12. Hafta C.Rizespor-Galatasaray 2-1 (iliç dk 42)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Burak Sağlam

Post by Burak Sağlam »

Yahu bu adam ne yapıyor song çıktı!!!

Tamam kazanmak istiyorsunda bu iş bodoslama olmazki.Belki sonuç alırsın ama alamama ihtimalin daha büyük.Koca takımı rezil edecek
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Rize'ye tebrikler, pozisyonlari degerlendirip, iyi de mucadele ettiler.

Galatasaray icin soylenecek fazla bir sey yok. Bu kadar salak iki gol yedikten sonra bu sahada ve havada bu golleri cikartmak zaten cok zor olacakti. Iyi mucadele ettiler ama 3 puan gitti. Hakan Sukur bitik, onundeki topu vurana kadar gece oluyor. Aysegul ha keza, bir omuz vuran topunu aliyor, hic bir halt yemedi butun mac. Hasan Sas'taki dusus devam ediyor. Sol bek eksigi de oyle...
Tan Erten
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Rize'ye tebrikler. Iyi mucadele edip hatalarimizi iyi degerlendirdiler.

Forvet sayimiz arttikca girdigimiz pozisyon azaldi, neden acaba?

Ikinci yarida aklimda kalan en onemli pozisyonlar Arda'yla geldi. O da tamamen kendi becerisiyle. 4 forvet, o da yetmez 5 tane, 10 tane ohh oh sinanay sinanay yavrum sinanay diyen hocamiza buradan selam cakarim.

Haftaya ASY'deyiz ama bu macin bir benzeri olacak. Sakarya 7-8 kisiyle kalesine gomulecek, Martinez de kaplanlasacak. Haftaya iyice kopariz derim.

Ozan Ersoy
Uzeyir Kose

fb

Post by Uzeyir Kose »

ya arkadaslar, bu gidisle fener bize 6 de atar.. 8 de!!!! ne olacak bizim halimiz bilmem... baskan de gitmeli gerets de!!!
UzTheRealChamp
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Yenilen iki gol komik otesi! Ilic i gosterdigi mucadeleden oturu tebrik ederim.

Mehmet Guven - Oguz a haksızlık etmeyin! Ozgurcan bugun Sukur den ve Necati den degil Sukur+Necati den daha verimli olurdu. Bu iki oyuncu yerine Ilic+Ozgurcan, orta sahada ise Mehmet Guven-Oguz u denemeliyiz. Sukur un fiziksel bitkinligi ve gol yollarındaki verimsizligi, Necati nin yok olusunu gorup, hem PAF larda hem yedekteki diger oyunculara daha cok dakika ve sans verilmeli.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Bu maglubiyetler iyi oluyor. GS dibe gomulmedikce genel kurul Özhan abi icin kilini kipirdatmaz ve kis uykusuna devam eder. Zaten bu anlamsiz anneler liginde alinacak her galibiyet agizlara bir parmak bal calmak demek. Ligin dibini boylasinlar da 1615 kisi ne yaptigini idrak etsin biraz. Oh olsun! Musatahak bunlara. Tek uzuldugum arada kaliteli gencler kayniyor. Onlar da kelepir parasina elden cikarilirlar bu sene icinde. Haaa Bordeaux'yu yenersek UEFA'ya gideriz diyen var. GS bu Orhan Aklarla Cihanlarla degil Bordeaux'yu Caykur'u veya Siirt Köy Hizmetlerini bile yenemeyecegini gosterdi. Dört senede kurulan takim kapasitesiz bir kalaslar olrdusu. Futbolcularin sucu degil bu kadroyu kuranlarin sucu. Haaa Gaillardo geliyor haberlerine hala inanan varsa bu yonetim bu sekilde mevcudiyetini surdurur ve sizleri mi$il mi$il uyutur. Size gecen seneden beri Ali Gursel ile söyluyoruz GS'in artik Avrupa'da esamesi okunmaz ligde ise siradan köy takimi olur. Istediginiz hocayi getirin dört senedir kac hoca gitti kac hoca geldi birakin tanri askina. Daha bakin neler olacak, ligin dibine yerlesip her mac 'Cimbombom kumeye' tezahuratlarini bile duyacaksiniz. Maclarimiz ortalama 5-6 bin kisiye oynanacak. Durun daha bu hic bir sey degil.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Mehmet Guven yine gol atmis PAF macinda ve 1-2 kazanmisiz. Emin oldugum bir sey var, Inamoto ve Ayhan ikisi birden sakatlanmadikca Mehmet Guven Gerets'in aklina gelmeyecek. Maalesef sadece sakatliklar ile hamle yapan bir teknik direktorumuz var. BUgunku maci yine izlemedim, ama Ayhan'i cikarmis. O yanindaki ERdal Keser bostan korkulugumu, bari o mudahale etsin.

BU takima bir kan degisikliginin vakti geldi sanirim. Bu kadar maglubiyetin ustune tekrar cikis yakalamak cok zordur her zaman. Daha akli basinda ve elindeki futbolcu potansiyelini degerlendirebilecek bir teknik adam lazim.

Tekrar soyluyorum bu takimin orta sahasina Mehmet GUven, Oguz, Mehmet Topal gibi taze kanlar eklenmedikce bu sene toparlanmak cok zor. Ama daha onemlisi Gerets'in vadesi doldu artik.
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Macda sorun ilk 15-20 dakikada 2 tane gol yemek. Birinde olum Tomas niye topu posizyon yokken kornere atarsin, ulen Orhan niye kornere atmazsin denecek isler. Futbolcu kalitesi veya kalitesizligi sonucunda iki gol, egitim antremanla olucak is degil.

Hasan GS toplarinin yuzde elisini kullanan bir oyuncu hangi isi dogru yaptigini gormek isterim. Cok formsuz, oyuncu kalitesi Arda da oyunda olunca daha ortaya cikiyor, biri kapasini kaldirip top kullanan digeri demogoji yapan bir oyuncu. Hakan Sukur eski Sukur degil.

Arda her macta daha cok begeniyorum, turkiye ligindeki en buyuk yetenek. Ilic de dogru oynuyor. Maci orta sahasiz oynamak skor mecburiyretinden kaynaklandi. Lig devam eder , puan farki kapanmaz degil .
Kemal Bakircioglu
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Herkes GS'in kolay, ucuz goller yemesine sasiriyor, ben de herkesin sasirmasina sasiriyorum. Liverpool macinda yediklerimizi unuttunuz mu, bu sene bir suru ucuz gol yedik biz.

Biz bu Japonya'da kapicilarin falan kazanacagi paraya hocamiz istedi diye transfer edilen Inamoto'yu seyredip, TD Luce olsa, Capello olsa ne olurdu diye dovunelim hala.

Bu yonetimle devam, GS'i kume dusmemeye oynarken destekleyecegimiz gunlere kadar devam.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Pazar uyku keyfini GS icin bolmedigime sevindim. Altan, cocuk TS
maci sonrasinda sira GS'da demi$ti. Sozunu tutmu$ i$te ne mutlu
ona.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Karan sakatmi$ demek. GS oyununu meth eden meth edene. Ama gol cikmayinca havagazi olmu$. Omer Urundul, Demirkol oynana futbol icin Turkiye liginin di$inda diyor. Urundul onu bunu birakin GS'da duran topa vuran adami yok diyor sanki bu ilk defa goruluyormu$ gibi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cengiz Akgun wrote:Karan sakatmi$ demek. GS oyununu meth eden meth edene. Ama gol cikmayinca havagazi olmu$. Omer Urundul, Demirkol oynana futbol icin
Turkiye liginin di$inda diyor.
Gercekten oyle mi diyorlar? Ben maci seyretmedim, ama simdi cok merak ettim, Turkiye liginin disinda oynayip nasil yeniliyoruz. Kolay gol yiyorsan iyi futbol oynamiyorsun demektir. Butun dunyada boyle bu maalesef.
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Cengiz Akgun wrote: Omer Urundul, Demirkol oynana futbol icin
Mac sirasinda ve sonrasinda skorun verdigi moral bozuklugu insanin iyi seyleri gormesini bazen engelliyor. Takim cok iyi mucadele etti. Ben agir sahada 70. dakikadan sonra takimin hucum edebilecegini tahmin etmiyordum. Halbuki rakibi tam bu dakikalarda ablukaya aldik. Arda bile neredyse 90 dakika cok iyiydi. Ama gol gelmedi. Urundul'un soyledigi bir sey dogru. Bu takima kalite farkini artirabilecek bir tane oyuncu gelse gercekten farkli sonuclar aliriz.
Tan Erten
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Tolga Girici wrote:
Cengiz Akgun wrote:Karan sakatmi$ demek. GS oyununu meth eden meth edene. Ama gol cikmayinca havagazi olmu$. Omer Urundul, Demirkol oynana futbol icin
Gercekten oyle mi diyorlar? Ben maci seyretmedim, ama simdi cok merak ettim, Turkiye liginin disinda oynayip nasil yeniliyoruz. Kolay gol yiyorsan iyi futbol oynamiyorsun demektir. Butun dunyada boyle bu maalesef.
Ben de maci izlemedim bilemiyorum ama soylenene gore bu mac aslinda oynanamamaliydi, saha falaket durumda idi top gitmiyordu ama GS bu sahada Rize'yi son 15-20 dakika kalesine hapsetti o yuzden sahanin kotulugunu kimse aklina getirmedi dediler.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Bence de bu sene yedigimiz golleri saymazsak GS cok iyi, Turkiye disi, hatta Avrupa otesi bir futbol oynuyoruz. Yedigimiz goller olmasa, bir de biraz daha cok gol atabilsek gercekten basarili olabiliriz bu sene.
Post Reply