Yeni Galatasaray

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Can Ergun

Yeni Galatasaray

Post by Can Ergun »

Herkese Selamlar,

Forumu bir süredir takip ediyordum ve sonunda üye olmaya karar verdim.
Son zamanlardaki gelişmeleri hepimiz takip etmekteyiz.Uzun zamandır özlemini çektiğim Hakan Şükür,Hasan Şaş,Ümit Karan'dan arındırılmış,genç ve istekli bir kadronun Gençlerbirliği karşısında neler yapabileceğini gördük.

Bu isimler takımımızda önemli başarılarda pay sahibi olmuştur,Hakan'ın krallığını, Ümit'in formda olduğu zamanlardaki son vuruş becerisini, Hasan'ın hırsını ve ateşleyici unsur olmasını asla tartışmam ama bu isimler son dönemlerde Galatasaray'a zarar vermeye başlamışlardır ve bir süre önce bu takımdaki misyonlarını tamamlamışlardır.Belki çeşitli Anadolu kulüplerinde,tecrübeleri ile Türk futboluna fayda sağlayabilirler.

Uğur,Volkan,Arda,Mehmet Topal,Serkan,Barış (Özer Hurmacı da yolda) gibi genç,yetenekli ve istekli oyuncularla yolumuzda çok daha sağlıklı adımlarla ilerleyeceğimizi düşünüyorum.

Carrusca,Bouzid gibi yabancıları da kadrodan çıkarıp yerlerine yerli/yabancı stoper,sağ bek ve forvet aldığımız zaman önümüzde pek az takım durabilecektir.Bu sezon değil belki ama bu yapılanma süreci tamamlandıktan sonra ben bir tane daha UEFA kupası bekliyorum.
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Ben de katiliyorum. Bu arada devre arasinda Manisa'dan Selcuk İnan'in da gelecegi kesin gibi. Nuvesi genc olan bu takimi forvette bir dunya golcusu ile desteklersek sonuclarini yakin zamanda aliriz.
Post Reply