FERNANDO MUSLERA GALATASARAY'DA

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Erdal Tüter

FERNANDO MUSLERA GALATASARAY'DA

Post by Erdal Tüter »

Sonunda geldi copa americanın açık ara en iyi kalecisi artık galatasarayda
Yasin Gürel

Re: FERNANDO MUSLERA GALATASARAY'DA

Post by Yasin Gürel »

Gerçekten iyi bir kaleci ve müthiş bi transfer başarısıdır.Bu seneki transferlerimize genel olarak baktığımda nokta atışı yapıldığını düşünüyorum.Kaleye genç ve kaliteli bir kaleci orta sahaya Türkiyenin en iyi orta saha oyuncusu Selçuk ve forvete bence futbolunun baharında kendini kanıtlamış bir forvet Elmander(yeni bir transferde söz konusu) defansın ortasına tecrübeli ve topu oyuna iyi sokabilen bir stoper Urfaluji bir tanede ön libero alınması söz konusu sanırım.Genel olarak yapılan transferlerden çok memnunum.Umarım istediğimiz harmoniyi yakalarız ve başarıdan başarıya koşarız.
SARIYLA KIRMIZIYLA ALNIMIZIN AKIYLA!!!!!
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Cana ile takas ediyoruz saniyordum. Asagida ki bildiride Lazio ve Cana'dan bahsetmiyor.

Klup sitesinden alinti.

Profesyonel futbolcu Nestor Fernando Muslera ile Şirketimiz arasında varılan mutabakata göre; Futbolcuyla 2011-2012 sezonundan başlamak üzere 5 futbol sezonu için sözleşme imzalanmıştır. Buna göre Futbolcuya her sezon için 2.000.000 EUR ödenecektir.

Ayrıca Futbolcunun federatif haklarında pay sahibi olan Wanderers Montevideo kulübüyle Futbolcunun federatif haklarının tamamen kulübümüze devri karşılığında Wanderers Montevideo'ya 3 yıllık vadeye yayılacak şekilde 6.750.000 EUR miktarında ödeme yapılması konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Galatasaray Sportif AŞ
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Güzel bir haber.

Geriye iyi bir orta saha kaldı...
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ismail Gezer wrote:Güzel bir haber.

Geriye iyi bir orta saha kaldı...
Birde sagbek... Serkan'in gonderiliyor olmasi iyiye alamet.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Bu isin boyle olacagi belliydi... Uruguay Peru'yu da yenip Copa America'da finale yukseldi... Muslera'yi agustosa kadar unutun...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Mert Tokman wrote:Bu isin boyle olacagi belliydi... Uruguay Peru'yu da yenip Copa America'da finale yukseldi... Muslera'yi agustosa kadar unutun...
Bunun ciddi bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum. Liglerin ertelenmesi sözkonusu olursa zaten zorun olmaz. Muslerada bir süre tatil yapma imkanı bulur :D

Ertelenme olmasada bir kalecinin takıma uyumu diğer mevki oyuncuları kadar uzun sürmez diye umuyorum...
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Valla güzel haber hayırlı olsun.

Her gelen kaleci için aynı şeyi söylüyorum.

Yenebilecek golleri yesin Eyvallah
Yenmeyecek golleri yemesin tek isteğim bu.

Stoperleri değiştirebileydik iyiydi. Servet ve Gökhan Zan bu kalecinin kariyeri ile oynamaz Inşallah...
TRUST GALATASARAY
MGC
Zafer Yazici

Post by Zafer Yazici »

Fatih Terim'in eline güzel bir kadro veriliyor.Bu seferde birşeyler yapamaz ise sanırım sadece tv de yorumculuk yapar artık.
Galatasaray bir yasam bicimidir..
Galatasaray sabrın sembolüdür.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Uruguay 15. kez Copa America'yi kazandi bu aksam... rekor Uruguay'da imis...

Bakalim bizimki ne zaman gelecek...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bizimki gelmiş. İnşallah saçma sapan bir karşılama olmamıştır :D
Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Ismail Gezer wrote:Bizimki gelmiş. İnşallah saçma sapan bir karşılama olmamıştır :D
Gorunen oyle. Mundar etmemisler cocugu daha ayak basar basmaz. :P
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Muslera'yi filan bilmem. Biraz once Dunya Gencler Futbol sampiyonasinda Fransa Nijerya macini seyrettim. Nijerya 3-2 kaybetti uzatmalarda. Nijerya'da bir kaleci var ben boyle seyi pek goremiyorum sahalarda. Adi Paul galiba. Herif ister degaj ister kale atisi isterse ceza sahasindan serbest atis olsun topu obur ceza sahasinin icine indiriyor. Nerdeyse kaleden kaleye gol atacak. Tam orta sahasi top yapamayan bizim kelekler icin bicilmis kaftan. Macin normal suresinde son 10 saniyeye kadar Nijerya 1-0 maglup idi ve bu adam topu ceza sahasina obus gibi indirdi. Bir kafa pasi bir karambolle golu atip maci uzatmaya getirdiler.

Bunu sansa filan yapmiyor. Sahada normal bir saha Kolombiyada Cali sehrinin sahasi. Acaba ruzgar filan mi var dedim. O da degil. Yazik olmus bu Musela'ya ya da her ne karin agrisi ise verilen bonservis parasina filan. Alip getireceksin leblebi gibi gol attirir. Ben bunca senedir boyle sey cok az gordum.

Ha neden Fransa'yi yenemediler derseniz mac ortadaydi. Uzatma suresinde iki dakikada iki gol yediler. Fransa'da oyuncu kalitesi daha yuksekti. Kaptanlari Fonfona ile Lagazet diye bir forvetleri var. Lagazet Lyon'da imis. Adam bazen sag acik gibi oynuyor. Cok hizli ve defansi ambele etti. Fransa bunu onde birakip savunmaya cekilmisti ikinci yari. Yorulmadilar. Ama bu cocuk maci zor bitirdi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Post Reply