10. HAFTA K. ERCIYES - GS: 1-2 (Karan 37,88')

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Gerets Necati'yi isinidiriyor, ne yapacak acaba? Evet forvette kalabalik degiliz, ama daha onemlisi orta sahamiz her an oyundan dusebilecek durumda, umarim orta sahadan bir adam cikarmaz. En kotu Ilic'i cikartsin.

Arda savunma yapmiyor pek. Hep arkadan yetismeye calisan bir goruntusu var, ama o da yalandan.

Orhan sari kart gordu, tehlikeli bir yerden frikik kullanacaklar.
Last edited by Tolga Girici on Sat Oct 21, 2006 8:59 pm, edited 2 times in total.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Tolga Girici wrote:En azindan Saidou yerine su kayseri'deki Serge Die'yi getirebilseymisiz, iyi olurmus.
Netekim demin adini duyunca, onu dusundum, Erciyes'in anahtar adamlari, Serge Die, Cenk, Lazarov, ve Timucin herhalde di mi? Kalecileri Fadhel(?) de, cok ilginc/istikrarsiz maclar cikaran bir eleman sanirsam. Bazen acaip kaplanlasabiliyordu sanki.
Özgür
Ozgur Huseyinoglu

Ilic, ve Umit Karan'la gelisen atagimiz sonuc getirmedi, Karan'in donup vurusu sonrasinda.

Yayin 2m disindan, serbest atis kullanacaklar simdi. Orhan'in sari kartlik mudahalesi sonucu Lazarov'a, tehlikeli geliyordu elemen gorunuse gore. Lazarov kullanacak. Mondi 90'dan cikardi!

Spiker amca, soyle vurursa suraya atabilir filan diye, gol hesabi yapiyordu ama, tutmadi. GS'yi pek sevmiyor sanki. Korner'de Cenk'in kafasi Mondi'nin ustune gitti!
Özgür
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

MOndragon Turkiye kariyerindeki ikinci frikik golunu yemedi. Muthis bir kurtaris yapti, ozguveni yerine gelmis olmali artik..
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

GS cok iyi oynuyor. Erciyes orta sahayi zor geciyor. Sol kanattan Sabrinin uzerine oynayan Lazarova uzun top atarak gelmeye calisiyorlar. Nerede gecen haftaki Trabzonun uzerine akin akin gelen Erciyes nerde bu haftaki erciyes. GS sabriyle orhanla ardayla, aydinla, ilicle ayhanla cok adamla geliyor. Aman bu ne bicim kacti diyecegimiz bir pozisyon yok ama GS %60 topa sahip ve surekli baski altinda tutuyor Erciyesi.

Simdi ilk ciddi pozisyonu Mondi super cikardi. Hakem frikik uydurmustu Lazarov cok iyi vurdu, mondi doksandan cikardi. Mondi bugun her topa ucuyor cok dikkatli.

Ama GS in bu iyi oyunu fazla devam etmez. Necati isiniyor cunku.

Ozan Erso
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Bu arada bizim Yalcin Erciyes'te oynuyor su anda.

Heyt be, Arda bir sag bir solo, sonra bir orta, Umit kafa ve golll..
Last edited by Tolga Girici on Sat Oct 21, 2006 9:07 pm, edited 1 time in total.
Ozgur Huseyinoglu

Dk. 34. 0-0. Arda'ya bir faul vardi az once.

Tempo'nun yuksek oldugunu soyleyemeyiz diyor spiker ama, maclarinda en cok gol olan iki takimin mucadelesinde, top bir o kalede, bir bu kalede gibiydi sanki benim anladigim! :?

Hakem Cetin Sarigul bu arada, yazildi mi daha once bilmiyorum.

Savunma cok uzun boyluymus. Biz de gol hesabi yapiyordu, biz serbest atis kullanirken onlarin boyunu ovuyor yahu, killandim bu amcaya! :)

Arda'nin ortasi, Umit Karaaaaaaannnnnnnnn!!! GOOOOOOOOOOL!!!
Özgür
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Gooooooooooooooooooooooooooolll

Kim atmış bakalım :D
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Aydin cikiyor, Necati giriyor, anladiysam arab olayim. Necati sag acik mi oynayacak.? Sol acik mi?
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Tolga Girici wrote:Aydin cikiyor, Necati giriyor, anladiysam arab olayim. Necati sag acik mi oynayacak.? Sol acik mi?
Evet golun sevincini iki dakika yasayamadik. GErets yine sicmayi becerdi.

Ozan Ersoy
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ozan Ersoy wrote: Simdi ilk ciddi pozisyonu Mondi super cikardi. Hakem frikik uydurmustu Lazarov cok iyi vurdu, mondi doksandan cikardi. Mondi bugun her topa ucuyor cok dikkatli.
...
Umit atti yine. Bu arada koskoca GS'da Hagi gitti gideli Lazarov kadar bir Frikik atan olmamasi bu yonetim ve Teknik ekibin ne kadar hiyar oldugunun simgesidir. Bana hikaye anlatmasin kimse.
Last edited by Cengiz Akgun on Sat Oct 21, 2006 9:13 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Aydında bir sorun mu var? Bu dakkada neden çıkartıyor çocuğu?
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cengiz Akgun wrote:
Ozan Ersoy wrote: Simdi ilk ciddi pozisyonu Mondi super cikardi. Hakem frikik uydurmustu Lazarov cok iyi vurdu, mondi doksandan cikardi. Mondi bugun her topa ucuyor cok dikkatli.
...
Umit atti yine. Bu arada koskoca GS'da Hagi gitti gideli Lazarov kadar bir Frikik atan olmamasi bu yonetim ve Teknik ekibin ne kadar hiyar oldugunun simgesidir. Bana hikaye anlatmasin kimse.
Ben Lazarov'un bize gelmesini cok istiyordum, aslinda cok kaliteli bir adam. BIraz hakemi aldatmayi seviyor, ama kaliteli bir oyuncu.

Arda sag kanada gecmis. Ayhan sola gecti sanirim. Gerets sevdigi sisteme dondu sonunda :)
Last edited by Tolga Girici on Sat Oct 21, 2006 9:14 pm, edited 1 time in total.
Ozgur Huseyinoglu

Alakaya cay demle bir oyuncu degisikligi, one gectikten sonra forvet surduk. Hep attiktan sonra geri cekilip, bocaliyorduk, takimin ozguveni sarsilmasin diye mi ki?!?! :?

Az once Tomas da kart gordu, sol tarafimiz hepten sarardi, dikkatli olmak lazim, Arda biraz daha destek verse iyi olacak herhalde.

Gol 37. dk'da idi bu arada. Su an dk 40.

Simdi, cok sertt bir vurus yapmisiz Necati'nin sag ayaginin ustu ile ama, disari cikti. Aslinda, Neco da bir gol atip, tekrar takima isinsa iyi olacak bugun yaw! :)

Arda'nin yine Umit Karan'a ulasma niyeti, direk auta cikmis bu sefer.

Necati girdikten sonra, Arda daha cok sagda oynamaya basladi diyor amcam. Neco solda oynuyor gibi o zaman herhalde.
Özgür
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ozgur, degisiklik kararini golu atmadan cok once vermisti Gerets, tam o sirada gol oldu, erkeklige leke surmeyelim diye vazgecmedi sanirim.

Eyvah, Orhan kirmizi gorecek ikinci saridan. Hayret bir sey yaa.. Ilk yari bitmek uzereydi. Biktim artik bu basiretsizlikten.

Bugun Mondi'den gecit yok. Adam yine ucaraqk cikardi frikigi.
Last edited by Tolga Girici on Sat Oct 21, 2006 9:19 pm, edited 2 times in total.
Post Reply