18. Hafta: C.Rize-Galatasaray 2-5 (Nonda(3), Servet, Arda)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Seckin Tascioglu

Post by Seckin Tascioglu »

5. Dakikadada Nonda'nin goluyle, ilk yari 0-1 devam ediyor.
Dakika 25.
Fenerbahcenin ve Besiktasin hayallerinin bittigi yerde, Galatasarayin gercekleri baslar.
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Altan, frikikten dogrudan sag doksana asti. Orkun uzandi ama top pis yere gitti. Guzel goldu.

Bu pozisyondan once Fahri'nin ceza sahasi icinden bir sutunu Orkun, Hakan Sukur'un de ucarak ceza sahasi icinden kafasini direk dibinden Gonzales cikardi.

Genel olarak karsilikli pozisyonlar olan bir mac. Riza son 10 dakikadir top hakimiyetini ele gecirdi. Nedense Baris Ozbek bugun ortalarda gorunmuyor, kanimca Hakan Balta da sola cok besleme yapmiyor. Bu macta daha gol olur gibi bir goruntu var. Bugunun en yi yonu, uzun zaman sonra ilk kez Volkanla sagdan kullandigimiz 6 kornerle Barisla soldan kullandigimiz 1 kornerimiz etkili oldu.

Bu arada 36'da Arda Nonda'yi 1-1'e soktu, Nonda karsi karsiya asildi, Gonzales kornere atti. Baskiyi arttiriyoruz. Hadi.
Ufuk Sezekkaplan

Servet'im!.. GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL.

Yine korner, yine bindiren Servet. Ve mukemmel bir gol.

Bu mac bazi seyler degismis. Sadece su kornerlerde yarattigimiz teror, Hasan Sas'in kesilmesini hakli kaldi. Takim cok gayretli bu ana kadar. Haydi...
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Bugün takımın 1. yarı oynadığı mücadeleci ve ayağa futbolu çok beğendim. Keşke her zaman böyle oynasalar.
Ufuk Sezekkaplan

NONDAAAAAAAAA. Mukemmel vucut calimi. Mutlaka gorun. Mukemmel gooollll. Uzatmada...

3-1
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

3-1 Nonda 8. golünü attı.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Nonda hayat onda! :)

3-1 oldu!

Aslanim Nonda!
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Ufuk Sezekkaplan

Ali Gursel wrote:GS icin ikinci yarida toplam 10 gol barajini asmak gibi bir mucadele on plana cikacaktir. Rize maci bunun icin iyi bir firsat, cok iyi oynarsak, sansimiz da yerinde olursa belki bir gol atmamiz soz konusu olabilir.
GS'dan Rize macinda gol mucizesi bekliyorum!
Reddine.

Davanin kaldigi yerden devamina... :D
Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Mehmet Gorgen wrote:Bugün takımın 1. yarı oynadığı mücadeleci ve ayağa futbolu çok beğendim. Keşke her zaman böyle oynasalar.
Katiliyorum.

Simdi oturdum ekranin basina. iki gol kacirdim. Iki tane seyrettim. Maci koparttik. Nonda'nin golu yakisikli.
Last edited by Ozan Kaya on Sat Jan 12, 2008 9:05 pm, edited 1 time in total.
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Galatasaray aylardır bu kadar istekli futbol oynamıyordu. Ya yeni sezonun heyecanı, ya da Kalli'nin "4 transfer istiyorum" lafı paçaları tutuşturmuş. Her halükarda oyun, mücadele iyi. Goller de var, Rize de tehlikeler yaratıyor. İyi maç oluyor velhasılı kelam.
Tan Erten
Ufuk Sezekkaplan

Beyler 3. korner golu....

Arda. 4-1. Ali'cim ses ver. 10 golun 4'u geldi.
Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

feldkamp grip haberlerini izlerken ben de grip oldum.. devre arasi bir nane limon yapayim derken arda yazmis.

Kornerler gol oluyor... guzel!
Ufuk Sezekkaplan

Görkem KIRGIZ wrote:Rize'liler tribünleri terkediyormuş. Gitmeyin beyler seyircisiz de 4 atmıştık :D
Bu, genel taraftar terbiyesizligi ve futbol kulturunden mahrumiyet. Son 5 macinda 3 galibiyet 2 beraberlik almis bu takim, ozu itibariyle de bu macta kotu oynamiyor. Galatasaray evine yilda bir kere geliyor, zaten 2-3 yilin birinde 2.ligdesin. Tadini cikar, seyret, yenilgine uzul, git sonra elestirini yap. Sonra da seyirci vefakarligindan bahsederler. Iste, ilk zayif aninda gemiyi kim terkediyor.
Ufuk Sezekkaplan

Rize defansi tamamen lacka oldu, yoruldular da giden gelemiyor. Bu dakilalarda Serkan Calik-Umit Karan degisikligi yerinde olur. Serkan icin iyi alan var bu macta.

Arda'nin yerine de Carrsuca alinabilir, bu macta, bu durumda oynamayacaksa ne zaman oynayacak?
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Nonda beees, bees bes! :D
Özgür
Post Reply