlar ligi için yatırım yapmak istemiyorlar, çünkü kasa tam takır kuru bakır. Üstüne üstlük şirketlerin hala birleştirilememesi de cabası. Olayın tek gerçek yüzü bu, o yüzden iki sene daha bu teknik direktöre ve futbola katlanmak zorundayız. Galatasaray'ın gerçeği maalesef bu.
Galatasaray,
imkansızı olağana çeviren ruh....
Post Reply